Отговори
# 480
  • Мнения: 2 503
Здравейте , мили момичета! Heart
Липсвахте ми.

Причината за отсъствието ми съм споменала тук:

Скрит текст:
Вчера бях на сватба , която не беше в града , в който живея. Имаше пътуване , събиране на багаж , разопаковане , приготовления - грим , прическа, после танци до зори и чак сега съм отново у дома, можейки на спокойствие да ви чета и да се включа.

Благодаря Ви за споделеното , страхотни постове , снимки , колажи, интервюта,статии. Всичко е топ - щом е свързано с Киво.

Ще започна с това , че и на мен ми липсва Кузей , но утре ще го гледам , както и ДК. Blush

Много хубаво се е получило събирането на екипите , с които е работил Киво в един пост. Познайте кой ми е любим. Joy

Относно новите снимки на Берен - супер сладка и страхотен стил. Слънчице е тя. И аз предпочитам по - дългите коси , но Берен и така е красива.

Относно това , че нашият човек е покорил и Судан , аз не се учудвам. Турските сериали са завладели света. Това че хора като Ръсел Кроу и Джеймс Камерън са забелязали Киво и таланта му е доста показателно. Wink

Скрит текст:


Слушайки тази моя много любима песен от ВВ, случайно прочетох коментарите и какво да видя - коментари от Мексико , Аржентина , Унгария, Азърбейджан, Чехия ... Турските сериали наистина са излъчвани в адски много страни по света.Да не споменаваме Русия и колко много рускините са луднали по тези сериали. Според мен има за какво да са толкова гледани.И не се учудвам , даже се радвам , че Киво е признат и оценяван от такива професионалисти.

И на мен ще ми е интересно да видя Бенсу и патрона в един проект, мисля че ще се получи добре.

Леле, новото от Ямата е "УАУ'' , особено как Ямач висеше на тая прът- ужас. Непременно моят човек ще види това. Днес прибирайки се , ме разпитваше кога ще почва , а сега вече знам отговора.

Мерт Фърат аз го гледам в Интикам , партнирайки си с Берен. Не съм очарована от него , не ми е много симпатичен. Нямам лошо мнение за него , но не съм и впечатлена.

Надявам се , че не съм забравила да спомена нещо. Thinking Ако се сетя , ще го добавя.

С удоволствие ви четох - прекрасни сте. Hug Радвам се , че съм отново тук.Heart Eyes

# 481
  • Мнения: 18 706
Фенче Heart Eyes, мерси за интервюто, запазвам го Peace
това за Джансу, не знам от къде са го превели рускините, аз в турски сайт не го виждам...ама не съм и гледала много де Wink
но Бирсен писа, че тоя сладур Mr. Green влиза в сериала


м/у другото аз си мисля,че Киво не е в Лондон......май Башак прави компания на сестра си или обратното Wink

Мерт си го гледала и в 1001 нощ...а аз и в Интикам Peace
за другото споделено Wink Peace



Иринка Hug, радвам се да те видя!!!
мерси за хубавия пост bouquet....имала си хубава причина да отсъстваш Wink
и клипчето е супер Heart Eyes
турските сериали са на 2-ро място по продажби в света, след американските.....
и сред тях има големи бози, ама има и страхотни, които гледам с удоволствие Peace
за Ямата-да, фраговете са ужасни, ще видим какво са измислили СЦ Peace
за екипите работили с Киво..... предполагам, че ЗП ти е любим newsm78

Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 19:01 от Airra

# 482
  • Мнения: 18 621
Ире  Hug радвам се, че ти е приятно при нас  Heart Eyes Благодаря за всичко споделено !  bouquet
От вторник ще се радваме не само на Кузейката, но и на Джесур , кой като нас  newsm44
Намерих две много готини и смешни клипчета, от предаването на Беяз за нашите две Северни бури - Кузей и Саами  Laughing Ама толкова да си приличат по характер баща и син ... само дето Кузей ненавиждаше да се посяга на жена, а баща му си го позволяваше с майка му ooooh!



Ако искаш сподели впечатления от петъчната серия, какво ще кажеш за Симай, за Бану ?  Laughing
 Heart Eyes

Айрич  Heart Eyes не зная Киво дали е в Лондон, но ще се разбере. А този момък нещо не ми прилича на гаджето на Букет  newsm78
Оф, този "сладур" хич не го искам в сериала, ама ...  Mr. Green
Къде играе Мерт в 1001 нощ ? Не го помня  ooooh! Толкова ме е и впечатлил  Laughing Пък и съм го гледала преди сто години този сериал ...това ми беше втория турски сериал след Перла, смятай коя година е било  Grinning
Бирсен пише съвсем убедено за Схватка, значи сериал ще си имаме все пак , супер!  Peace

Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 19:04 от queen_fenka

# 483
  • Мнения: 2 503
Аз още не съм в кондиция явно , защото си мислех , че утре почва ДК , но утре е 10 , не 11. Joy JoyJoy

Айре Hug , съгласна съм - има наистина големи бози. Grinning Но пък и прекрасни проекти-истински , смислени , които те карат да се замислиш , да припознаеш някои от героите дори в собствения си живот.
За Ямата и аз се чудя дали да не го гледам , но ще ми станат твърде много , а и все ще научам нещичко от моя човек. И аз не мога да се сетя каква роля играе Мерт в 1001.. Thinking Но сега ще проверя в интернет.
Радвам се , че клипчето ти е харесало. Kissing Smiling Eyes

Фенче Hug , ама разбира се че ми е приятно! Heart Eyes Леле , тия клипчета , които си споделила много ме забавляваха , особено на Кузей " шшшшш" и на Саами " пуууу". Наитина много си приличат баща и син. Joy
Относно Симай , какво да кажа освен , че заблуди и мен. Опасна била тя , а аз я мислех за добричка. Доста нелепа ситуация се получи с Джемре и Гюней , напускащи имението призори. Горката Джемре , надявам се да и мине скоро. А на Гюней мисля , че му хареса нощта , прекарана с Бану. Имам усещането , че бизнесът , който иска да започне Кузей ще пропадне благодарение на Ферхат ,нали? Затова ли се оказва добре , че Хандан е заделила останалите пари? Иначе наистина актрисата , играеща Хандан, е голяма мацка - още веднъж се убеждавам , че стилът и дрехите коренно променят човек.
Нямам търпение за следващия епизод , Кивоманията е много заразителна. Wink

# 484
  • Мнения: 18 621
Ирка  Hug Симайка тепърва ще те удивлява  ooooh! Да, Ферхат ще провали бизнеса на Кузей с чантите  ooooh!
Интервю и с Буура, също много интересно  Peace
Цитат


* Проявявате интерес към актьорството още от прогимназията. Защо в университета предпочетохте да се обучавате за архитект, вместо за актьор?
-Имах интерес към актьорството, но просто обичах да играя. Не мислех, че ще правя това като част от моята работа. Да уча и да стане архитект - това беше професията, която искам.

* Театър, графичен дизайн, фотографство, режисьорство... С всичко това се занимавахте. Добре, а с кои от тези неща най-много се описвате или как се описвате?
-Винаги се чувствам по-добре, когато съм сътворил нещо и усъвършенствам себе си.

* Ако трябва да опише екипа на "Север Юг" с три думи, кои три бихте избрали?
-Удоволствие, приятелство и творение.


* Как се отнасяте към Гюней?
-Много ми е мъчно за него. В момента е в състояние, в което е пленник на самия себе си. И скоро ще страда.

* Гюней продължава да бъде човек, който среща реакцията на зрителя, самотен е и е герой, който не е обичан. Когато вървите по улицата, виждате ли резултат от това? Имам в предвид реакцията на зрителя.
-Все още не съм чул нищо лошо. Казват, че много харесват сериала и го гледат.

*Ако трябва да защитите действията на Гюней, как бихте го направили?
-Трудно е да бъдеш човек в един капиталистичен свят.

*Всъщност Гюней  е един успешен човек, но как остава толкова самотен?
-Защото Гюней забравя най-важното - семейството и добродетелността.

*На снимачната площадка сте в 6 дена от седмицата. Как е там животът?
-Много приятен. След известно време с хората ставате като семейство.

* Участвате в постановката "Pragma", която сам написахте. Как се справяте с две дини под една мишница?
-Естествено, че беше много трудно да играя и в сериала, и в театъра. Сега има почивка след края на сезона на "Pragma". Сега съм малко по спокоен.

*Кои герои от сериала харесвате най-много?
-Хандан и Сами... Много са истински!

*Когато погледнем в Туитъра, от изпратените от Вас съобщения виждаме имената на песните, които слушате от детството си. Слушате ли музика и на сета? Например има ли песни, които предпочитате, за да се мотивирате?
-Мога да каже, че рок музиката ме мотивира повече.


# 485
  • Мнения: 18 706
Фенче Heart Eyes, Кузейското клипче от Беяз го обожавам Joy Joy
ти да не би да си го забравила, като каза, че си ги намерила?? Wink
Мерт играеше в 1001 нощ брата на Керем, който се появи малко по-късно и се залюби със сестрата на Керем Peace
и аз не го харесвам хич тоя Еркан Джан/от КПА/ въпреки, че съм го гледала и като положителен персонаж.

Ире Hug дойде в много плодовит период в темата Crazy , 2 сериала, които не си гледала Wink....а и дай боже още един нов Praynig..... като само КГ и ДК ще те пощурят Joy Joy



хареса ми интервюто с Буура Peace
а той влиза в нов сериал с малката Берен от Майка, ще играе неин баща!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=hzil5hZkMB4

красота Heart Eyes


лека вечер Hug







Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 21:04 от Airra

# 486
  • Мнения: 2 503
Фенче 🤗 , мерси за интервюто. Страхотно е. Буура много хубаво е описал Гюней, кратко и точно. Знам , че ме очакват много емоции със СЮ. Надявам се и с ДК. 😍

Айре 🤗, какъв е този прекрасен колаж!? Любим!!! 😍😍😍 Това е моята любима двойка, благодаря ти!
Да , наистина точно навреме се присъединих , благодарение на теб. 😊
И аз се надявам скоро да станат 3 сериала. 😇

Много ми е любопитно дали наистина са имали връзка , нали уж така се говореше. 🤔

# 487
  • Мнения: 18 706
Фенче 🤗 , мерси за интервюто. Страхотно е. Буура много хубаво е описал Гюней, кратко и точно. Знам , че ме очакват много емоции със СЮ. Надявам се и с ДК. 😍

Айре 🤗, какъв е този прекрасен колаж!? Любим!!! 😍😍😍 Това е моята любима двойка, благодаря ти!
Да , наистина точно навреме се присъединих , благодарение на теб. 😊
И аз се надявам скоро да станат 3 сериала. 😇

Много ми е любопитно дали наистина са имали връзка , нали уж така се говореше. 🤔



много вероятно е....на толкова много снимки извън кадър са като влюбени Wink Whistling
а и Киво си пада по по-големи жени Joy Joy

за темата, аз само ти дадох малък жокер Joy Joy
а колажа ми попадна преди малко в ТТ.......

 Wink Wink



# 488
  • Мнения: 18 621
Ммм ... Айре  Heart Eyes наистина красота , благодаря! newsm03 smile3521
Не съм го забравила, как се забравя това чудо Кузей  Laughing, винаги се смея на него,  просто попаднах на двете клипчета в архива  Peace Това със Саами го бях забравила, де  hahaha
Разбрах за Буура и малката Берен, хайде и той баща вече да играе  Peace Малко партньорката му не е на неговото ниво, но хората ще го гледат заради малката, така мисля.
Този не съм го гледала другаде, освен в КПА / пък и него го гледах с мишката / ама нямам и желание, ужасен е  Mr. Greenно, май е добър актьор ? Какъв ли ще го играе  newsm78
Да бе ... кой като нас, отново Киво е превзел екраните, както се е случвало и преди време,даже с три сериала наведнъж беше  Wink
За Ирето  Hug сладка Сонгюлка  Heart Eyes

Не зная дали е имало нещо между тях, крият  Mr. Green Ама ние отдавна ги подозираме  hahaha
А интервюто на Киво за Кузей чете ли на предната страница ? Там пише, че майка му му е направила забележка как си държи телефона и в реала  Laughing
Цитат
ПЕРЕВОД https://vk.com/kivancoyku (Роман Ахмедов)
Кыванч снова поменял образ!
Всем известно, что Кыванч Татлытуг - актёр, который не боится менять образ ради проектов, в которых он снимается. Для своего нового фильма "Организованные дела - 2" Татлытуг снова сменил образ, добавив к своей харизме усы.
Вспомним Кыванча, который ходил по подиуму. Все были восхищены им. Перейдя из модельного бизнеса на экраны, он заставил всех сказать: "Хорошо, что он это сделал!". В его первом сериале "Серебро", благодаря своему персонажу Мехмету, Кыванч показал всем насколько романтичным он может быть. Было такое ощущение, что вся баночка с желе для волос было на его голове, но и это подходило ему. Когда во втором проекте Кыванча "Менекше и Халиль" зрители увидели его с короткими волосами, то это стрижка моментально стала модной среди всех мужчин Турции. Но подходила ли эта стрижка всем так, как Кыванчу? Не думаю. И вдруг этот вечнолюбящий романтик исчез и появился кто? Бехлюль! Думаю, что Бехлюль - лучший образ Кыванча. В сериале "Курт Сеит и Шура" причёска актёра соответствовала эпохе, о которой рассказывал проект. Теперь же актёр сменил свой образ для своего нового проекта Йылмаза Эрдогана "Организованные дела - 2".
Скрит текст:







Къванч отново промени образа
На всички е известно, че КТ е актьор, който не се бои да променя образа си за проектите, в които се снима. За своя нов филм " Организирани дела 2 " той отново промени образът си, прибавяйки към своята харизма мустаци. Да си припомним Къванч, дефилиращ по модния подиум. Всички бяха възхитени от него.След преминаването му от моделния бизнес на екрана той накара всички да кажат : " Колко хубаво, че го направи " В неговия първи сериал Гюмюш, благодарение на неговия екранен образ Мехмет, Къванч показа колко романтичен може да бъде. Имахме усещането, че цялата тубичка гел за коса беше върху главата му, но и това му отиваше. Когато във втория му проект " Менекше и Халил " зрителите го видяха с късата коса, веднага тази негова прическа стана модна сред всички мъже в Турция. Но, отиваше ли тази подстрижка на всички така, както на Къванч ? Не мисля. И изведнъж този вечно влюбен романтик изчезна и се появи кой ? Бехлюл! Мисля, че Бехлюл е най- красивия образ на Къванч. В сериала " Курт Сеит и Шура " прическата съответстваше на епохата, за която се разказваше в проекта. А сега Къванч отново промени своя образ за новия проект на Йълмаз Ердоган " Организирани дела 2 "[/size]
 Joy Joy Joy е, само за тези ли образи смени външния си вид  newsm78 И какво говори само за косата му, когато той се променя изцяло - жестове, мимика, поглед, говор, стойка, походка ...  какво да кажем за Музафер и Секиз ? Там едва го познахме ...
Лека и от мен!  Hug



Добро утро!  Hug Hug Hug

Поздрав за хубав ден и успешна седмица  bouquet
А на мен за настройване за работа след дълга отпуска  Laughing
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 06:20 от queen_fenka

# 489
  • Мнения: 18 706
Привет Hug
Фенче Heart Eyes, мерси за кафенцето и поздрава bouquet
на теб да е спорна, успешна и здрава!!! Hug
за публикацията в Posta/ на която си сложила превода от подружките/
Цитат
е, само за тези ли образи смени външния си вид  newsm78 И какво говори само за косата му, когато той се променя изцяло - жестове, мимика, поглед, говор, стойка, походка ...  какво да кажем за Музафер и Секиз ? Там едва го познахме ...
абсолютно Peace Joy Joy ама кой да си прави труда да си спомня и изброява всичките му образи Mr. Green

това е от днес


чета в ТТ резюме-Мениджъра на Шоу тв е казал, че Схватка ще е в четвъртък.Алперен и Къванч са в сериала, преговорите с Джансу продължават.Тя оценявала сценария.

с тоя страхотен клип Heart Eyes



хубава и успешна седмица Hug
..............
минавам през темата на Халит и Берг, където Варна слага дизи новини Peace
това е превела днес, за което й благодаря bouquet

Оя Доган винаги прави интервюта с шефовете на телевизиите преди началото на сезаона.
Представих ви интервюто й с директора на Канал Д.
Ето какви са новините от днешното й интервю с шефа на Шоу ТВ.

В четвъртък ще се излъчва сериала с Къванч "Сблъсък".
Първи епизод започва с катастрофа на четири коли.
Така се пресича живота на участниците в нея.
В телевизията са получили сценария миналата година и много им е харесал.
На Къванч му е допаднал героят, който ще играе и е приел ролята.
Преговорите с Джансу Дере продължават.
Сериалът показва колко интересно нещо са съвпаденията и това, че на всеки може да му се случи всичко в този живот.
Проектът не може да бъде определен като екшън, сериал за мъжка или женска аудитория.
Адресира всички човешки чувства.
Образите са написани с дълбочина.




http://www.gazetevatan.com/oya-dogan-1198297-yazar-yazisi-show-t … -ne-izleyecegiz-/

Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 15:26 от Airra

# 490
  • Мнения: 2 503
Здравейте, прекрасни! 🤗



И аз предполагах това за Сонгюл и нашият. 😍 Но минало- заминало. Башак е голяма сладурка.

Фенче 🤗, Да , четох го. Чета всичко , което мога да разбера. А това си е почти всичко. Благодаря за поздрава и за Сонгюл -  красавица! 😍Приятна работа. 😘

Айре 🤗 , а Джансу какво ли още се чуди. 🤔 Аз бих се съгласила само заради това , че Къванч е там и ще си партнирам с него. 🤣 Шегувам се. Дано скоро да вземе решение и да се радваме и на новата му роля. 😍 Видеото е страхотно. Къванч с кожено яке ... ❤

Успешна седмица. 🤗

# 491
  • Мнения: 18 706
Ирка Hug
Здравейте, прекрасни! 🤗





Айре 🤗 , а Джансу какво ли още се чуди. 🤔 Аз бих се съгласила само заради това , че Къванч е там и ще си партнирам с него. 🤣 Шегувам се. Дано скоро да вземе решение и да се радваме и на новата му роля. 😍 Видеото е страхотно. Къванч с кожено яке ... ❤



и аз това се питах сутринта Wink Crossing Arms

ето ти кожено яке с мотор и очила Sunglasses

# 492
  • Мнения: 18 621
Привет, сладурки - Айре  Heart Eyes Ире  Hug  wavey Оф, днес ми беше трудничко  Laughing главата ми ще се пръсне, докато отново свикна на шума  Mr. Green Обаче ония малки паяци от яслата ме помнят , много са сладички Heart Eyes От другата седмица вече си ги взимаме и започваме  Peace
Благодаря ви за споделеното!  bouquet Много се радвам, че сериал все пак ще има  Peace А Джансу да се не назландисва, щото може и някоя друга да и вземе ролята  hahaha Но, според мен това са само фишеци, също както ни заблуждаваха и с Туба  - и тя уж много мисли, мисли и на края тя беше партньорката му  Peace
Айре  Heart Eyes с тези два клипа ме подсети - нарде е рекламата на МАВИ за есенната колекция  newsm78 Казаха скоро, ама това тяхното скоро знаем, че е яваш, яваш  hahaha  Страхотен е Киво в МАВИ, рекламите са невероятни  Peace

# 493
  • Мнения: 18 706
Привет, сладурки - Айре  Heart Eyes Ире  Hug  wavey Оф, днес ми беше трудничко  Laughing главата ми ще се пръсне, докато отново свикна на шума  Mr. Green Обаче ония малки паяци от яслата ме помнят , много са сладички Heart Eyes От другата седмица вече си ги взимаме и започваме  Peace
Благодаря ви за споделеното!  bouquet Много се радвам, че сериал все пак ще има  Peace А Джансу да се не назландисва, щото може и някоя друга да и вземе ролята  hahaha Но, според мен това са само фишеци, също както ни заблуждаваха и с Туба  - и тя уж много мисли, мисли и на края тя беше партньорката му  Peace
Айре  Heart Eyes с тези два клипа ме подсети - нарде е рекламата на МАВИ за есенната колекция  newsm78 Казаха скоро, ама това тяхното скоро знаем, че е яваш, яваш  hahaha  Страхотен е Киво в МАВИ, рекламите са невероятни  Peace


де да я знам??? Joy Joy Joy
ама сега при такива новини, не мога да я мисля Mr. Green
за Джансу...може и да си права newsm78

а ти си почини малко Peace



"Благодарение на турските сериали...мостовете м/у различните култури стават по-силни"


# 494
  • Мнения: 18 621
Айре  Heart Eyes е, аз искам от всичко  Laughing И сериал и реклама и филм, всичко!   Mr. Green
 hahaha днес 15 човека ме попитаха довечера ли започва сериала  Laughing Обичат си го Къванч моите дружки  Heart Eyes
Остана малко ... нямам търпение, наистина ми е домъчняло за ДК и Джес  Laughing


Но, поне имаме какво да си гледаме и довечера

Общи условия

Активация на акаунт