Кюретаж и забременяване след това - тема 79

  • 56 672
  • 752
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 134
Бамболинка, успех!!!!

# 181
  • София
  • Мнения: 7 487
Бамболинка, стискам палци и аз Flowers Hibiscus

# 182
  • Мнения: 943
Бамболинка, стискам силно палците и се моля всичко да бъде наред, прегръщам те 🤗😘🍀🍀🤞🙏🙏🙏

Хулиганче, честито и до успешен финал 😘 🍀🍀🤞

# 183
  • София
  • Мнения: 1 323
Банболинка, ти си мойта надежда!  Освен магнезии , не ти ли сложиха гинепрал . Антибиотик за ЦРП , това не е ли някаква инфекция ? Мисля ,4е щом като си в Надежда си в добри ръце , не се притеснявай ,ще овладеят положението .Ние сме с теб и стискаме палци !

Само на магнезий съм засега от вчера . Антибиотика ми е на 6 часа , утрогестани, нош па и тн. Чакам да ме свалят за Фетална . Дадох зор , искам да си видя бебка Simple Smile

# 184
  • Мнения: 992
Бамби, успех мила 🤗
Този път може да минеш критично през 20-22 седмица, но ще продължиш до поне 38ма 🤞🤞 желая ти го от цялото си сърце ❤️
Пробвай да си пуснеш някаква chill out музичка, да успокоиш и бебчето 🤗

Палчета и до финал 🤞❤️

# 185
  • Мнения: 320
Бамби, стискам ти силно палци всичко да е наред и до щастлив финал 😘😘😘

# 186
  • София
  • Мнения: 1 323
Благодаря момичета 😘 много сте мили и ми давате кураж и сила.😍😍😘😘 Минах преглед , шийка 1,5 см, дефакто само Еткото ( частта, която е защита с Етко серклажа) , другата част от шийката 2,5 см над него вече я няма.Според доктора Етко ще удържи докрая , въпроса е да спрем контракциите и инфекцията , макар ,че при Етко нищо не можело да влезе навътре. Бебка е супер, всичко й наред , 420 гр. Смениха магнезия с Гинепрал.
Благодаря ви за милите думи и подкрепа 😘😘😘

# 187
  • Sofia
  • Мнения: 857
Бамболинка 🙏❤️, отдъхни си! С бебка всичко е наред, това е най- важно!!! Ти си боец , ще издържиш, знам го! Слушай лекарите, и знай, че ще родиш едно прекрасно бебе, когато трябва!  Късмет 🙏❤️!

# 188
  • Мнения: 936
Бамболинка,стиснати палци от мен също, всичко ще е наред,най- важното е,че бебето е добре.😍❤️💝

# 189
  • Мнения: 9 196
1,5 никак не е зле, а и едно бебе. Аз с моите дебелани, 0,8 беше точно преди серклажа и то обикновен, по спешност и пак устиска до секциото. А пък инфекциите си бяха нон стоп. Simple Smile

Просто трябва да си взимаш лекарствата, да си почиваш - физически и емоционално и няма да усетиш, как ще мине времето и ще ти ревне насреща, едно беззъбо чене. Simple Smile

# 190
  • София
  • Мнения: 1 323
Оле , Салсиша : )  как ме успокои !  Супер , дано устискам !   
 А тоя Гинепрал така ми разхлопа сърцето , ама поне май корема не ми е такъв камък вече ..... То едно оправя, друго разваля ..... ужас .... голяма борба за щастлив край .... Търпя и това е , само бебка да си седи на тъмно и топличко  Wink

# 191
  • Мнения: 574
Оле , Салсиша : )  как ме успокои !  Супер , дано устискам !    
 А тоя Гинепрал така ми разхлопа сърцето , ама поне май корема не ми е такъв камък вече ..... То едно оправя, друго разваля ..... ужас .... голяма борба за щастлив край .... Търпя и това е , само бебка да си седи на тъмно и топличко  Wink
  Нали писах ,4е си моята надежда .... трябва да успееш!!!   Заради беб4ето , за себе си и за вси4ки ,които сме тук !!! Two Hearts

# 192
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Bambolinka11 , имаш и от мен много стиснати палчета ! Revolving Hearts Hug

# 193
  • Мнения: 9 196
В Августовската тема, имаше момиче с разкритие, изкара около два месеца, щом е здраво бебето, много по-голяма е вероятността, да се роди успешно и в безопасни седмици, каквото и да става със шийката. Само да не се паникьосва човек.

Истината е, че когато майката си знае проблемите и търси медицинска помощ навреме, процента неуспешни напреднали бременности е нищожен вече.

# 194
  • Мнения: 828
Момичета може ли да дадете съвет-днес бях на преглед и се видя фоликул и лигавица 9 мм.След аборта на 26ти не съм имала цикъл.Лекаря ми каза да действам,но мен много ме е страх.Не че на 100% ще забременея,но ако успея -не е ли много рано?След такова разбъркване на хормоните дали ще е качествена тази Я,притеснявам се от увреждания или пък че лигавицата още не се е възстановила.Обикновено казват да мине поне един цикъл,а моя лекар ме изненада днес като ми даде зелена светлина.Какво мислите?

Общи условия

Активация на акаунт