Домакини 66/ Чест е не да попаднеш в рая, а да те изгонят от ада

  • 55 999
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 622
Добро утро!
Фло честит празник! Все така следвай мечтите си!
Лус моите съболезнования! Загубата е голяма, но живота продължава...  Пожелавам ти да откриеш правилния баланс между работа и почивка - важно е. Много, много се радвам за Миленка Kissing Heart Страхотен любимец си имате, а и с това родословие трябва да е и супер секси Laughing
Още не съм свикнала с новите очила, ходя малко отвеяна, ама 2 диоптъра не са малка разлика. Обаче виждам перфектно!
На вън се вихри буря - пак някоя опашка ни закачи..., ама трябва да излизам за седмичен пазар....
Усмихнат ден ви желая Kissing Heart

# 706
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
HeartStuck Out Tongue Winking EyeKiss

Тези дни мислех за марчева,дамчо,луска и други дами,които ни напуснаха темата.
Иска ми се да се върнат.


По Коледа се случват чудеса. Днес ми звънна Ма ко.... ето ме - има ли кой още да ме помни? Няма да съм редовна, не мога да чета години назад, не знам кой какви промени има... Heart ExlStuck Out Tongue Winking Eye
Люска, здравей.Такива като нас не се забравят.Аз чета , но нямам много време да пиша.Днес почивам и ще ходим с майка ми до мексиканския магазин.Много обичам да пазарувам от там.Напомня ми на българските магазини, а и продукцията им идва директно от мЕксико.Майка ни е на гости до края на февруари и сме много щастливи.За съжаление не мога да се наспивам заради кучето.Гадинката в 7.10 най-късно почва да ме вика да го водя навън.

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 6 588
Много се радвам,че Луси и Креми пишат пак.Гледам ги във ФБ,но не е същото.Ако ви кажа как съм се притеснявала и се връщах постове назад да видя дали не съм ви обидила,че спряхте да пишете.
Много сте преживяли и двете! Hug Heart Eyes
Само хубави неща да се случват от тук на сетне! Grinning

Моят Ванко си намери стая,но само за два месеца.Направо вече съм отчаяна.Там да се наредят нещата и да сме здрави! Praynig

Имаше шанс да дойда тези дни в София и затова питах кога ще се събирате,но Криста е с ангина.Иначе смятах да ви изненадам и аз да се тръсна в Мола.Нищо,друг път!
Ако някой има път към Бс,да се обажда!

На Никулден се събрахме приятели,при нас това е голям празник,по-голям от Коледа.Както винаги беше много тържествено и вълнуващо!

Лека нощ на всички.Дано повече момичета се върнат тук! Praynig

# 708
  • Мнения: 1 826
Ами добре завърнали  сте Люси и Креми.И двете хубаво ,че ви виждам у фейса,но както Славето казва друго е да пишете и тук.
Аз тези дни също само ви чета и се радвам за срещата на Вио и Ма ко.
Завъртя ме леко въртележка по болници и  организиране на реформи в къщи.Майка получи инсулт и сега ще се гледаме от утре в къщи.Та на бързо оправих и разчистих най вече 1 етаж.Иначе сме добре,плета си ама нямам време много за почивка.Още не съм сложила елхата.Надявам се сега като майка е тук да ми е по- спокойно.
И утре е празник- св. Ана,та честит празник на празнуващите.Не знам ще имам ли време да пиша.

# 709
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Писе, дано се възстанови колкото може повече и по-бързо. Това е много притеснително
Славе, да се оправя Криста. Дано и Ванко си намери постоянна квартира, че се изтормозихте.

# 710
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Аз отивам с моята приятелка на кенсинера.Това е голямо празненство при мексиканците, когато девойката навърши 16 г.Направо може да се обърка със сватба.Много е забавно и весело.Девойката е облечена в рокля , която много наподобява на булченска.Подаряват и се много подаръци и има много танци и веселие.

# 711
  • Мнения: 39 306
Писе, бързо да се оправя. И една моя баба сега е на тоя хал. За пореден път.
Има ли празнуващи днес? Да са живи и здрави!

# 712
  • Мнения: 2 169
Добро утро!
Люси, безкрайно много се радвам да те "видя" тук! Добре дошла отново!
Креми, и ти също, момиче! Липсваш! Hug
Писе, дано да се възстанови бързо майка ти, стискам палци! Flowers Four Leaf Clover
Славе, бързо да оздравявате! Ех, каква изненада щеше да е самоооооооо, много съжалявам че не си успяла да дойдеш до София. Нищо, следващия път Wink
Ние снощи се прибрахме благополучно, всичко беше наред. Спечелихме Гранд При и квота за участие на конкурс в Солун през май месец догодина. Не се знае дали ще отидем де, но това е друга тема....Иначе изкарахме много добре, децата са доволни и щастливи и това е най - важното. Срещата с Ма ко беше супер, само дето беше много кратка. Предполагам сте ни видели оттатък какви сме кифли..Който няма Фейсбук, ако иска, мога да пусна по едно селфи на лични.
Айде толкоз от мен засега, отивам на традиционната понеделнична оперативка. Хубав ден на всички!

# 713
  • Мнения: 39 306
Добро утро! Вио, нареждам се селфи!

# 714
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Добро утро!
При нас заваля сняг и за половин час вече побелява.
Напазарувах на връщане от училище и бързам да сготвя, че ми изникнаха непредвидени ангажименти. Почти съм наредила седмицата, а на зъболекар ще трябва да ходя.
Вчера украсихме вкъщи и сега само ходя след котката. Ужас, хич не се разбират с украсата и все нещо не ѝ харесва.
Славе, дай да сменим котките, бре

# 715
  • Мнения: 11 622
Добро утро!
Сина заведен на училище, кучето разходено, а аз см на второ кафе....
Мм тази седмица е в отпуск и сме натоварили програмата с ходения, като най важното е да заведем кучо на ваксини Laughing
Писе стискам палци за бързо възстановяване на майчето!
Креми весело да си изкараш и да разкажеш.
Вио поздравления за успеха и за срещата! Дано намерите финансиране и да продължите!
Славе дано Криста е по-добре вече, а стаята дори и за 2 месеца е добре - след нова година нещата се раздвижват и ще се устрои момчето.
Ма ко как те разбирам с котката.... нашето псе нали е крадливо... Като свалих пердетата да ги изпера и измия прозореца, че да сложа лампичките - два часа кучето не спря да лае и да си кани приятеля, дето виждаше на прозореца... как да му обясниш, че вижда себе си Laughing Иначе всичката украса е на високо, а елхата е м/у дивана и фотьойла...
Коледно ми е, мирише на меденки и цял ден си пускам коледни песни Kissing Heart
Усмихнат ден ви желая!

# 716
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 274
Аз таковата,нареждам се на опашката за селфитооооо.Моля.

# 717
  • Мнения: 2 169
Готово, имате снимка на лс, Мария и Плами. Днес съм бяла и добра.... Wink

# 718
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 274
 HugВио newsm51

# 719
  • Мнения: 2 169
Боже, хора, не мога да си вдигна главата от работа...Поне торта за рождения ден на Дея поръчах и част от подаръците купих, та поне това съм свършила...Баси, що така още от понеделник, м?

Общи условия

Активация на акаунт