Жена шофьор? Да-да!!!

  • 8 311
  • 186
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 629
Кондев, докато чакам да подкрепиш със снимков материал от България твърдението си, аз ще ти пусна такъв. На снимката е показано как мъж-шофьор прави десен завой на една старозагорска улица. Това пред камиона е смачкана детска количка. Събитието - виж темата от миналата седмица! Очаквам с нетърпение коментара ти!  Sick

# 16
  • Мнения: 5
ot 8 godini sam zad volana niamam katastrofi osfen edno leko podpirane na stalb. magat mi ima samo za poslednite 6 meseca 2 katastrofi. i dvete s mage.   car003

# 17
  • Мнения: 1 172
Некадъни шофьори има и сред жените, и сред мъжете. Това, че си мъж, не означава винаги, че можеш да караш кола. Както и това, че си жена, не значи, че задължително си идиотка зад волана.  
Убедена съм, че съм много по-добър шофьор от онези бабаити (пардон, баш-шофьори), чиито снимки висят по кръстовища, крайпътни дървета, и мантинелите около магистралата и планинските пътища. Гордея се с факта, че за 6-7 години нямам нито катастрофа, нито акт за нарушение. Возя спокойно и детето си, защото знам, че шофирам достатъчно добре. И хич не ми пука колко представители на силния пол са чудят как да избият комплексите си, твърдейки че такова нещо "жена-шофьор" няма.

И ако снимките, които си пуснал, са по-скоро смешни; то мога да ти кажа, че 3 пъти съм била свидетел на тежки катастрофи, и гледката наистина e ужасна. По "странна" случайност - и трите пъти шофьори - мъже. Изводите си ги прави сам.

# 18
  • Мнения: 301
Коментара вече го направих 2 мнение по-нагоре.

Това, което си показала е ужасно! Аз не обвинявам само жените, че сеят смърт по пътищата, това го правят достатъчно много идиоти и пияници, където се съгласявам, че са повечето мъже. Тезата, която застъпвам, е че жените са изключително лоши шофьорки и околните водачи трябва да инвестират ужасно много в сетивата си, за да е наред всичко. Стотици пъти съм бил свидетел как няколко души на пътя с усилия предотвратяват ПТП заради някоя.... водачка на мпс.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз шофирам /не само имам книжка/ от 15 години, нямам нито едно произшествие и обикновено возя най-важните си хора - детето и мъжа, така че не мисля нито дали съм красива, нито за фризьори, нито други глупости  Naughty  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 25 629
Кондев, зарежи тая работа! Тук няма да намериш помощ, човече!  Peace
Иди на психолог, там имат опит с комплексирани личности като тебе. Или поне се заври в някой мъжки форум, да си акомпанирате с другите комплексари... Sick

# 21
  • Мнения: 301
... Или поне се заври в някой мъжки форум, да си акомпанирате с другите комплексари... Sick

От там ме изгониха! Бил съм много мекушав Simple Smile

А по въпроса за комплекса - ами да имам си го и си се грижа за него. Всички знаем (защото всички имаме), че хубав, здрав комплекс трудно се поддържа.

Това в кръга на шегата (май).

# 22
  • Мнения: 1 860


Вижте, не казвам, че мъжете са идеалните шофьори, напротив! Но лошите шофьори сред мъжете са може би 20-30% докато при жените този процент е трицифрен.
А и е нормално мъжете да правят повечето катастрофи, защото просто те са по-големия брой участници в движението.
Само стой и гледай колко тъп въпрос ще постна. Трицифрен процент 100 ли значи или все още има малко мегдан за добрите жени-шофьорки?  newsm78

# 23
  • Мнения: 111
Че има и жени шматки е безспорен факт Peace, но напоследък попадам на друг феномен, който сякаш е завладял изцяло мъжката половина!90% от мъжете карат така сякаш са на драг или формула1 състезание, което благоприятства създаването на абсурдни и опасни за околните ситуации...По стечение на обстоятелсвата аз карам много мощен и бърз автомобил и няма да ви казвам по колко пъти на ден получавам предложения за дърпане Confusedна които разбира се не обръщам внимание ,но независимо оттова около мен започва едно бясно въртене на гуми и лъзгане, че не е за разправяне Shockedчак хората се разбягват по тротоарите #CrazyТа да питам господин kondev тва демонстрация на мъжките шофьорски умения ли е или просто мерене на пи*ки? newsm78

# 24
  • Мнения: 750
Миличък, май страдаш отчаяно от липса на женско внимание!
Едно е ясно - като пускаш такива теми тук със сигурност ще бъдеш поне виртуално утешен!  Добре дошъл! Mr. Green

# 25
  • Мнения: 301
...Трицифрен процент 100 ли значи или все още има малко мегдан за добрите жени-шофьорки? 

Simple Smile мислех, че ще мина метър с този отговор, но уви!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 040
Не се връзвайте! Grinning
Тайната мисия на шофьорската тема е бързо да засенчи тази с изтрещяването!
 Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 214
Момичета не се засягайте тази тема е за да ми направи мръсно пусната от мъже ми  smile3503
Вероятно яд го че много време прекарвам с вас та решил да ви отмъсти.
По принцип не е гадняр и не мрази жените.
Закача се за да се чувства част от нашето форумско семейство  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 301
Момичета не се засягайте тази тема е за да ми направи мръсно пусната от мъже ми  smile3503
Вероятно яд го че много време прекарвам с вас та решил да ви отмъсти.
По принцип не е гадняр и не мрази жените.
Закача се за да се чувства част от нашето форумско семейство  Crossing Arms


Чудех се кой от отговорите, които ми дойдоха на ум да напиша и понеже съм везни, пиша и двата:
- Знаех си, че ще намеря жена си тук
- Ей, не ме изпуска от очи! И тук ме намери!

 newsm62

# 29
  • София
  • Мнения: 2 040
Ихх ...Избързахте с признанията. Имаше още много хляб в тази тема... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт