Avon - обсъждане на продукти тема 25

  • 68 734
  • 822
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 621
Остаряваш? Къде се буташ, ние дето чукваме 30 след броени месеци какво да кажем? Grinning шегата настрана, запленена от Ивчето, си купих TKO от течните матови и се влюбих в цвета, на мен ми стои малко по-другояче. Не се сработих с един цвят от матовите в гилза, но реших да им дам още един шанс. Като дойдат, ще дам отзив.

# 76
  • Мнения: 17 987
Парфюма Аметист, да. Тия цветове не са моите, но първото ми хареса, то от коя серия е?

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
От матовите Марк.

Абе, то и аз гоня 30. След 3 год. ще ги чукна. Astonished

# 78
  • Някъде там
  • Мнения: 4 822
Търся отзиви за тези маски на avon.Сплаш маската
 и черната маска за почитсване на пори
.

# 79
  • Мнения: 2 801
Търся отзиви за тези маски на avon.Сплаш маската
 и черната маска за почитсване на пори
.

Първата е с добра хидратация, а втората, реално свива порите, но не много Simple Smile

# 80
  • Мнения: 2 621
За сплаш маската май четох в блога на Ивчето, ако става дума за същия продукт.

# 81
  • Мнения: 14 490
Сплаш маската я имам, страхотен продукт. Хем освежава, хем хидратира, не предполагах, че нещо което си плискаш на лицето може да даде такова усещане за хидратирана, плътна и стегната кожа.
Препоръчвам.

# 82
  • Мнения: 37
Търся отзиви за тези маски на avon.Сплаш маската
 и черната маска за почитсване на пори
.

Сплаш маската е много добра и икономична. Ползвам я 2-3 пъти седмично и все още шишенцето е пълно, а когато я поръчвах си мислех, че ще свърши много бързо.
Кожата ми е много суха зимата и по-скоро смесена през лятото, но имам много сухи белещи се участъци понякога. Много добре хидратира, дори нямам нужда от крем след нея.
Препоръчвам я! Много ме изненада, не мислех, че такъв продукт може да се справи с кожата ми и да я хидратира достатъчно. Blush Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 17 987
А как се нанася? Отмива ли се? Мислех, че е някакъв лосион, въобще не съм обърнала внимание, че е маска

# 84
  • Мнения: 14 490
Не се отмива, слагаш си в дланта и плискаш върху лицето. Попива за минута две. Звучи странно, но всъщност е лесно и наистина е много икономична.

# 85
  • Мнения: 13 809
А ако се пулверизира?

# 86
  • Мнения: 14 490
А ако се пулверизира?

Аз всъщност очаквах шишето да е с пулверизатор, но не е. Струва ми се, че няма да има проблем, съвсем течна е, като водичка.

# 87
  • Мнения: 17 987
Много странно нанасяне...как е икономична при това положение 🤔

# 88
  • Мнения: 37
А как се нанася? Отмива ли се? Мислех, че е някакъв лосион, въобще не съм обърнала внимание, че е маска
Аз я нанасям или с разпръскване върху лицето с ръце или напоена в памучно тампонче - и по двата начина върши прекрасна работа

# 89
  • Мнения: 17 987
Пристигна ми Аметиста, не е моят аромат, жалко, харесвам тази серия. Този ми мирише на някой, който съм ползвала, по спомени черния Мермайс /така ли се пише 🤔/. Новият Фер Ауей обаче много ми хареса от страничката

Общи условия

Активация на акаунт