Китен 2018 - 2019 г.

  • 48 906
  • 609
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 631
И аз директно с хотела - по-евтино излиза.

# 406
  • София
  • Мнения: 9 551
В събота се върнахме от Китен.
Миналата година също бяхме по това време там и имаше повече хора от сега. Спокойствието ми допадна.
Бяхме на плаж Атлиман в свободната зона. Не сме имали проблем къде ще си забодем чадъра, но в първите редове беше по-нагъчкано, така че подбирахме по-назад, макар при желание да имахме възможност да се забодем и по-напред. Плажната ивица беше чиста.Водата беше мътна само когато беше валял дъжд - това е нормално според мен. "Пънчета" не се сещам да е имало когато бяхме там или поне не сме попадали на такива. Комарите бяха гадини проклети. Изядоха ни. Детето още си носи пъпките, а моите изчезваха след няколко часа.

# 407
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 210
някой да иска VIP талона за 20% намаление от консумацията? за бистро Слънце е.

# 408
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Здравейте,
Някой да е посещавал хотел Елица? Чудя се, за деца и бебе дали ще е подходящ 🤔.

# 409
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 210
казвайте горе-долу къде се намират тези хотели.
иначе ако няма други малки деца наоколо ще ти е спокойно hahaha

# 410
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
казвайте горе-долу къде се намират тези хотели.
иначе ако няма други малки деца наоколо ще ти е спокойно hahaha

Инфото от нета е , че е на 50 м. от северният плаж Атлиман. в  пресечка на ул. Корал. На картата го виждам, че е преди хотел Каменец.

# 411
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Автогарата на какво разстояние е от плаж Атлиман?

# 412
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 210
Автогарата на какво разстояние е от плаж Атлиман?
на 10-на мин. от южната му част.

# 413
  • Мнения: 26
Кажете някое хубаво местенце за хапване, без При шопите на ул. Странджа, че музиката не ни понася, ще съм благодарна. Simple Smile

# 414
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 210
казвайте горе-долу къде се намират тези хотели.
иначе ако няма други малки деца наоколо ще ти е спокойно hahaha

Инфото от нета е , че е на 50 м. от северният плаж Атлиман. в  пресечка на ул. Корал. На картата го виждам, че е преди хотел Каменец.
не знам на колко метра е от плажа, но е на 30-40 м от механа Вълчан войвода.тихо пеят до 23ч, но след това идват гастролиращи те певци. не вярвам да пеят на уше  Laughing

# 415
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Здравейте,
Някой да е посещавал хотел Елица? Чудя се, за деца и бебе дали ще е подходящ 🤔.
От едната страна му е Вълчан войвода, от другата - Карибски пирати. Laughing
Кажете някое хубаво местенце за хапване, без При шопите на ул. Странджа, че музиката не ни понася, ще съм благодарна. Simple Smile
Ресторантът на хотел Еос 1.

# 416
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 210
Кажете някое хубаво местенце за хапване, без При шопите на ул. Странджа, че музиката не ни понася, ще съм благодарна. Simple Smile
отключи си пощата.

# 417
  • Мнения: 1 908
Здравейте може ли да ми препоръчате уютен хотел близо до плажа и до центъра на приемлива цена? Благодаря предварително!

# 418
  • Мнения: X
До северния или до южния плаж?

# 419
  • Мнения: 1 908
Ами незнам кой е по удачен за деца и по близо до центъра, ще бъдем за първи път там

Общи условия

Активация на акаунт