Avon - обсъждане на продукти тема 25

  • 68 825
  • 822
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 20 224
Г-жа Вейдър, благодаря!

# 481
  • Мнения: 18 037
Eve-тата са ми нетрайни, няма да ги пробвам, писна ми от експерименти. Добре, че не си ги купувам на каталожната им цена, иначе щеше още повече да ме е яд.

# 482
  • Мнения: 1 950
Eve-тата са ми нетрайни, няма да ги пробвам, писна ми от експерименти. Добре, че не си ги купувам на каталожната им цена, иначе щеше още повече да ме е яд.
За дуета ли говорите или за индивидуалните?
Защото аз питах за нормалните аромати как са, че сега излизат по 30 мл и ми хванаха интереса.

# 483
  • Мнения: 18 037
Аз имам жълт и лилав, индивидуални, и двата са ми нетрайни

# 484
  • Мнения: 86
Някой може ли да даде отзиви за боите за коса? Вече видях един положителен, но ми се иска да видя още някое мнение, защото винаги се притеснявам, преди да пробвам нова боя. Цветът ми е медено червено и съм се насочила към light copper. Боята, от която съм била най-доволна като трайност е Олиа на Garnier, всичко други ми се отмиват страшно бързо. При последните ми 2-3 боядисвания с Olia почти не ме хвана. Пробвала съм всякакви марки в ценови диапазон 4-20 лв, които предлагат този цвят.

# 485
# 486
  • Мнения: 13 919
Олиа на Гарние ми се отмива на кичури. Ейвънската сe води професионална италианска. За мен лично е скъпа, но пък балсама е един път. Не ми се отмива покрива чудесно но все пак ми е скъпа. Обаче купувам заради цвета.

# 487
  • Мнения: 81
Много харесвам боята им за коса. Да, скъпа е, но на мен ми стига за 2 пъти, тъй като аз боядисвам само корените,  а количеството на боята не е малко. Ползвам номер 10.21, което се води някакво шампанско. Получава се точно такъв цвят, какъвто харесвам, много натурално изглеждащо русо. Все се каня да пробвам и някой друг нюанс.

# 488
  • Мнения: 86
Много ви благодаря дами, поръчвам и ще дам отзив. Според мен разликата в цената между Олиа и ейвънската не е голяма. Иначе в момента ползвам балсам и маска за коса Advance techniques от възстановяващата серия ( черна опаковка с червено) и съм много доволна. Вече съм пробвала почти всички разновидности и тези като че ли най-много ми харесват.

# 489
  • Мнения: 541

Ползвали ли сте този гел? С мазна Т-зона съм и леко разширени пори

# 490
  • Мнения: 1 024
Аз го ползвах преди време.
Не е лош, нежен е, но не измива много добре и ми люти на очите.
Лично аз предпочитам този с краставица и зелен чай.
https://www.avon.bg/prodykt/304-2832-2842-17739/_/_/_/2-v-1-poch … rvo-i-krastavitsa
Измива много добре, не люти. Малко изсушава, но винаги ползвам крем след него и това не ми е проблем. Има и някакъв ефект върху порите, поне при мен.

# 491
  • Мнения: 541
А за крема с краставица и чаено дърво какво ще кажете? Веднъж го пробвах,но ми се стори мазен,но мисля да му дам отново шанс

# 492
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря за каталога. Hug
Новата спирала ми е интересна. newsm78 Дали си заслужава?

# 493
  • Мнения: 1 024
Ползвала съм крема от серията преди години. Лек го помня и със сигурност не ми е създавал проблеми.

# 494
  • Бургас
  • Мнения: 12 815

Ползвали ли сте този гел? С мазна Т-зона съм и леко разширени пори
Аз го ползвах,когато ми беше мазна кожата.Много бях доволна.За суха обаче може и да премие,кожата скърцаше след него.

Общи условия

Активация на акаунт