омекотител за бебешките дрешки

  • 1 690
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
 Здравеите!
   Използвате ли омекотител когато перете бебешките дрешки? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 46 572
Моята педиатърка каза на новородено да не слагам, като мина 1 г., тогава започнах.

# 2
  • Мнения: 2 936
аз започнах да слагам след 4-5м. мисля че не е толкова страшно,та чак до 1г.да се чака  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 959
Аз слагам когато стана на 4 месеца. Използвам Сано-бял.

# 4
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Вече не, въпреки че преди това понякога слагах Силан с белия етикет, за бебета. Напоследък синът ми проявява признаци на алергия, затова започнах да избягвам всякакви остри миризми и химически препарати...

# 5
# 6
  • Мнения: 4 668
Откакто е роден му пера дрешките и чаршафите с омекотител . Ползвам Силан Сензитив !

# 7
  • Мнения: 1 146
Не ползвам омекотител. Само с Тео Бебе пера дрешкит Grinning

# 8
  • Мнения: 73
Пера ги само с Тео, но имаше период когато слагах Силан. Не сме имали проблем с кожата , може би е подходящ за бебета.

# 9
  • Мнения: 1 555
Отначало използвах при първите пранета, но ми се обрина и го махнах, оттогава не съм слагала, а и да ти кажа не виждам особена нужда !

# 10
  • Мнения: 992
от както се е родила пера дрешките с тео бебе и омекотител ленор сенситив  Peace досега проблеми сме нямали

# 11
  • Мнения: 1 288
започнах с омекотителя някъде към 5-тия месец, но просто защото нямах представа, че сано имат и омекотител, освен прах. само че слагам половината от указаната доза.

# 12
  • Мнения: 307
 От раждането използвам Ленор - бял.

# 13
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ползвам омекотител за дрешките от самото раждане на сина ми. Силан белия  Peace

# 14
  • Мнения: 1 272
От както се е родила използвам Силан сензитив

# 15
  • Мнения: 522
Да нали си има специални-сенситив Peace!

# 16
  • Мнения: 356
Когато Криси беше мъничка и перях дрешките с Теобебе и ползвах омекотител Cocolino.

# 17
  • Мнения: 4 621
Да. От самото начало ползвам омекотител Силан или Ленор Сензитив Grinning

# 18
по едно време използвах омекотител Силан сензитив, но спрях защото Тео бебе е 2 в1, тоест съдържа омекотител

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
Ползвам от четвъртия месец белия Силан.

# 20
  • Мнения: 8 917
Да - Сано и ми харесва страшно много Peace

# 21
  • Мнения: 1 666
Откакто се е родил пера с Тео бебе и слагам омекотител Силан сенситив.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
В началото перях с Тео бебе и не слагах, тъй като той е 2 в 1. Сега слагам Семана или Силан - белия, но май Семаната повече ми харесва.

# 23
  • Мнения: 11 556
От самото раждане пера дрешките на Беба със Силан сензитив. Peace

# 24
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
синият Ленор слагам вече...в началото не пол3вах - до около 8-9 месец...

# 25
  • София
  • Мнения: 154
Не използвам омекотител. За мен е излишна химия.

# 26
  • Мнения: 2 237

 Да,ползвам от както Калина стана на 3-4 месеца.
Ползвам "Сано Максима" - розов

# 27
  • Мнения: 2 849
От раждането използвам Ленор - бял.
и аз така ,ама слагам половин доза ,или пускам още едно плакнене .

# 28
  • Мнения: 748
Не използвам омекотител. За мен е излишна химия.

 Peace

# 29
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
в самото начало слагах но от няколко мами и двама лекари се разубедих и в момента не ползвам ... е за наще дрешки просто не устоявам на аромата  Crazy

# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Ползвам от самото начало. Свекито беше взела на Сано Максима, но сега ще взема Ленор Сензитив. Не сме имали проблеми. Peace

# 31
  • Мнения: 670
Използвам Силан- бяло лале

# 32
  • Мнения: 27 524
Да  Peace Не някакъв бебешки специален, от нашия слагам.

# 33
  • Мнения: 1 237
Да  Peace Не някакъв бебешки специален, от нашия слагам.

И аз така,започнах да слагам след5-6 мес.

# 34
  • Мнения: 468
От 4-ия месец, Силан сензитив или Коколино сензитив. От Семана се обрина, Ленора ми е гаден /белия/, а Саното ми е отвратително направо /това е лично мнение, никой да не се засяга!/. На баткото ги перях със синьо Коколино и бях мнооого доволна.

# 35
  • София
  • Мнения: 7 102
Започнах да използвам омекотител след като навърши годинка - бял Ленор или Коколино, тогава спрях и с бебешкия прах за пране.

# 36
  • Мнения: 2 381
Омекотител -не, ползвам Тео-бебе 2 в 1 Peace

# 37
  • Мнения: 114
Без омекотител , само тео бебе

# 38
  • Мнения: 1 860
 Аз от раждането му го пера с течни таблетки 2 в 1 нонбио. До сега не и е правил алергични реакции, а аз често сменям препарата, че вечно търся нещо по-добро.

# 39
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да и при двамата от раждането - Ленор.

# 40
  • Мнения: 2 910
Без омекотител пера нейните дрешки.

# 41
Откакто се е родила пера само с "Тео бебе" 2 в 1, затова не слагам допълнително.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 713
Слагам омекотител откакто се е родил- харесва ми Бинго сенситив- ненатрапчиво мерише,за разлика от други и не съм имала проблеми с кожата на бебо

# 43
  • Мнения: 680
какъвто ползвам за нашите дрехи такъв и за неговите! Peace

# 44
  • на североизток
  • Мнения: 285
В началото не използвах омекотител.След това след 6-тия месец започнах да добавям бебешките омекотители на Силан и Ленор, а след 10 - 11 месец - пера неговите дрешки заедно с нашите.

# 45
  • Мнения: 657
Medix-сенситив newsm10

# 46
  • Мнения: 177
Ползвам откакто се е родил малкия, че даже и нашите дрехи пера с бебешки прах и омекотител. Аз толкова съм свикнала с миризмата, че не ми прави впечатление, но няколко човека около нас се запалиха да ги ползват, защото бебо им миришел страхотно.   newsm78 Ползвам на Сано- розовия

# 47
  • София
  • Мнения: 2 623
Никога не съм слагала няма и да слагам скоро - колкото по-малко химия толкова по-добре, а и с нашата проблемна кожа изобщо не ми е притрябвал  Wink
А това да се перат бебешки дрехи с тези на родителите пък никак не го рзбирам  Naughty

# 48
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Силан сенситив

Общи условия

Активация на акаунт