Лидл 118 - Август

  • 117 668
  • 1 514
  •   1
Отговори
# 1 500
# 1 501
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Не са Лупилу кърпичките. Всъщност не пише каква марка са Simple Smile Аз ги ползвам и за сваляне на грим - спирала, червило свалям без никакъв проблем, не ми дразнят на очите.
Аз маринованите аспержи изобщо не ги харесах. Едни кисели бяха, обичам туршии, ама тези не са по мой вкус.

# 1 502
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Чях взимала лупилу сенситив ххл пакет - ами много бързо съхнеха .. предвид тужурса , и че лепката беше постоянно разкъсана от децата , проблем не съм имала със съхнене ,но тези много сухи , предпочитам бочкото   поне са си мокри наистина:) тези със животните ги взимам за малки пакети ,за из чантите , също съм доволна и от тях Simple Smile)

# 1 503
  • Мнения: 68 630
Не са лупилу..обърках се 😆
Да гледа цената...до 1.30 лв...!!

# 1 504
  • София
  • Мнения: 22 724
Не искам да звуча като Манчев, обаче какво толкова има у това авокадо, че всички са полудели по него? Нито има вкус, нито мирис...само мазнини. Мазнините съвсем законно си ги набавям в салатата и от зехтина, и от олиото.
Та затова да попитам - какво толкова му намирате на това авокадо?

Слагам го в салата; много засища и когато ми пригладнее следобед изяждам по 1-2 парчета; правя гуакамоле; за диетично хранене е чудесен.

# 1 505
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Видях, пратих му снимките и го инструктирах да огледа и да вземе такива. Благодаря ви.

# 1 506
  • София
  • Мнения: 5 547
Ще му кажа да се огледа и да вземе следващия път за проба. Кво ще го правя тоя Бочко не знам, то и за чистене на мебелите не става, пени се, че се пени...
Може да ги върнеш, новите пакети, ако пазиш касовата.

# 1 507
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652

Има и Лупилу с твърдо капаче. Има и големи пакети (май с меко) и като малките на снимката. Малките ги взех на някаква промоция и са удобни за чанта.

Тези с животните са ми една идея по-малки и тънки от старите лилави пакети на Лупилу, но за цената си са екстра. И на мен ми липсват лилавите.

# 1 508
  • Мнения: X

Взех такива на промоция тази седмица 4 бр в пакет. Ако не се лъжа бяха 7 лв. Относително добри са. Но ние ползваме памперс принципно

# 1 509
  • Мнения: 68 630
Мани ги тия ....скъпотия.
Аз без промоция за 7 лв ще взема не 4, а 6 от другите...

# 1 510
  • Варна
  • Мнения: 244
Включвам се и аз, за да похваля тостера, пасатора и термоса. Кетъла още не съм го пробвала, единственото нещо, което не ми хареса е че "ръчката"(приспособлението за он/офф)  е пластмасово и не ми вдъхва много доверие. ММ какъвто е палачорест за нула време ще му види сметката Grinning
Тази кана-чайник как по-точно се почиства? newsm78

Аз лично я позлвам само за преваряване на вода, а не да правя чай вътре в нея ако това имаш предвид. Иначе предвид това, че водата е много варовита във Варна, непрекъснато ми се налага да почиствам котленият камък, който се трупа на дъното. Преварявам няколко пъти вода смесена с оцет и каните стават, като нови Simple Smile)

# 1 511
  • Варна
  • Мнения: 244

Взех такива на промоция тази седмица 4 бр в пакет. Ако не се лъжа бяха 7 лв. Относително добри са. Но ние ползваме памперс принципно

И ние ползваме предимно Памперс-много ни харесва аромата им, но за лицето на беба ползвам Лупилу Сензитив от март и съм доволна. Купих и ароматизираните на Лупилу не се сещам с малини ли бяха или боровинки, може и къпини да са били Grinning мнооого приятен аромат, ползвах ги за почистване на грима си.

# 1 512
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Мокрите кърпички и аз много ги харесвам,взимам винаги с костенурчето(внушила съм си с,че със слончето са с друг аромат). Аспержите в буркан слагам на салати,с маруля са супер.
Две седмици търся балсама от тази серия
Скрит текст:
, но намирам само шампоана. В четвъртък попаднах на ББкрема за коса (пак на снимката) в намалените продукти...разкошен аромат ,хидратира чудесно и не утежнява.
И да се оплача,че не успях да си взема пасатор,много ме е яд.Бях се наточила на черния(сивия).
Има ли някаква вероятност да направят второ зареждане?

# 1 513
  • Мнения: 35 109
А на времето какви кърпички имаше.....ех, Софтино! Бяха супер!
Взех мрежа авокадо в мрежа. 7 бр за 4.30 лв.
Аз много доволен!!! Детето е осигурено за седмица напред! Благодаря ви!!

# 1 514
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Хопа-тропа, местим седянката в нова тема Wink  Ако някой иска нещо да се добавя в първия пост, да пише с линкове и картинки Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт