Сватба 2018 - XII част

  • 41 093
  • 753
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 11 989
Букетът

# 361
  • Мнения: 884
Страхотен е букета браво!

# 362
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853

Раааазкошен  Heart Eyes Red hot chilli wedding Heart Eyes

# 363
  • Мнения: 266
Ееееее, толкова хубави новини!!! Честито на всички бъдещи мами, баби и т.н. Змия, букетчето е станало супер Simple Smile)))

# 364
  • Мнения: 1 998
Еееееееееее, влизам аз и какво да видя, направо голям кеф тук!!!!

Честито на Пърпълчето и на снахата на Fatalina, които поведоха хорото, за да изпълним моето пожелание към всички! Леки и успешни бременности желая!
Ние също се трудим по въпроса и утре ми е дългоочакваната дата, но май май ми умряха надеждите за този месец, та да видим. Grinning

Змия, букетът е станал мнооого готин. Честито за това, че вече си госпожа и весел празник утре, чакаме снимки задължително!

Хър мър, весела сватба и на теееб, да си изкараш още по-приказно от моминското парти!

Пожелавам весели и незабравими сватби и на останалите булки, които са тази седмица!

Аз ви казвам чао, че с моя мъж пак ще потегляме към Варна за уикенда. Grinning

# 365
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Пърпълчеее  bouquet Hug
Ей това се казва хубави следсватбени новини  Heart Eyes Споко, аз плаках един час след като ММ ми показа теста и аз не знам защо .. и радост, и страх, и ужас, и щастие.. абе всичко.
 И бременна в 8 месец, още не съм го осъзнала май май, въпреки, че малък мистър се разхожда усърдно в корема ми  Laughing
Прекрасна и осъзната бременност ти желая  Heart Eyes До тук да кажа, че нищо страшно няма, тепърва ще видим.

fatalina сигурно емоцията за внуче е още по-сладка .. живи и здрави да са ти !

# 366
  • Мнения: 538
Еййй много хубави новини. Аз доскоро не се радвах така на бебета, дори не ги харесвах, но явно биологичния часовник си е сверил времето. Искрено се радвам за всички бъдещи мами!

# 367
  • София, България
  • Мнения: 3 590
Много ви благодаря, момичета! На никой още не сме казали, понеже е малко раничко. Реално днес трябваше да ми дойде. Тестовете са 3 от 3 положителни. Имам и четвърти, ама ще го направя след няколко дни. Някак си не мога още да го повярвам, чакам да ми дойде Grinning (дано да не ми... Rolling Eyes )
Ще запазя час за преглед чааак за 15-16 Септември когато евентуално може вече да се чуе сърчицето. Heart Eyes

fatalina, честито! Прекрасна новина и за вас! Heart Eyes

змия, букетът наистина е станал разкошен. Уникален е!

А за Прага - много е хубаво. Заслужаваше си да се види. Просто в музеите и други забележителности.... на някои места информацията за четене е много оскъдна, а на други пък е прекалена и трябва да четеш до откат. Най-добре в е с екскурзовод българин. Тогава си заслужава. А и мен тълпите народ много ме изнервят.. но видяхме основните неща де. Возихме се и на лодка по Вълтава. Ще кача снимки, само да ги сваля от апарата. Simple Smile

Последна редакция: пт, 17 авг 2018, 17:18 от Purple_Peanut

# 368
  • София
  • Мнения: 11 989
Пърпъл, преди години и на мен тестът ми бе положителен преди закъснение.
Резултатът след месец ще е на 17 години. Simple Smile

# 369
  • Мнения: 882
Леле момичета какви новини ... Първо на пърпълчето и фаталина честито лека бременност  и всичко ще е на наред ... Змия честито Госпожо 😆 букета е жесток  . .. ех развълнувах се .... И ние още малко и почваме по въпроса да действаме..  чакам снимки от миналите булки

# 370
  • Мнения: 266
Мале, хора, и аз като ви чета напоследък мега много се развълнувам. В началото като четях форума беше по-скоро за информиране, да си сверявам часовника с огранизацията и т.н. Но сега направо ги има пеперудите в стомаха. И като покажете и по някой тест за бременност едва се сдържам да не ревна. Нямам търпение да гледам снимки така че прекрасни сватби на всички Simple Smile)))

# 371
  • Мнения: 485
Пърпълче,честито лека и безпроблемна бременност,искрено се радвам и вярвам,че всичко ще е наред,както и със снахатана Фаталина и след около 9 месеца да се родят прекрасни и здрави бебчета.
Змия,честито отново,незабравим празник утре.Радвам се,че букета ти е харесал , а ти си една прекрасна дама,нямам търпение да видя снимки от сватбения ден Simple Smile
Хър,нека утрешния ден мине така както винаги си си го представяла.Весело изкарване на теб и на всички тазседмичните булки.

# 372
  • Мнения: 519
Фъстъче! Нека това е началото на цял храст с фъстъчета! Спокойствие и щастие! На фаталина също - бързо действат твоите младоженци, браво!

Хър, змия, при вас да мине безгрижно и весело!

# 373
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Хър, змия ..вашата приказка ви желая, точно такава, каквато я искате Heart
И да не ни забравите после за снимки.

# 374
  • Мнения: 132
Как сватбената ни тема от съвети и взаимопомощ лекичко се превръща в нещо много повече! Simple Smile
Честито и на пърпълчето и на фаталина за страхотните новини. Heart Eyes Децата осмислят живота ни. След тях всичко останало е на заден план.
На всички бъдещи булки пожелавам много усмивки и веселба! Чакаме снимкииииии Blush

Общи условия

Активация на акаунт