Лидл 118 - Август

  • 117 756
  • 1 514
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: 4 393
Не искам да звуча като Манчев, обаче какво толкова има у това авокадо, че всички са полудели по него? Нито има вкус, нито мирис...само мазнини. Мазнините съвсем законно си ги набавям в салатата и от зехтина, и от олиото.
Та затова да попитам - какво толкова му намирате на това авокадо?

# 1 471
  • Мнения: 68 768
Изгодно, но без крила не шава ли много. От много време съм на Либрес и не смея да ги сменя.

Не шават. Лепиш ги...Stuck Out Tongue Winking Eye
Имат си лепка отдолу...аби за 6 стинки хич не им придирям...
МатРиала се затруднявам да определя какъв е...пише приятно текстилно покритие. Не ми прилича на памучно май...абе ето ви я- гледайте Joy

# 1 472
  • София
  • Мнения: 5 547
Авокадо аз ям от преди 7 години, на мен лично на вкус ми напомня на пресни орехи, тея дето им се бели кожичката . И понеже много обичам такива ,съответно и авокадото. ММ и синчето не го ядат, ние с девойката го обожаваме. Мога да го ям и само така с малко сол.

# 1 473
  • Мнения: 4 437
Като темата е за превръзките, има ли лидл-ски ежедневни превръзки, които приличат на дискриит, т.е. много тънки и да не шумкат (че едни на шумкащи бях нацелила, не помня какви)?

# 1 474
  • Мнения: 1 557
От служителите се намалят останали 2 - 3 бр. от артикул от преминала акция, чиято цена е под 20 лв и етикетите с които са намалени са тип лепенка оранжева, на която пише 30% и артикулите се намират в съответният кош за намаление. Всички останали намаления, които са с оранжев картонен етикет се правят единствено от централата, те решават кое и колко да намалят и изпращат съответните ценови промени към филиалите.

# 1 475
  • Мнения: 68 768
Май съм мяркала в жълта кутийка...но хич не съм сигурна.

И аз не я разбирам модата с авокадото....аз го ям за да си докарам мазнините в менюто. Е, вкусно ми е също де...

# 1 476
  • Мнения: 36 529
От служителите се намалят останали 2 - 3 бр. от артикул от преминала акция, чиято цена е под 20 лв и етикетите с които са намалени са тип лепенка оранжева, на която пише 30% и артикулите се намират в съответният кош за намаление. Всички останали намаления, които са с оранжев картонен етикет се правят единствено от централата, те решават кое и колко да намалят и изпращат съответните ценови промени към филиалите.
Благодаря за отговора - явно затова не намалят дъждобраните и блузките, защото са с малко по-висока цена.
 А някои артикули май направо се изтеглят - туниките на Хайди Клум бяха намалени на 22 лв и имаше много (поради липса на интерес), а днес бяха изчезнали съвсем.

Скрит текст:
Авокадото е антиекологично:


Освен това, името идва от древна (ацтекска?) дума за "тестис".

# 1 477
  • Мнения: 6 473
Коментираните превръзки и аз ползвам редовно. На добра цена и качеството мен лично ме устройва.
Ще добавя към отговора на мишка 88,че "живота" на НФ артикулите по филиалите е 6 седмици от старта на тяхната акция. След това се изтеглят.
При нас авокадото почти беше свършило до края на моята смяна Simple Smile Търсено си е.

Последна редакция: сб, 01 сеп 2018, 00:40 от Thirteen#

# 1 478
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 787
Отчитам се с един сивичък тостер, дано ми хареса как работи. Иначе, визията е много симпатична и ми харесва опцията за по-дебели филийки. Очаквах, че ще е пластмасов отвън, а той е метален, което е супер.

# 1 479
  • Варна
  • Мнения: 244
Включвам се и аз, за да похваля тостера, пасатора и термоса. Кетъла още не съм го пробвала, единственото нещо, което не ми хареса е че "ръчката"(приспособлението за он/офф)  е пластмасово и не ми вдъхва много доверие. ММ какъвто е палачорест за нула време ще му види сметката Grinning

# 1 480
  • Варна
  • Мнения: 244
Някой може ли да изкаже мнение за тези мариновани аспержи, чудя се дали да ги пробвам?

# 1 481
  • shumen
  • Мнения: 18 088
Превръзки и аз взех едни такива,но много ми са тънки и не ги харесах.

# 1 482
  • София
  • Мнения: 8 657
И на мен вкуса на авокадоти ми прилича на орехи. Много го обичам. Не го ям, заради мазнини ики други полезностк, просто ми е вкусно. Ям си го и без нищо-режа на половинки, беля и ръфам. Единствено ако е по-зелено ми е гадно, случвало се е да разрежа някое още доста твърдо, въпреки че на пипане ми се струва добре.

# 1 483
  • Мнения: 35 129
Аз, както стана ясно, го давам на дребен с плодове. С грозде, пъпеш,круша, чисто, всякак. Давам го за мазнини и добро състояние на корема

# 1 484
  • Мнения: 27 599
Включвам се и аз, за да похваля тостера, пасатора и термоса. Кетъла още не съм го пробвала, единственото нещо, което не ми хареса е че "ръчката"(приспособлението за он/офф)  е пластмасово и не ми вдъхва много доверие. ММ какъвто е палачорест за нула време ще му види сметката Grinning
Тази кана-чайник как по-точно се почиства? newsm78
Някой беше попитал, има якета с полар в Лидъл, как да няма Mr. Green Има полар от вътрешната страна на якетата (без ръкавите, те са с обикновена подплата), отвън са шушляк нещо си...На моята девойка и бяха ок за зимата, но тя се къпе с хладка, почти студена вода- на по-топла казва горещо hahaha Много пъти е коментирано тук, че за минусови температури, дълго чакане на спирка, силен вятър не са доволни от якетата. Ние сме били ок за зимата с такива, но все пак всеки организъм е различен и различно реагира на студа. Peace Ако е било по-студено сме компенсирали с шапка, ръкавици, шал, по-дебела блузка отдолу (но дъщеря ми си ходеше най-често с поло блуза от трико, често даже и без потник под нея).
Видях авокадото в мрежички- бяха по 5 или 6 бр. асорти, по 7бр. нямаше. Мънички си бяха, не мога да преценя спрямо големите как са на кг. Rolling Eyes Иначе и аз обожавам авокадо, харесва ми на вкус.
Купих скицник на детето, спейс кукис-а намален на 1 лев- и без това не и отпускам често подобни неща, реших да я зарадвам  Mr. Green Съставът ми се видя горе-долу ок, можеше и по-добре да е, но пък можеше и много по-зле, та няма да издребнявам. Взех и от каймата, харесваме я вкъщи. Обаче определено имаше няколко опаковки с кайма, уж Стара планина, а каймата вътре си беше доста розова сравнена с другите, май само свинско са смлели там....  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт