На море в Турция - тема 53

  • 79 383
  • 764
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11
https://Здравейте, някой ще пътува ли за Дидим на 30.09?

# 691
  • София
  • Мнения: 203
Идея колко струва фериоботът Кушадасъ - остров Самос? Или организирани екскурзии до там в момента?...
Опитвам се да си направя сметка с какви финанси да си организираме почивката в Турция ...
Благодаря предварително за съдействието.

# 692
  • Мнения: 775
Идея колко струва фериоботът Кушадасъ - остров Самос? Или организирани екскурзии до там в момента?...
Опитвам се да си направя сметка с какви финанси да си организираме почивката в Турция ...
Благодаря предварително за съдействието.

https://www.bilet.com/feribot/yunan-adalari/arama?nereden=kusada … 18&yetiskin=1

# 693
  • Русе
  • Мнения: 7 056
.......
Все пак до Килитбахир разстоянието по вода е наполовина и цената е по ниска.
По-ниска, но-ниска, колко да е по-ниска? Grinning 40 лири ни взеха. За Гелиболу - Лапсеки платихме 47.

# 694
  • София...........
  • Мнения: 955
Не видях друга тема, където да си задам въпроса, ако има извинявам се Flushed

Кой хотел бихте препоръчали в Памукале за една нощувка?

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
За да се закупи винетка в Турция малкия или големия талон на колата е необходим?

# 696
  • на село
  • Мнения: 3 900
За да се закупи винетка в Турция малкия или големия талон на колата е необходим?
   Малкият.

# 697
  • Мнения: 8
За всички, които в посока България се отбиват и си пазаруват хранителни продукти в Турция. Има забрана за внасяне на продукти с животински произход. Информацията ми е от 6-ти септември: на върщане от Киркларели (разходка + пазаруване) бях неприятно изненадан да разбера от българския митничар за забраната. А багажника беше пълен с няколко вида кашкавал, сирене и мляко. Оправдания, че са обработени и пакетирани не минават. Митничаря се смили и ни пусна, но предупреждавам пътуващите.

# 698
  • Мнения: 6 833
То това не важи ли принципно за страни извън ЕС?

# 699
  • София
  • Мнения: 1 415
То това не важи ли принципно за страни извън ЕС?
Ми Турция къде е?

# 700
  • Русе
  • Мнения: 7 056
За да се закупи винетка в Турция малкия или големия талон на колата е необходим?
    Малкият.
На нас преди 10 дни ни искаха големия талон. Неговият номер се вписва и във формуляра, който се попълва. Това в Ptt bank в Селчук.

# 701
  • Мнения: 3 269
За да се закупи винетка в Турция малкия или големия талон на колата е необходим?
На нас ни искаха големия талон.

# 702
  • Мнения: 244
Здравейте! Разглеждайки хотели за бъдеща почивка в Турция харесах Venosa Beach Resort & Spa в Дидим. Някой може ли да се включи с по-пресни отзиви, т.к. последният е от 2015 г. Освен това имам и питане относно снимката. Тези прозорци на сервизни помещения, коридори или на стаи са? От другата страна хотелът е изцяло с балкони. Благодаря предварително на отзовалите се!

# 703
  • Мнения: 6 833
То това не важи ли принципно за страни извън ЕС?
Ми Турция къде е?

Ми погледни на картата да видиш.

В предния пост звучи сякаш забраната е от скоро и хората били неприятно изненадани.
Та исках да кажа, че според мен това ограничение си е отдавна и нямаме право да внасяме стоки с жив.произход от страни извън ЕС.

# 704
  • София...........
  • Мнения: 955
За да се закупи винетка в Турция малкия или големия талон на колата е необходим?
    Малкият.
На нас преди 10 дни ни искаха големия талон. Неговият номер се вписва и във формуляра, който се попълва. Това в Ptt bank в Селчук.

Малките ви талони новите двойните ли са?
Нали в двойните има всичките данни от големия?
Всички ли носите големите талони? Да го влачиме ли?

Общи условия

Активация на акаунт