Avon - обсъждане на продукти тема 25

  • 68 741
  • 822
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 147
[/url]
Здравейте! За много години! Бих искала да попитам как се ползва Нощната терапия Clear skin 5 в 1 на стр 134 от кампания 01/2019? Никъде не се казва в брошурата. Дали е маска или измиващо... Ще съм благодарна на всеки за някакво инфо! Хубав ден!
Може ли снимка?

Терапията се използва вечер като може да се маже както цялото лице, така и само засегнати от пъпки участъци. Без отмиване е. Действието на салициловата киселина и маслото от чаено дърво през нощта помага на сутринта пъпките да са позавехнали, не толкова червени и като цяло кожата ми е успокоена. На мен ми допадна. Важно уточнение, е че трябва да се ползва дневен крем със слънцезащитен фактор докато се ползва терапията. Всичко си е описано в опаковката. Надявам се да съм била полезна.

# 511
  • София
  • Мнения: 117
Благодаря за информацията, много ми е полезна, тъй като нямам продукта и исках да знам дали да го поръчам. Heart
[/url]
Здравейте! За много години! Бих искала да попитам как се ползва Нощната терапия Clear skin 5 в 1 на стр 134 от кампания 01/2019? Никъде не се казва в брошурата. Дали е маска или измиващо... Ще съм благодарна на всеки за някакво инфо! Хубав ден!
Може ли снимка?

Терапията се използва вечер като може да се маже както цялото лице, така и само засегнати от пъпки участъци. Без отмиване е. Действието на салициловата киселина и маслото от чаено дърво през нощта помага на сутринта пъпките да са позавехнали, не толкова червени и като цяло кожата ми е успокоена. На мен ми допадна. Важно уточнение, е че трябва да се ползва дневен крем със слънцезащитен фактор докато се ползва терапията. Всичко си е описано в опаковката. Надявам се да съм била полезна.

# 512
  • София
  • Мнения: 117
Attraction,  много е хубав,  Лукс е подобен, но по_сладък според мен.
Момичета Attraction или Premiere luxe е по-хубав? И двата ми харесват от каталога, но сякаш attraction не мога да го усетя добре. Колебая се между двата. Кой е по-женствения вариант според вас?

# 513
  • Мнения: 2 823
АЗ съм "за" Атракшън,при това и е доста траен.

# 514
  • Мнения: 1 148
И аз съм на същото мнение за Атракшън. Не оставам без него.

# 515
  • Мнения: 17 987
И аз за Атракшън, супер е, аромат, трайност, любим ми е

# 516
  • Мнения: 86
Здравейте! За много години! Бих искала да попитам как се ползва Нощната терапия Clear skin 5 в 1 на стр 134 от кампания 01/2019? Никъде не се казва в брошурата. Дали е маска или измиващо... Ще съм благодарна на всеки за някакво инфо! Хубав ден!
И аз си я взех от к1, както вече са писали, се маже вечер лицето. Текстурата е като на крем, не е тежка, много е приятна дори. Има добър ефект. Не пречи да се нанесе след нея и нощния крем. Денем винаги съм със слънцезащита така или иначе. Общо взето се оказа доста сполучлив продукт за цената си. С една приятелка обърнахме аптеките да търсим нещо с подобен състав до 25-30 лв за дъщеря ѝ. Сега го има за 4 лв. SunglassesSmiley

# 517
  • Мнения: 303
Може ли мнение за татус-червилата, ако някой си е поръчал, получил и ползвал вече?

# 518
  • Мнения: 147
Може ли мнение за татус-червилата, ако някой си е поръчал, получил и ползвал вече?

След като изгледах доста видеа на чуждестранни блогърки, които ги хвалят си поръчах 2 нюанса, от които дойде само единия (Make me up) и честно казано, за мен не е сполучлив продукт. Все едно се рисувам с флумастер, така изглежда и на това има вкус, по видеата уж не се изтрива, а при мен след облизване, ядене, пиене в средата избледнява и остават наситени само външните контури (грозно ми стои на мен) Премахването като цяло е доста трудно - става само с мицеларна вода или друг тип дегримьор, като устните ми останаха много сухи след това. Може аз да не правя нещо както трябва - не знам, но за сега не съм впечатлена.

# 519
  • Мнения: 875
Може ли мнение за татус-червилата, ако някой си е поръчал, получил и ползвал вече?
Ефектът не е същият като по видеата. Има разминаване и в цвета, поне при моя приятелка така се получи. Иначе като трайност нямам оплаквания, но наистина е малко като фулмастер. Не знам за колко използвания ще има, аз съм нанасяла от моето само 3 пъти... Това го казвам, т. К. Видях оплакване пи тази тема

# 520
  • София, България
  • Мнения: 631
А мнения за татус молива за вежди има ли?

# 521
  • Мнения: 1 007




Това ми е част от новата поръчка,торбата с продуктите е 6 £.
Доволна съм от това,което ми се падна.

# 522
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Супер е торбичката,тези блистери с червеното какво са?

# 523
  • Мнения: 13 812
Супер е торбичката,тези блистери с червеното какво са?


Това са мостри на речното червило.

Не речно а Течно. Wink

Последна редакция: пт, 11 яну 2019, 13:28 от _re_ge

# 524
  • Мнения: 1 007
Да,това са мостри от течното червило.

Общи условия

Активация на акаунт