"Аромата" на гардероба

  • 5 730
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 475
От индийските магазини има страхотни изсушени и ароматизирани цветя. В торбички от финна мрежа ухаят страхотно Peace

  И аз ползвам такива...сложени в прозрачна ваза имат и декоративен ефект!  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 105
Аз също слагам сапуни и наскоро си купих едни ароматизатори за гардероби 3 бр. миришат на чистичко и съм много доволна! Не помня обаче какви са!

# 17
  • Мнения: 160
Благодаря на всички за отговорите. Смятам да пробвам изсушените ароматни цветя, който препоръчвате от индийските магазини и торбичките против молци на Арома. За индийски магазин в Бургас не се сещам, но ще потърся.

# 18
  • Мнения: 22 905
Здравейте мами. Реших да попитам вие какъв ароматизатор ползвате за шкафовете и гардеробите? В шкафовете, в които прибирам дрехи, който не се ползват настоящия сезон и не се отварят често мирише гадно. Дайте съвет моля ви.
Използвам геловете на Глейда май newsm78,тези в кутиите,които имат лепенка отгоре,а вътре гел.Отварям я наполовина и мирише супер и много дълго.Но имам във всеки шкав,а в дрешника са поне 3-4 кутийки.

# 19
  • Мнения: 742
индийски магазин в Бургас: Малката уличка, която тръгва от градинката пред Общината/покрай закусвалня със сандвичи/, пада се срещу бившият централен вход на кино Септември.

# 20
  • Мнения: 8 917
На Шишман и на Раковски има едни магазини за свещи и наторални сапуни. Там продават и едни торбички със различни миризми точно за гардероби - аз ползвам и миришат страхотно   Peace
На Раковски до Графа има подобен магазин  Peace

# 21
  • Мнения: 1 860
Аз в шкафовете слагам хубаво миришещи сапуни.
newsm10

# 22
  • Мнения: 160
индийски магазин в Бургас: Малката уличка, която тръгва от градинката пред Общината/покрай закусвалня със сандвичи/, пада се срещу бившият централен вход на кино Септември.
Благодаря ти. Сетих се за кой магазин говориш.  Аз работя на 50м. от този магазин ама съм в майчинство и нещо съм позабравила района.

# 23
  • Мнения: 2 653
От скоро в аптеките се продават торбички против молци на Арома - лавандула и морски бриз(поне такива открих). Много сладко са ги скалъпили - квадратни, нашарени с цветни нещица - рибки, цветенца и пр., с цветна панделка...Не стига, че са евтини, ами и миришат ненатрапчиво, пък и са симпатични! Не знам дали гонят молци, обаче... Wink
(Не съм служител на фирмата, просто наистина се впечатлих от българското този път!)
И аз ползвам такива, купувала съм ги и от Фантастико.Наистина приятно миришат.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
И аз пъхам сапуни между дрехите, когато не се ползват, първо освежават и второ от свеки знам, че са против молци, защото мириса на лавандула не ми е любим.

# 25
  • Мнения: 167
И аз, единственото място, където сапуните влизат в употреба. А и там слагам и всички онези торбички против влага, които има в някои опаковки (на тестове за бременност, например)

Франзелке, прощавай за заяждането, ама ако сапуните ти седят единствено в гардероба, с какво се миете (евентуално) newsm78
А иначе все повече се замисляме да премахнем всякакви синтетични миризмички от нашия дом. Жена ми се зарече повече да не купува омекотители  Twisted Evil Даже оня ден в Била една се опита да й пробута "новия аромат на Ленор". Отговорът беше:
 - Благодаря, вече не ползваме омекотители!
Горкото девойче ей такива очи  Shocked направи.

Мдам Билла е любимо място за заяждане с всякакви "момичета на промоция"  Wink Една се опита да ми пробута бонбонки Солано, дето били без захар. Като й теглих един кръстосан разпит какво съдържат - съвсем се ошашка милата... За протокола - съдържат ацесулфам, дето е далеч по-вреден от захарта...

Ееееееее, пак се отклонихме много. Исках всъщност да споделя, че в замяна на омекотителите, ще слагаме в гардеробите парченца плат, напоени с етерични масла. За самото пране вече почнахме да използваме обикновена сода за хляб (натриев хидроген карбонат, сода бикарбонат, имена много има тая сода) - това за омекчаващия ефект на омекотителя.
Омекотителите са много гадно нещо - ВЕРВАЙТЕ МИ.

От мене - лека нощ. smile3524

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Просто не се къпем, пазим си сапуните за спешъл случаи. Laughing Laughing Laughing

# 27
  • Мнения: 1 860
И аз, единственото място, където сапуните влизат в употреба. А и там слагам и всички онези торбички против влага, които има в някои опаковки (на тестове за бременност, например)

Франзелке, прощавай за заяждането, ама ако сапуните ти седят единствено в гардероба, с какво се миете (евентуално) newsm78
А иначе все повече се замисляме да премахнем всякакви синтетични миризмички от нашия дом. Жена ми се зарече повече да не купува омекотители  Twisted Evil Даже оня ден в Била една се опита да й пробута "новия аромат на Ленор". Отговорът беше:
 - Благодаря, вече не ползваме омекотители!
Горкото девойче ей такива очи  Shocked направи.

Мдам Билла е любимо място за заяждане с всякакви "момичета на промоция"  Wink Една се опита да ми пробута бонбонки Солано, дето били без захар. Като й теглих един кръстосан разпит какво съдържат - съвсем се ошашка милата... За протокола - съдържат ацесулфам, дето е далеч по-вреден от захарта...

Ееееееее, пак се отклонихме много. Исках всъщност да споделя, че в замяна на омекотителите, ще слагаме в гардеробите парченца плат, напоени с етерични масла. За самото пране вече почнахме да използваме обикновена сода за хляб (натриев хидроген карбонат, сода бикарбонат, имена много има тая сода) - това за омекчаващия ефект на омекотителя.
Омекотителите са много гадно нещо - ВЕРВАЙТЕ МИ.

От мене - лека нощ. smile3524
NO COMMENT! кой разбрал - разбрал. Sick

# 28
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз слагам от тези
ухаят много приятно.

# 29
  • Мнения: 2 407
Аз ползвам едни торбички непрозрачни, имам ванилия и ябълка, дрехите, а и целия гардероб мерише много хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт