Отговори
# 690
  • Мнения: 13 672
Цитат
Толгахан Сайышман в образе Йылмаза Карабея обновил профиль IG. 📷💥
Сопроводив его подписью: «Достаточно надежды» очень скоро на Kanal D.


"Bir Umut yeter" çok yakinda💙
Umut Yeter" çok yakında @kanald 'de 😍😃 @tsayisman super 👍👌👏😍
Bir Umut Yeter Kanal d’de çok yakında 😍



🆕 Setten 🎬










Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 22:58 от Emiliya

# 691
# 692
  • Мнения: 3 372
Добро утро!
















# 693
  • "Винаги прави това, което сърцето ти казва."
  • Мнения: 655
Здравейте, дами Hug
 Ийт и Нур са големи сладури Heart Eyes



На тези от Вас, които ще гледат довечера "Искрите на отмъщението" пожелавам приятно гледане. Blush

# 694
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Привет момичета!
Има интерес към сериала доста 😊😊😊, надявам се в този случай преводът да е скорострелен

Bir Umut Yeter”⚡
 Вышел первый тизер сериала Надежды хватит с Толгаханом Сайышманом и Эсрой Бильгич. В инстаграм актера он набрал более 120 тысяч просмотров. Зрители в целом положительно встретили этот анонс проекта, который привлекает одним из самых интересных актерских дуэтов осени. Следует отметить, что У Толгахана Сайышмана очень сильная зрительская группа поддержки, которая, например, позволила при низких рейтингах выживать телевизионному фильму Черная жемчужина. Новая история любви бывшего военного, который любил одну, а женился на другой, наличие ребенка от первой любимой, наверняка найдет свою аудиторию в Турции. Как встретят эту теленовеллу пользователи социальных сетей пока сказать не берусь, но смущает день трансляции — четверг. Здесь собралась очень сильная "команда" сериалов: Наша история, Двор, Осада Эль-Кута, Однажды в Чукурова, Любовь ангелов. Найти своего зрителя в этой компании — задача непростая. Тем более речь идет о канале Д.

Днес все хубави новини 😁
Озге Гюрель утверждена на роль в новом сериале канала Д "Великолепная двойка/Великолепный дуэт ".

# 695
  • Мнения: 27 519
Здравейтеее
Кога ще излъчат първи епизод?
Йозге от черешките  я харесвам.Мисля  ще бъдат интересна комбинация .Мерак ми е с Ча да ги видя .
Велви сложи нещо за настроение джанъм  направо ще избухна:cry:
Миши радваш ли се на моренцето

Забравих да напиша Великолепната двойка е римейк на американскато  Танго и Кеш.Не съм го гледала  играе Сталоун там.

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 13:36 от femmi2

# 696
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Ехооооо привет


Фемииии 😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗🌞🌞🌞🌞


Тук е 30 градуса, ясно и слънчево, много хубаво! Иначе ние сме в една къща 100 евро е на ден, за 4 човека, има си кухня и си готвим - и затова не бих казала че е по скъпо от хотел в Гърция. Като сложиш всички вечери навън. На мен ми харесва, че водата е кристално чиста, с безброй нюанси на синьото и спокойно, точно наопаки на лудницата в София
И храната им е по вкусна.

И Турция ми е мечта, но не съм подновила паспорта и все идваме в Гърция 😀

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 14:08 от МарМиши

# 697
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Еее, Миши супер е. Обожавам гръцките плажове.
Феми





Аз съм на вълна Сега и Завинаги, снощи се радвах с тях, после плаках.
Направи ми впечатление, че Айтюл, като разбра за женитбата ги прокле и двамата. Дали тези нейни клетви не доведоха до всичките тези страдания, които трябваше да преминат? Та тя си е жива вещица 🤨

# 698
  • Мнения: 13 672
Здравейте, момичета!

''Щастливият начин на живот е много по-добра рецепта за дълголетие от здравословния.''



Yüzbaşı Yılmaz Karabey / Tolgahan Sayışman
Цитат
❝ Сынок! Падая и поднимаясь, ты узнаешь эту жизнь. В то время, когда ты, поддавшись безнадежности, откажешься от всего... Перед тобой предстанет гора, за которую ты можешь ухватиться. Не отказывайся жить. После каждого конца, есть начало. Никогда не забывай, после каждой темной ночи, наступает светлое утро. ❞ - от първото промо на 'Bir Umut Yeter'.
    Момичета, благодаря ви за хубавите новини, които сте публикували. Развълнува ме цитатът за  Толга и новият сериал 'Bir Umut Yeter'.

     Феми, аз си оправям настроението с тази физиономия и моментите, когато Ийт Козан говори сам със себе си!



   

   

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 15:18 от Emiliya

# 699
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Велви 🤗🤗😘😘 колко хубаво, че пак с нашата любима двойка, ох и аз често съм си мислела, че от мига в който Айтюл видя Нур и си помисли коя е тази и какво прави тук и всичко тръгна наопаки .... страшна борба им предстоеше и в началото Ийт заслепен я излъга, че да се разведе, че тя както все му промива мозъка с дълга към Иджлял и цялата фамилия ...


Феми за теб и всички фенки на Ча
https://www.instagram.com/p/BmoWgZAFtnS/?utm_source=ig_share_she … hid=1dxsvezwj711t

# 700
  • Мнения: 27 519
   Мишеее  страхотно си прекарваш  Hug
  Водата е чиста и бистра  не като нашето черноморие . Аз и нашето харесвам има уникални места  Heart Eyes
 Котарака се пече на слънце  Crazy За паспоргите и аз нямам и отлагам Турция .Важи 5 години от издаването.
 За теб   тези усмивки  Grinning


 Хабера за Холивуд ще видим  Rolling Eyes Няма какво да се лъжем трудно се пробива  ако не си американец .
Ще иде на кастинг пък каквото стане .  

https://www.youtube.com/watch?v=3pw9yG67iUQ
за настроение  newsm68

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 18:19 от femmi2

# 701
  • Мнения: 3 372
Дойде време за следобедното кафе. Да ви е сладко!


Аз съм на вълна Сега и Завинаги, снощи се радвах с тях, после плаках.
Направи ми впечатление, че Айтюл, като разбра за женитбата ги прокле и двамата. Дали тези нейни клетви не доведоха до всичките тези страдания, които трябваше да преминат? Та тя си е жива вещица 🤨
Да си кажа правичката, и аз съм на тази вълна. Blush Още съм в началото.











Разбира се, гледам и "Не пускай ръката ми".

# 702
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Мигли си слага, красива се прави, но съвсем се е отдалечила от истинската си аз (мое мнение)

# 703
  • Мнения: 3 372
Мигли си слага, красива се прави, но съвсем се е отдалечила от истинската си аз (мое мнение)


Не е само твое мнение, а на целия ни форум.

От





се докара до



Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 16:36 от Цвети &

# 704
  • Мнения: 13 672

     Цвети, благодаря за кафето и хубавите снимки!


    Албански сайт пусна този клип на Алмеда и коментар как умело албанката върти задник! Смях се от сърце! Не са забравили да подчертаят, че видеото е от времето преди пластичните операции!

https://instagram.fiev1-1.fna.fbcdn.net/vp/ea6227de7657ee541109a06cb586be45/5B9A0082/t50.2886-16/38722562_2077434832574982_7281476593434755072_n.mp4

нещо не се отваря видеото! Безкрайно съжалявам, че не можете да видите това "уникално" изпълнение!
     Писали са и за Чачо и Холивуд.


    А аз пък ще си публикувам нашите сладури!




     Mиши, благородно ти завиждам! Прекрасно място! Красота!


Общи условия

Активация на акаунт