Любимите сериали и филми, които не ни омръзват🎞️📽️🎬📺

  • 4 732
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 804
От сериалите: Приятели, Малкълм, Сексът и градът, Войната на таралежите, Васко да Гама от село Рупча, Дом за нашите деца - всичките му "сезони" Smile
Филми: Dirty Dancing, Love actually, Лоши момчета, Оркестър без име, Вилна зона, С деца на море, Дами канят и общо взето всички останали български комедии от онова време. Всеки път ми правят впечатление различни неща, които съм пропуснала при предното гледане.

# 16
  • Мнения: 17 987
Кухня е моят номер 1!

# 17
  • Мнения: 375
Гледала съм и продължавам да гледам, въпреки че знам почти всеки един детайл, сериалите:
- Двама мъже и половина - с Чарли Шийн, заместникът му не ми допада;
- Приятели;
- Войната вкъщи;
- Алф;
- Убийства в Мидсамър;
- Стъпка по - стъпка - ако няма друго.

Филмите са доста, но тях в зависимост от настроението.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Като спомена Шейн,направо съм в приятен шок от неговите серии с размяна на животите с Джефри Стар! Simple Smile
Направо настръхвам от тях, като филм са, знам че не е по темата, но просто трябва да се споменат, много са хубави Simple Smile

# 19
  • Мнения: X
И аз настръхвам,особено в гардероба на Джефри за около 7милиона хахахах

# 20
  • Варна
  • Мнения: 25 242
"Приятели" е моят сериал номер 1. Мога да го гледам постоянно. Други, които всеки път гледам с удоволствие и не ми омръзват са "Двама мъже и половина", "Алф", също имаше един бразилски сериал "От обич" Simple Smile "Сексът и градът" ми допада, но на моменти ми идва в повече натурализма му, там е въпрос на настроение гледа ли ми се или не. Много харесвам и "Семеен лекар", но само първия сезон, втория нещо взе да ми идва прекалено драматичен, да не говорим как завърши - направо като трагедия. Но първите серии си бяха забавни. Да, подсетихте ме, и "Войната вкъщи" ми е сред любимите.

# 21
  • Мнения: 36 486
Предполагам, че в тази категория попадат сериалите и филмите, които бих гледала повече от веднъж - и то по-старичките, защото за новите още не знам дали ще ми се гледат.
От филмите - харесва ми да гледам тези за Индиана Джоунс - даже снощи загледах повторението. Само тоя за кристалния череп не ми е интересен.
Харесвам и Междузвездни войни - първата трилогия си я гледам с интерес, когато я повтарят. Втората трилогия, която според някои е ужасна, също има добри моменти и бих могла да я гледам от време на време. Новите не ми понасят.
По Коледа ми харесва да пускат Умирай трудно 1 и Сам вкъщи 1 и 2 - поне по някоя телевизия; традиционно е. Продълженията могат да си ги спестят.
Има доста други стари филми, които ми харесва да гледам, когато ги хвана по телевизията (обикновено ако няма нещо по-интересно). Аз също харесвам филмите по романи на Джейн Остин. Единствената екранизация, която съм гледала повече от веднъж, е старият сериал с Колин Фърт. Харесва ми това, че е доста точна екранизация, но има недостатъци - например, не намирам Колин Фърт особено привлекателен. Иначе е добър актьор, просто не е подходящ за ролята (и останалите, които съм гледала не са - нищо впечатляващо...).

От сериалите - повече от два пъти (нарочно, а не защото ги дават по телевизията), съм гледала Изгубени, Бойна звезда Галактика, Хаус, Шерлок... Понякога, когато знам, че се излъчват, си пускам Убийства в Мидсъмър, Мистериите на мис Фишър, Случаите на Поаро, Мис Марпъл и др., защото ми допадат, но зависи на кой епизод ще попадна - има някои, които са ми по-скоро досадни...А и не ми харесва това, че ги повтарят твърде често (е, не всички - Поаро не са го давали скоро, но преди години излъчваха всеки епизод по няколко пъти, по различни телевизии).
Повечето комедии съм ги гледала между другото с приятели или роднини и не са ми били особено смешни. И до сега не мога да се сетя за нещо смешно в Приятели - гледах го като сапунен сериал... Допълвам - руските от типа на Кухня и Хотел Елеон са ми много по-забавни от американските. Гледам ги, когато хвана повторенията.

Много харесвах Последния повелител на въздуха (анимация) и го гледах няколко пъти, но продължението за следващия аватар (Кора) ми остави лош спомен и някак ми развали впечатлението от оригинала (сюжетът е досаден, а Кора е скучна и неприятна).

# 22
  • Мнения: 61
Които не е гледал "The Office"(US версията със Стив Карел) и "Parks&Recreation" много е изпуснал!!!

# 23
  • Мнения: 454
Сериали:
- Женени с деца
- Двама мъже и половина

Филми: всеки трилър е добре дошъл, като любимия ми е „Спящата красавица”, както и филмите на Сталоун

# 24
  • София
  • Мнения: 5 953
Sex and the City,  в най - голяма степен..... Blush
Инак Двама мъже и половина, Фрейзър, Алф, Синьо Лято бих гледала заради старите детски спомени...

# 25
  • Мнения: 1 876
Като видя заглавие на турски или индийски сериал и ми се повръща..
Любимият ми сериал е "Моите мили съседи" - толкова смях и положителни емоции винаги има с тях. Няма жестоки ефекти и велики бюджети за тях, но с показване на елементарните човешки  отношения разбираме колко различни са нещата за всеки един човек.

# 26
  • Мнения: 7 006
Като видя заглавие на турски или индийски сериал и ми се повръща..
Любимият ми сериал е "Моите мили съседи" - толкова смях и положителни емоции винаги има с тях. Няма жестоки ефекти и велики бюджети за тях, но с показване на елементарните човешки  отношения разбираме колко различни са нещата за всеки един човек.

И аз съм им фенка..И Кухня!И Алф,къде без него..

 

Този сериал го гледах,много ме грабна и някак..Потопи ме в атмосферата до толкова,че по едно време си го пусках на тв-то през тубата и по цял ден си вървеше като аудио фон..

# 27
  • Мнения: 15 572
Сериалите, които съм гледала безброй пъти:

1. Отчаяни съпруги
2. Династията на Тюдорите
3. Анатомията на Грей
4. Приятели
5. Под прикритие

Филмите са много, но ето няколко от тях:

1. Тетрадката - фаворит № 1
2. Титаник
3. Пърл Харбър
4. Запознай ме с вашите
5. Сам в къщи - Коледата не ми е празник без него Heart
6. Легенди за страстта
7. Мистър и мисис Смит
8. Троя
9. Адвокат на дявола
10. Къща край езерото
11. Трилогията за Ханибал Лектър

За сега се сещам само за тези, но със сигурност има още

# 28
  • Мнения: 14 490
О да - “Къща край езерото”, никога не ми омръзва...

# 29
  • Мнения: 1 710
Тези, на които винаги се радвам като засеча някъде са:
"Приятели"
"Двама мъже и половина"
"Д-р Хаус"
"Сексът и градът"
"От местопрестъплението", но само с Грисъм
"Кухня"
"Моите мили съседи" - подсетихте ме за тях, благодаря!

От по-старите, които вече не въртят по телевизиите, обичам
"Джийвс и Устър"
"Ало, ало"
"Алф"
"Случаите на Поаро".

От българските стари сериали гледам с кеф по много пъти
"Васко да Гама от село Рупча"
„Рицарят на бялата дама“
„Войната на таралежите“.

Филмите, който съм гледала безброй пъти са:
"Дванадесет разгневени мъже" - оригиналната версия ми харесва най-много,
"Такси"
"Аферата Томас Краун"
"Изкуплението Шоушенк"
"Бандата на Оушън" - всички части
"Джаки Браун"
"Ема"
"Кънки с остър връх"
"Съдба на куртизанка"
"Девет ярда"
"Мамма мия"
"Рапунцел".
Разбира се, къде без "Хубава жена" и "Мръсни танци" Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт