"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 1

  • 53 529
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 288
Азра не спира да нарежда.....да му имам търпението на Дженк.
Фериде няма да я остави, ще и даде адреса, а тя да отиде при Шекер тейзе..да не я натъжава.

# 691
  • Мнения: 6 604
Ани, права си.
Аз ставах да ходя до другата стая и изпуснах за какво си крещяха, но виковете на Азра бяха прекалени.
Чак ми заприлича на героинята си от "Парчетата".

# 692
  • Мнения: 1 288
Нашия отива за Сан Франциско СПЕШНО.
Само като гледам тия сцени с Мерт и имам чувство, че ще ми се пръсне сърцето.
А Сумру си закусва спокойно. Детето иска сестра си и тия пак звънаха на Сумру, че постояно повтарял Азра. Тя отива да дооправи положението........

# 693
  • Мнения: 36 792
Мерт колко време ще го държат с една блуза..... #Crazy #Crazy #Crazy

# 694
  • Мнения: 36 792
Нашия отива за Сан Франциско СПЕШНО.

 Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking

# 695
  • Мнения: 6 604
Надеждата ми е в другата жена.
Да видим сега какъв маньовър ще измисли Сумру.


# 696
  • Мнения: 36 792
Сумру направо е садист.....

# 697
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Азра тъпа ли е? Доверила се била на Дженк, жалко било за него и Тарък. А тя като остана в дома на Тарък, а Дженк се би за нея?
Извинявам се за думата "тъпа".
Азра от къде да знае какво е направил Дженк.....тя знае, че я изгониха от дома и....и Тарък и предложи да преспи вечерта в дома му....

# 698
  • Мнения: 36 792
Азра никога няма да разбере другите, защото слуша само себе си....С нея разговор не може да се води...тя само крещи и се блещи....

# 699
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
И Дженк е фър...фър...веднага си направи изводи и реши, че ще заминава...
10 Потребители и 22 Гости преглежда(т) тази тема.

# 700
  • Мнения: 36 792
Какво каза Дженк, че Арда най-демонстративно остави закуската...

# 701
  • Мнения: 8 638
Абе, тези хора толкова ли не са наред, че не могат да се усетят, че Сумру лъже!?  Thinking Все пак, ако Азра измъчва детето, то няма да я търси.  ooooh! Фатмата не е наред, ама другата е добре. Peace

# 702
  • Мнения: 36 792
Абе, тези хора толкова ли не са наред, че не могат да се усетят, че Сумру лъже!?  Thinking Все пак, ако Азра измъчва детето, то няма да я търси.  ooooh! Фатмата не е наред, ама другата е добре. Peace

Така им отърва.....затова не мислят....

# 703
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Абе, тези хора толкова ли не са наред, че не могат да се усетят, че Сумру лъже!?  Thinking Все пак, ако Азра измъчва детето, то няма да я търси.  ooooh! Фатмата не е наред, ама другата е добре. Peace
всеки вярва в каквото иска ...

# 704
  • Мнения: 1 288
Азра тъпа ли е? Доверила се била на Дженк, жалко било за него и Тарък. А тя като остана в дома на Тарък, а Дженк се би за нея?
Извинявам се за думата "тъпа".
Азра от къде да знае какво е направил Дженк.....тя знае, че я изгониха от дома и....и Тарък и предложи да преспи вечерта в дома му....
Peace Peace Peace тя много добре осъзнава къде е, но реално не може да мисли заради случилото се, погледът и е замаглен....искаха да махнат листовките с Мерт, но тя не позволи. Дженк каза на майка си, че заминава. Арда отново е на чарешата. Серап не го пуска да замине...пита ние какво ще правим, аз какво ще правя....отива да си събира нещата.....Пита Арда защо е сърдит заради това, че заминава ли, а той казва да прави квото иска....май го нарече страхлив..каза къдетето ще вървиш, върви...довиждане. Ужас явно Арда има нужда от брат си и от разбиране...не иска Дженк да си тръгва.
Ей по картинки и малко думи......какво направих..Ужас.

Общи условия

Активация на акаунт