Вредна компания или злобно съзнание?!

  • 14 503
  • 176
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте, приятели! Наскоро станах част от Вашата общност и за съжаление се намирам в ситуация, с която незнам как да се справя. Затова реших да Ви споделя.. С какъвто и съвет да ми помогнете бих Ви била благодарна! Ще опитам да разкажа максимално накратко дългата си история.. Преди 3 год. се запознах с вече моя съпруг от преди месец! Grinning Всичко беше по мед и маргарин, но след сватбата нещо се промени.. започнаха излизания посред нощите, събирания с шумни компании.. При въпрос:”Защо не писа, че ще закъснееш?” Отговор:” Ти си болна, да не съм под чехъл”. Всякакви обиди свързани с работата ми, приятелите ми, заключвания за да не присъствам на някое мероприятие и най-болезненото за мен- обиди по адрес на най-свидните ми хора.. моята майка и баща, моят брат.. хората, който душата си дават за нас и са ме отгледали.. Каквото и да кажа.. следва скандал.. или обвинение, че лъжа.. При опит за разговор.. следват обиди и пак тичкане при любимите приятелчета.. на 30 е ако има значение Grinning всеки ден психически тормоз.. Всичко това в рамките на месец.. Имаме обща къща.. деца още не.. Нито знам на кой да кажа, нито какво да правя.. не искам да въвличам родителите.. защото дори да се оправим с него, те няма да го гледат със същите очи.. а ми е накак тъжно той да ги обижда на всяка дума, а те да го носят на ръце... Простете, че бях такава досада, но поне споделих, прекрасни мъдри хора! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 603
Реално погледнато - за 3 години няма как да опознаеш един човек.
Не знам на колко години си, но този човек е искал да се омъжи за теб колкото се може по-скоро т.е да те върже да не те откраднат. Обаче сега си показва истинската страна, което е тъжно след като сте сключили брак. Играл е целия цирк да приемеш и сега си показва лекичко "рогата". Живели ли сте заедно преди да подпишете?

# 2
  • Мнения: 3 132
Здравейте, приятели! Наскоро станах част от Вашата общност и за съжаление се намирам в ситуация, с която незнам как да се справя. Затова реших да Ви споделя.. С какъвто и съвет да ми помогнете бих Ви била благодарна! Ще опитам да разкажа максимално накратко дългата си история.. Преди 3 год. се запознах с вече моя съпруг от преди месец! Grinning Всичко беше по мед и маргарин, но след сватбата нещо се промени.. започнаха излизания посред нощите, събирания с шумни компании.. При въпрос:”Защо не писа, че ще закъснееш?” Отговор:” Ти си болна, да не съм под чехъл”. Всякакви обиди свързани с работата ми, приятелите ми, заключвания за да не присъствам на някое мероприятие и най-болезненото за мен- обиди по адрес на най-свидните ми хора.. моята майка и баща, моят брат.. хората, който душата си дават за нас и са ме отгледали.. Каквото и да кажа.. следва скандал.. или обвинение, че лъжа.. При опит за разговор.. следват обиди и пак тичкане при любимите приятелчета.. на 30 е ако има значение Grinning всеки ден психически тормоз.. Всичко това в рамките на месец.. Имаме обща къща.. деца още не.. Нито знам на кой да кажа, нито какво да правя.. не искам да въвличам родителите.. защото дори да се оправим с него, те няма да го гледат със същите очи.. а ми е накак тъжно той да ги обижда на всяка дума, а те да го носят на ръце... Простете, че бях такава досада, но поне споделих, прекрасни мъдри хора! Simple Smile

Хм, как така се е променил изведнъж след сватбата? 3 години е успявал да си крие рогата успешно? Не е ли обиждал роднините ти и преди сватбата, в продължение на тези три години?
Единственият нормален съвет в твоята ситуация според мен е незабавна раздяла и развод. Насилниците и простаците не заслужават прошка, а и не се променят. Спасявай се!

# 3
  • Мнения: 603
Аз имам голямото съмнение, че даже нея е обиждал , но тя не го е премала навътре. Обиждането на семейството не е от сега и аз така мисля.

# 4
  • Мнения: 9 196
Аз пък виждам тотално разминаване между уж сериозния текст и хилещите се емотикони. Затова ще приема, че на авторката и е забавна цялата работа и ще я посъветвам да си продължава така.

# 5
  • София
  • Мнения: 8 124
Аз пък виждам тотално разминаване между уж сериозния текст и хилещите се емотикони. Затова ще приема, че на авторката и е забавна цялата работа и ще я посъветвам да си продължава така.

Или просто на някой му е скучно. Измислена случка, но просто трябваше да се постарае повече. Форумът е виждал доста по-смислени драми.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 995
Ако темата изобщо е истинска, най-фрапантното за мен са "заключвания за да не присъствам на някое мероприятие...". Дори не бих питала какво да правя, а направо щях да действам.

# 7
  • Мнения: 5 252
Само при мисълта че съм заключена без мое съгласие щях да припадна аз. Мразя затворени пространства.

# 8
  • Мнения: 26
Реално погледнато - за 3 години няма как да опознаеш един човек.
Не знам на колко години си, но този човек е искал да се омъжи за теб колкото се може по-скоро т.е да те върже да не те откраднат. Обаче сега си показва истинската страна, което е тъжно след като сте сключили брак. Играл е целия цирк да приемеш и сега си показва лекичко "рогата". Живели ли сте заедно преди да подпишете?
Да, 1 година...

# 9
  • Мнения: 1 444
Не звучи никак добре поведението на твоя, толкова скоро след сватбата. Поговорете сериозно защо постъпва така и как си представя отношенията ви занапред. Изчакай също със забременяването, поне в следващите няколко месеца гледай да не се случи.Ако съпругът ти продължава с изпълненията, по-добре бягай от там.При такова поведение много скоро се появява и трети човек в картинката и тогава става още по-гнусно.

# 10
  • Мнения: 26
леле.. че кой нормален би си измислил историята “ако изобщо е истинска”.. за емотиконите, не смятах, че ще се приеме като разминаване.. предполагам, че като пиша за пръв път и ви споделих опитах да се скрия зад тях от неудобство и притеснение може би незнам.. но чак разминаване и да ми е приятно.. съгласна съм, че е имало много по сложни ситуации, но моята е това, благодаря все пак за мненията Ви Simple Smile

# 11
  • Мнения: 5 252
През тази 1 година съвместен живот преди брака как се държа той с теб?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 36 628
При това положение на нещата ще задам най-логичния въпрос - защо седиш там? Сега, ако кажеш, че го обичаш, директно взимам пуканките и се нареждам на първия ред да наблюдавам цирка във вашето "семейство".

Не вярвам, че историята е истинска. Или поне нещо кардинално се премълчава. Не може някой да се промени коренно веднага след брака, ако няма някакъв сериозен фактор. Мъж, който е с нея няколко години, предложил е брак и е искал жената до себе си, просто не постъпва така. Не и веднага след това. Обикновено е нужно малко време за да се сринат нещата, както и причина. Някаква причина има за това поведение.

Първото, за което се сещам е, че авторката и бракът с нея са му били изгодни по някакъв начин и е правил мили очи, докато си опече работата. Сега си показва истинското лице. Или друг вариант - не е искал да се жени, но тя го е натиснала и сега й го изкарва през носа. Има и още много вероятности, няма смисъл да гадаем.

Ако все пак темата не е лъжа, не виждам какво пишеш по форумите, а не си събираш багажа.

# 13
  • Мнения: 26
направо ме нареди.. именно преди по кардиналните мерки исках да се допитам и до Вас.. по неговите думи аз не съм в ред.. Накратко.. нашите си имат собствен бизнес.. брат ми от студент 1ви курс се превърна за кратко в мениджър продажби на квартален супер, а аз съм HR в предприятие.. Всички се блъскаме усърдно в тоя скапан живот.. не ми харесва да твърди че всичко е наготово, като не е вярно...той искал висше.. записа ама не ходи.. работи в производството на една чужда компания.. като леяр (голяма отрова, който не знае) и при въпрос.. “Има страшна обява за шофьор в еконт! За тебе е добре що не пробваш, не се изисква някаква квалификация”.. се почва аз не съм като ония брат ти да му тъпчат парии в гъза.. ти кво се изтъкваш с тая циганска фирма.. тръгнем за някъде майка ти не я искам вика.. млади сме.. искам да се развиваме, да градим нещата заедно.. но е трудно, когато единия отива на работа.. след което лежи на дивана и чака да се срещне с приятелите си... а когато кажеш нещо си обиден и нещата се извъртат така все едно ти го задушаваш.. сякаш ме е страх да не разочаровам семействата ни.. пък и къщата ама там адвоката ще помага..

# 14
  • Мнения: 3 626
направо ме нареди.. именно преди по кардиналните мерки исках да се допитам и до Вас.. по неговите думи аз не съм в ред.. Накратко.. нашите си имат собствен бизнес.. брат ми от студент 1ви курс се превърна за кратко в мениджър продажби на квартален супер, а аз съм HR в предприятие.. Всички се блъскаме усърдно в тоя скапан живот.. не ми харесва да твърди че всичко е наготово, като не е вярно...той искал висше.. записа ама не ходи.. работи в производството на една чужда компания.. като леяр (голяма отрова, който не знае) и при въпрос.. “Има страшна обява за шофьор в еконт! За тебе е добре що не пробваш, не се изисква някаква квалификация”.. се почва аз не съм като ония брат ти да му тъпчат парии в гъза.. ти кво се изтъкваш с тая циганска фирма.. тръгнем за някъде майка ти не я искам вика.. млади сме.. искам да се развиваме, да градим нещата заедно.. но е трудно, когато единия отива на работа.. след което лежи на дивана и чака да се срещне с приятелите си... а когато кажеш нещо си обиден и нещата се извъртат така все едно ти го задушаваш.. сякаш ме е страх да не разочаровам семействата ни.. пък и къщата ама там адвоката ще помага..
Що изобщо се омъжи за него?

Общи условия

Активация на акаунт