Февруарската дружинка,вече на половин годинка!

  • 42 360
  • 753
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 16 876
Моят син си пее да-даааа, абуууу и тн като се приспива Simple Smile
Обличам с дълъг ръкав и крачол, защото се отвива през нощта.

# 496
  • пловдив
  • Мнения: 1 096
Да стряска се. Даже онзи ден комшията прави ремонт и с бормашина бръмчи той тогава точно заспа но без проблем от шумотевицата и когато пуснах посатора така изпищя и се стресна. Много смешно ми стана от пасатора които е доста безшумен (сравнявам го със стария) се стресна а иначе от бармашината няма проблем 😄. И от други неща се стряска.
Да питам нощно време започнахте ли с дълги дрешки да обличате. ?

И ние така,някой звуци,който са доста силни не я впечатляват,но други я стряскат....
Иначе,ние спим все още на къс ръкав боди и чорапки,но я завивам до колкото мога.

# 497
  • Мнения: 2 362
И нашият бебо си говори ааа-ммм преди да заспи.
Онзи ден като се прибирахме мина един мотор покрай нас и се стресна.И от пасатора се стряскаше,но като го ползваме му се смеем и спря Simple Smile.
Спи още по къс ръкав,но вече с дълъг панталон.

# 498
  • Мнения: 754
Ето го и нашето забавно клипче:

# 499
  • Мнения: 610
Narcissus голям е сладур  , да е жив и здрав . Още се смея .

# 500
  • Сливен
  • Мнения: 245
Спи с клинче 7/8 и дълъг ръкав. Много се отвива и си мисля вече да я слагам в чувал.

# 501
  • София
  • Мнения: 10 642
Моя младеж спи с чувалче (според сезона), до скоро с боди с къс ръкав, сега вече с боди с дълъг ръкав

# 502
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 723
Narcisuss, много е сладък :*

# 503
  • Мнения: 754
Narcisuss, много е сладък :*

Благодаря!Ще се радвам да видя и твоя сладур със неговото бръмчене Hug

# 504
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 723
Пускам линк
https://vimeo.com/289854233

Паролата е Billy

# 505
  • Мнения: 16 876
Страхотни бебоци Simple Smile
Брррррр....дрррррр

Да са живи и здрави всички бебета ❤

# 506
  • Мнения: 754

С това боди и как ръкомаха,направо е готов да излита Grinning
Прекрасен!

# 507
  • Мнения: 345
Моя младеж спи с чувалче (според сезона), до скоро с боди с къс ръкав, сега вече с боди с дълъг ръкав

Чувалчето с ръкав или тип потник е? Аз не съм ползвала,но и моето дете е отвито цяла вечер и се чудя дали с чувалче или с дълго клинче да спи.
И относно забелването,преди месец педиатърката го забели от раз, и каза ние по време на баня да го забелваме. Аз уж дърпах надолу,но 6 дни бяхме на море и там от страх за да не направя нещо,не го дърпах и сега като дръпна кожичката надолу, стигам до главичката ,но над нея има нещо като тънка ципа и не може да се покаже главичката ( дано ме разбрахте). Та как да я обеля тази ципа? Дали трябва да дръпна по-рязко? Мене ме е много страх и не искам да го боли,пък за таткото да не говорим,той се върти на другата страна Sad

# 508
  • София
  • Мнения: 2 422
Despina, ако не си сигурна, най-добре на детски уролог или хирург, да го погледне, да не е станало някакво срастване. Искайте си направление, че веднъж забелено, особено така рязко, трябва да се поддържа.

# 509
  • Мнения: 288
Точно тази ципичка е проблема. Когато се забели, тя се рязкъсва и после трябва да се маже с някакъ гел или /в нашия случай/ Дефламол, за да не зарасне пак. Може би наистина е най-правилно да го види доктор, за да ви каже с какво да го мажете и промивате.

Общи условия

Активация на акаунт