Avon - обсъждане на продукти тема 25

  • 68 848
  • 822
  •   1
Отговори
# 300
  • Някъде там
  • Мнения: 4 893

Как са чантите на авон.
Най вече тази ме интересува.

# 301
  • Мнения: 2 854

Как са чантите на авон.
Най вече тази ме интересува.
Чантите и за 60 и за 30лв си струват. Здрави са и изкарват много. За тази конкретно нямам наблюдения, но кожата им е читава като цяло на всички.

# 302
  • Някъде там
  • Мнения: 4 893
Благодаря за коментара, на снимка изглежда от мека и хубава кожа.Модела ми хареса много.

# 303
  • Мнения: 2 854
Благодаря за коментара, на снимка изглежда от мека и хубава кожа.Модела ми хареса много.
Напомня ми на Gucci Real, има едни чанти, много подобни ( да не кажа същите)... Аз последно си взех от Ейвън една бяла(квадратна и малка) ...какво тъпкане е в нея... не е мръднала.

# 304
  • Мнения: 2 415
Имам въпрос. В YouTube гледах момичета, които дават идеи за подарък. Всички продукти са на Avon. Накрая предлагат страхотен календар(advent календар) на Avon. С 24 продукта. Сещате се предполагам. Има линк от къде да се поръча, но когато го цъкна ме препраща към сайта на Авон, а там пише, че няма откриване на продукта.
Та :имате ли този календар, имам огромно желание да си го купя, но откъде? Има ли го в каталога от последната кампания? Уж разглеждах каталога и не съм видяла такъв календар Sad

# 305
  • Мнения: 18 051
https://a57ed064b59d6d24a0db-e6a144f900fc09b8b2fc3bba00c88f87.ss … 890_1_310x310.jpg

Хубав ли е на живо този часовник? С розово го искам аз, но в гугъл не го намирам. Могат ли да се стесняват?

# 306
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Имам въпрос. В YouTube гледах момичета, които дават идеи за подарък. Всички продукти са на Avon. Накрая предлагат страхотен календар(advent календар) на Avon. С 24 продукта. Сещате се предполагам. Има линк от къде да се поръча, но когато го цъкна ме препраща към сайта на Авон, а там пише, че няма откриване на продукта.
Та :имате ли този календар, имам огромно желание да си го купя, но откъде? Има ли го в каталога от последната кампания? Уж разглеждах каталога и не съм видяла такъв календар Sad
Има го в каталога,който важи до утре на обяд.На стр.48-49.Струва 69.99 и не си струва според мен,няколко продукта са мостри.Ако все пак много го искаш,още днес се свържи с твоя представител.Не съм погледнала в зелено ли свети или е изчерпан.В другия каталог,който влиза в сила от 29.11.  не съм сигурна дали го предлагат.
Редакция- не го виждам в следващия каталог.

# 307
  • Мнения: 797
Здравейте. Интересуват ме кои червила според вас са по -хубави и дълготрайни? Кис н го или ефект зд обем две за 8.99? ИИмате ли да ми покажете как стоят някои цветове на кожата?Как ще седи мат червило или мат с пефлен завършек на суха кожа?
Също да питам хвалят сетингс спрея върши ли работа? Молива за очи мазен ли е като на снимката?

# 308
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Кой молив за очи искаш да си поръчаш?Аз от години поръчвам и ползвам диамантените моливи,даже в четвъртък ще си взема нов черен.Меки са,лесно се нанасят,не дерат и издържат толкова часове,колкото ги държа без да се размазват и да изчезват.Това са най-хубавите моливи,които някога съм ползвала.Не стоят мазно на моя клепач,дори когато имах много мазна кожа,пак издържаха.Изобщо съм очарована и живот и здраве,ще ги ползвам,докато ги има.Харесвам ги повече от хвалените на Есенс(доста добри са всъщност),дори от марки от високия клас.А цветовете са прекрасни,и сини,и лилави,и зелени съм изхабила по няколко бройки,а от черния,кафевия и сивия вече не помня колко пъти съм купувала.За съжаление за другите моливи не мога да дам мнение,само диамантените ползвам.

# 309
  • Някъде там
  • Мнения: 4 893
    Кой молив за очи искаш да си поръчаш?Аз от години поръчвам и ползвам диамантените моливи,даже в четвъртък ще си взема нов черен.Меки са,лесно се нанасят,не дерат и издържат толкова часове,колкото ги държа без да се размазват и да изчезват.Това са най-хубавите моливи,които някога съм ползвала.Не стоят мазно на моя клепач,дори когато имах много мазна кожа,пак издържаха.Изобщо съм очарована и живот и здраве,ще ги ползвам,докато ги има.Харесвам ги повече от хвалените на Есенс(доста добри са всъщност),дори от марки от високия клас.А цветовете са прекрасни,и сини,и лилави,и зелени съм изхабила по няколко бройки,а от черния,кафевия и сивия вече не помня колко пъти съм купувала.За съжаление за другите моливи не мога да дам мнение,само диамантените ползвам.
    Къде ги нанасяти сините и лилавите?На клепача като очова линия ли?
    Никога не съм си взимала цветен молив и ми се иска за си взема.

    # 310
    • 1st floor
    • Мнения: 9 146
    Търсих с търсачката в темата, но не ми излезе коментар. Някой ползвал ли е Incandessence Lotus и траен ли е? Харесвах много синия, но изчезна. Тотално ли е спрян или просто в момента го няма? Sad

    # 311
    • Мнения: 1 852
    Давам и аз положителен глас за диамантените моливи. Ползвам сивия, сигурно съм изхабила 20 до сега, не съм попадала на по-добър молив до сега на пазара.

    # 312
    • Мнения: 13 971
    За инкадесенс лотус Ивчето е писала малко по-назад, пълно мнение с описание.

    Благословена
    За червила та си поръчай мостри. Имат на всички без дълготрайните и лукс които са с ментоловия център. (за напомпване).

    # 313
    • 1st floor
    • Мнения: 9 146
    За инкадесенс лотус Ивчето е писала малко по-назад, пълно мнение с описание.


    Благодаря, намерих го! Peace

    # 314
    • Някъде по Дунава
    • Мнения: 4 773
    Непокорна, в кой  пост е описанието на парфюма, че и аз го търсех.

    Общи условия

    Активация на акаунт