На море в Турция - тема 53

  • 79 566
  • 764
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 539
Предвид последните мнения, прегледах някои от турските сайтове и наистина има много добри оферти, но... в единия пт сайтовете пишеше, че цените важат само за турски граждани. Чуждестранните трябвало да се свържат за допълнителна информация. И аз се отказах да ровя повече.

Свържете се с Халим /BsmX/ за повече информация.

# 361
  • Мнения: 1 710
Не само турските сайтове, а и някои европейски искат гражданство или адрес в съответната страна. Всъщност, където цената е най-ниска е най-вероятно да има изискване за гражданство, защото голямата отстъпка е договорена за съответния пазар, а не въобще за всички почиващи.
Няколко пъти сме коментирали в темата, че тази пречка може да се преодолее, но задължително трябва да се проведат допълнителни разговори, за да потвърдят от хотела и/или агенцията, че няма да има проблем при настаняването. Щом потвърдят, вече няма поводи за притеснение. Естествено, желателно е кореспонденцията да е е писмена, за да имате всичко черно на бяло.
Сещам се за няколко човека, редовно пишещи в темата, които сами си организират пътуванията и се справят много добре. Халим няколко тъпи е изразявал готовност да помага, с каквото може. Така че ако някой реши да  пробва да се справи без агенция, винаги може да намери информация и помощ в темата.

# 362
  • Мнения: 2 880
Набързо и аз да се включва по темата за резервации 😊

Миналата седмица резервирахме за Суено Голф през Халим, на който съм страшно благодарна за помоща и търпението...😊
Беше ми много трудно да избера, да реша, нямах никакво време за губене, защото местата се изчерпват...
Мерси много на всички които се включваха с помощ по моите изисквания, дори мислех да резервирам Астерия Белек, след прекрасния коментар на Марги, но се оказа че става  многобързо дълбоко, само това ме спря, децата обичат да са във водата ...
Мислех и Летоония, но реших че Суено ще е по-близък до миналогодишния ни избор и запазихме.него от 23.09, също така ми помогна и съфорумка, тя си знае коя е, с която станахме близки от темата във форума 😘
Весело лято на всички и благодаря отново за мненията и коментарите ви 🌸

# 363
  • Мнения: 13
Здравейте, имам нужда от инфо относно резервациите през ТАТИЛ СЕПЕТИ....
Някой може ли да дъде съвет или на лични или тел. връзка да ме консултира.

# 364
  • Мнения: 35
Свържете се с Халим /BsmX/ за повече информация.

# 365
  • Мнения: 1
Свържете се с Халим /BsmX/ за повече информация.
За съжаление опитите ми да се свържа с него на тел. са безуспешни, а не намирам такъв потребител, някъде граша....
 

# 366
  • Мнения: 564
На 1 страница
Телефон на Халим - +90555 5587775

# 367
  • Мнения: 539
Фейсбука му е Halim Basaran  Местожителство - Gebze, Kocaeli
От Kircaali

Дано това Ви помогне

# 368
  • Мнения: 2 880
Здравейте, имам нужда от инфо относно резервациите през ТАТИЛ СЕПЕТИ....
Някой може ли да дъде съвет или на лични или тел. връзка да ме консултира.
Забранили сте лс

# 369
  • София...........
  • Мнения: 955
Здравейте Simple Smile
Интересува ме за пътуване с кола София-Кушадасъ и обратно.

- Кой път е по-добре да изберем - през Истанбул(така ми дава viamichelin i google) или през Гелиболу с фери? разликата не е много голяма км, време, но кой вариант е по-удачен...

- Къде най-близо на влизане в Турция може да закупим стикер HGS за пътищата и дали работи в ранните часове 4-5 часа? нали само този стикер трябва или?

- Каква е цената на дизела приблизително?

- Колата ни се води фирмена, имаме пълномощно на английски и български език. За Турция важи ли това пълномощно или трябва и на Турски език?

Благодаря и хубав ден Simple Smile

# 370
  • Мнения: 563
Здравейте Simple Smile
Интересува ме за пътуване с кола София-Кушадасъ и обратно.

- Кой път е по-добре да изберем - през Истанбул(така ми дава viamichelin i google) или през Гелиболу с фери? разликата не е много голяма км, време, но кой вариант е по-удачен...

- Къде най-близо на влизане в Турция може да закупим стикер HGS за пътищата и дали работи в ранните часове 4-5 часа? нали само този стикер трябва или?

- Каква е цената на дизела приблизително?

- Колата ни се води фирмена, имаме пълномощно на английски и български език. За Турция важи ли това пълномощно или трябва и на Турски език?

Благодаря и хубав ден Simple Smile

Пътя е през Гелиболу-измир --Кушадасъ-
стикер има на безмитна ако работят --Денонощно е през лятото или в PTT-Bank. може да карате и без винетка като стигнете ще купите и ще ви удържат сумата. около 3-5 лири в посока.
дизела е от 5,30--до 6 лири.
по принцип казват че влизат и с английско пълномощно, но нашето го преведох за всеки случай и на Турски.
ето линк как да се справите с винетката , на първата страница са се постарали да качат цялото инфо.

http://www.bg-mamma.com/?topic=1046625.msg37056930#msg37056930

# 371
  • Мнения: 1 611
До Мармарис колко са таксите за магистралите?

# 372
  • София
  • Мнения: 180
Някой пътувал ли е с ММ Травел като превозвач? Какви са автобусите? Модерни ли са или не съвсем. Петък пътуваме за Батихан с Ориент 99. После ще дам и отзиви Simple Smile

# 373
  • София
  • Мнения: 714
Халим помоли да ви предам ,че в  момента е в България и турската му карта е изключена . Може да му пишете на вайбъра и при първа възможност ще се свърже с вас .

# 374
  • Бургас
  • Мнения: 187
Здравейте момичета, аз все още не съм избрала хотел който да ни устройва и сега се спрях на някоя от Клеопатрите Ада или Биййч и Ефталия Сплаш Ресорт, който ми се стори сравнително близо до Алания. Та питането ми е отзиви за хотели Клеопатра Ада и Клеопатра бийч и за Ефталия как работи аквапарка, защото ще ходим октомври и ме съмнява да е по цял ден. И как се стига до Алания, предполагам с маршрута, но дали е голяма разстоянието
Simple Smile Стана малко объркан поста, но се надявам, че сте ме разбрали. Отзивите който чета са толкова различни, че съвсем се обърках. Предпочитам някоя мама която е била на място. Благодаря ви
От Ефталиите точно Splash не бих ви препоръчала, ние проучвахме много веригата и точно за Splash и Aква четох най-лоши отзиви, а и са далеч  от плажа, погледнете Marin или Ocean - те са най-нови и с най-добри отзиви.
Аквата е на първа линия, наравно с Marin и Ocean. Малко по-стар е от тях. Сплаш е далеч от плажа!

Общи условия

Активация на акаунт