Защо храната от кухнята е толкова рядка ?

  • 1 038
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 976
Ние сме към частната кухня (Хер Бебе май се казваше) и съм доволна Simple Smile Малката всичко изяжда, дори и супичката вечер преди къпане. И аз опитвам всяка манджа и храната ми харесва Simple Smile

Това което ми прави впечатление обаче е че храната е много много едро пасирана в тази кухня  Thinking
ritka, то това с едрото не е голям проблем...важното е, че принцесата й харесва, а и ти си доволна...Сега ще пасираш допълнително, а и все пак кухнята е и за по - големи човечета...
Но явно наистина няма единен стандарт за детските кухни, а би трябвало...

# 16
  • Мнения: 1 737
На мен рядкото не ми пречи толкова, защото детето и така го яде, но пък не ми харесва еднообразието. Какво е това - месо всеки ден?! Поне го слагат в достатъчни количества, но да вземат да инвестират в по - разнообразни зеленчуци, вместо да дават всеки ден месо с консервирани домати и картофи, рядко и спанак като екстра. Аз затова заверявам купони през ден, а останалите дни яде мои манджи.

# 17
  • Мнения: X
Pipinka, имах предвид - слагай, колкото си слагаш по принцип, един - два сухара или хич, както обикновено и да даваш по-рядко, но все пак идея си нямам колко рядка е храната наистина, може да е изключение тази кухня, ако можеш опитай с друга....

# 18
  • Мнения: 4 668
Аз по - скоро се чудех дали не може да готвят така , че да не се налага да се слага сухар ?   newsm12 Въпроса е понякога , че и два сухара да сложа пак е рядко , а ако сложа още вече няма смисъл да му го давам  Rolling Eyes и пак си ядем от готовите пюрета .

# 19
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
    В нашата кухня манджичките са супер-много вкусни и разнообразни и с нормална консистенция. Аз също слагам по 1 сухар в супата-нали все пак е СУПА и в манджата колкото поеме,за да стане по-калорично,че още е слабичка. Преди да я запиша на кухня ядеше по 1/2 пюре с 300 зора,а сега направо е като ламя.    А вие ако не харесвате кухнята по-добре се отпишете,защо да се мъчи детето.

# 20
  • Мнения: 1 313
Ние сме към частната кухня (Хер Бебе май се казваше) и съм доволна Simple Smile
къде се намира тази кухня? Моля те дай подробности!!  При нас само супата е реичка и слагам сухарче. Яденето и десерта са си ОК

# 21
  • София
  • Мнения: 3 787
Да,понякога са по-редички манджите и при нас,но тие така много ги харесваме.Бебо яде непасирано отдавна,но когато му е много гъсто не му харесва.Констистенцията от кухнята е идеална за него и затова сухари не слагам на нищо-дори на супите.
А кремовете не трябва да ги отваряш предварително,защото се втечняват.Нашите винаги са стерилизирани/със хлътнали капачки/и когато ги отварям непосредствено преди хранане си запазват гъстотата Peace.

# 22
  • Мнения: 4 668
Не ги отварям предварително кремчетата . Само този последният с какаото беше в течно състояние . Другите на вид го докарват , но малкия не ги яде . А колкото до храната , той даже и да я харесва толкова рядка , технически не е възможно да му я дам в този вид  Sad. Не става въпрос пасирана ли е или не !

# 23
  • Мнения: 3 116
Ами то частната кухня е кухня майка, която разнася на различни места.
Например в Младост 3, имаме един бебешки магазин, от който взимам храната. Знам че и доставки по домовете правят, но зависи от района.

Иначе кухнята работи за района на София.

Мога да ти дам телефони да направиш запитване за вашия район:
Хер Бебе
Първа частна млечна кухня - гр. София
Пунктове за раздаване на храната (в тях става и записването)
кв. ''Редута''    ул. ''Марагидик'' № 21   тел. 943 45 08

бул. ''Мадрид'' № 31      магазин ''Хер Бебе'' (срещу бившия магазин ''Наш дом'', сега Union Bank)     тел. 944 19 10


Иначе когато супата е по-редичка, слагам хлебче надробено Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз взимам сега от държавната кухня в Люлин и съм МНОГО доволна  Hug
НО преди бяхме на ХЕР БЕБЕ.При тях също беше много рядко всичко и малкият не ги харесваше на вкус, а сега си изяжда всичко (е, почти, защото таратор например не ще  Rolling Eyes )

# 25
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
В нашата кухня само супата си е течна и в нея слагам 2 сухара, а сега вече хляб, в манджичката надробявам половин филийка хляб за засищане  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт