СПЕШНО - ТЕСТ ЗА УПОТРЕБА НА НАРКОТИЦИ

  • 10 190
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 859
а стига бе аз съм останала много назад
я наистина разкажете за това Пико Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 3 379
А откъде намират пари за наркотици децата?

Дъщерята на сестра ти, например, разполага ли с достатъчно средства, за да може да си купува наркотици?

И как може да се ограничат или контролират разходите им така, че да не остава за такива "харчове"?

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: Flash*
Цитат на: Yanche

Мисля, че в случая сина на Флаш е имал предвид Пико.
В момента абсолютен "хит" са синтетичните наркотици и амфетамини. Съществуват под най-различни форми - хапчета, прахчета, листчета за смучене и т.н. Няма по-гадно нещо от тях...
Дано не е това!


Да, това имах предвид, само дето му забравих името а и не съм го чувала досега. Имаш ли повече информация за тази гнусотия? Какъв е ефекта от това пико, как евентуално може да се познае или поне заподозре употребата?
Знам, че и го и пушат... #2gunfire


Ето това намерих
http://www.pressboard.info/Preview.aspx?prj=25156

И мен ме просветлиха за тоя нов хит - гадост Imp

# 18
  • София
  • Мнения: 2 493
Не съм много запозната с това Пико, но от това което са ми разказвали за него съм останала с впечатление, че действието му е като на кокаин - т.е. "вдига" те и ти е гот, изпълва те с енергия и т.н... В него обаче има само синтетика и химикали за разлика от кокаина, който поне ако не целия, то в по-голяма си част е натурален продукт.  За съжаление не мога да дам конкретни примери за симптоми на употребяващите Пико и изобщо синтетични наркотици... Има една книга на Юлиан Караджов - "Наркотиците или почти всичко за тях" мисля се казваше. Излезе преди 2-3 години. Там има много информация за, да не кажа всички, ама за повечето наркотици.

Пикото е много по-евтино от кокаина, защото е пълно с боклуци. по-евтино  Arrow по-достъпно...
 Sad

# 19
  • Варна
  • Мнения: 6 877
Цитат на: mam4e
Ето това намерих
http://www.pressboard.info/Preview.aspx?prj=25156

И мен ме просветлиха за тоя нов хит - гадост Imp


УЖАС!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 493
След като прочетох посочения линк, видях че за някои от нещата не съм права. Моят източник беше мой познат и ми каза за това през лятото на 2002 във Варна. Затова не гарантирам за достоверността на моята информация, но тя е от човек употребявал таков нещо.
Подчертавам ПОЗНАТ, а не приятел!

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: Flash*
Цитат на: mam4e
Ето това намерих
http://www.pressboard.info/Preview.aspx?prj=25156

И мен ме просветлиха за тоя нов хит - гадост Imp


УЖАС!


 И при това статията е стара- от 2002ра, а сега е плъзнал навсякъде, цените му са поносими - изобщо...

# 22
  • Мнения: 9 903
да, пикото не е ново, - най-новото се нарича "супа" и е някаква разновидност на хероина - смесен с други гадости - прилича на суха супа, вари се с малко вода, пълни се спринцовка и се инжектира топло. Оттам името "супа". Но не си спомням къде из нета го четох.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: тити
да, пикото не е ново, - най-новото се нарича "супа" и е някаква разновидност на хероина - смесен с други гадости - прилича на суха супа, вари се с малко вода, пълни се спринцовка и се инжектира топло. Оттам името "супа". Но не си спомням къде из нета го четох.


 Shocked  #Shocked
това звучи отвартително #Crazy
не бях чувала за него, но ми звучи по-гадно от всичко, за което съм чувала...

# 24
  • София
  • Мнения: 750
Уф и аз най-накрая да се включа - хипер непросветена се оказвам в тази област.
Цитат

Дъщерята на сестра ти, например, разполага ли с достатъчно средства, за да може да си купува наркотици?

ами според мен не разполага ама то ако я черпят - абе не знам!!!
Но добрата новина е, че сестра ми е направила тест, закупен от аптеката и там не е паказало наличие или употреба /не знам как е правилно да се каже/ на наркотици. Все пак - дори и тревогите да са били неоснователни - благодаря на всички за информацията.

Общи условия

Активация на акаунт