Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 5

  • 64 720
  • 746
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ето  и тук
https://vk.com/feed?z=video-158229374_456240221%2F3c0dcabdf7ed1a … _-158229374_94066

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 00:36 от BVAR

# 451
  • Мнения: 41 833
Еее ,ако не е сън фрагмента е супер,ще извадят тежката артилерия.Wink

Трябва...защото другите сериали започват на 17.09. Wink

# 452
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ахаххахах рускините пак са ги написали едни :

-Е, извинили й се?
-Да
-И тя какво каза?
-Тя спеше
-Извинил си се докато е спяла?????? !!!!!
-Това е неин проблем

JoyJoyJoy

***
и още едно:

Какъв фраг!?!?! Админа забрави как се диша! Joy

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 00:38 от BVAR

# 453
  • Мнения: 3 436
Ами то така изглежда в подвеждащия фраг. Че й се обяснява, докато тя спи. Да видим как ще е наяве.  Wink

# 454
  • София
  • Мнения: 30 209
Момичета,

едва първи епизод е. За мен събитията се развиха логично. Изненада ме Алихан с това, че нито за миг не се отчая и не остави Зейнеп. Беше готов да тръгне за Америка, върна се буквално от самолета заради нея, накара Хакан да научи всичко за нея, за работата ѝ и купи фирмата. Това е неговият начин, той друг начин не познава. Време му трябва. Ще го промени Зейнеп. Да, трудно ще е и за него, и за нея, но ще го промени.

Тези от вас, които са чели нюансите знаят, че и там Крисчън купи фирмата, в която Ана започна работа, за да контролила всичко т.е. СЦ донякъде спазват линията, по която развиват образа на Алихан. Няма как до вчера да е бил доминантен тип, бизнесмен и безкомпромисен във връзките си и от днес да падне на колене и да моли за прошка. Той просто не е такъв. Това, което прави за Зейнеп, е даже много. За Лал не би направил и 1/100, просто ще ѝ каже "прав ти път".

# 455
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Така е Мише Hands Plus1
За мен серията си беше добре; Няма махленски глупости, но пък имаме ендерски : ))))

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 00:49 от BVAR

# 456
  • Мнения: 3 436
Ако действието беше продължило в Америка, ходовете на Алихан щяха да са други, обаче. Аз това имах предвид.

Явно заложиха на формално повторение. Същият хаштаг както, в 1-ви еп. И завършва, както започна 1-ви епизод.

# 457
  • София
  • Мнения: 30 209
Така е Мише Hands Plus1
За мен серията си беше добре; Няма махленски глупости, но пък имаме ендерски : ))))
И на мен Ендер ми дойде в повече, но иначе събитията около Алихан и Зейнеп се развиват напълно логично. В Америка действията на Алихан нямаше да са по-различни. Да, там щеше да бъде Джем, но компанията е на Алихан, той е силният, той е баш шефът навсякъде. И явно е не само силен в бизнеса, а един от най-силните, след като може да си позволи подобни ходове.

# 458
  • Мнения: 41 833
До сега търсих песента от фрагмана,но я открих .... Wink


https://youtu.be/EUor0_DkMHk



Лека нощ! Hug

# 459
  • Мнения: 3 436
В Америка, в Истанбул … засега не съм от феновете на Алихан. Laughing

Видяхме го и в какви ями изпада, при все силата си … Не че едното противоречи на другото.

# 460
  • Мнения: 41 833
Превод на фрага....

14 - 1 (рус.суб)
https://vk.com/dizimedya?z=video-132999259_456241070%2F6e782d023 … l_wall_-132999259


и на песента....

Песня из фрага к 14 серии😍😍😍
Слова песни:

Я всё ещё влюблённый
Ты, ты забыла меня, как будто,
Я всё ещё безумный, всё ещё влюблённый,
Ты, ты забыла меня, как будто,
Я всё ещё безумный, всё ещё влюблённый.
Разожжённый тобой огонь я не смог погасить,
Ты всё ещё сумасшедшая, всё ещё бедовая,
Охх всё ещё бедовая...
Я согласен терпеть капризы твои,
Если захочешь, в цепи закуй руки мои,
Пожалуйста, единственная моя, пойми моё состояние,
Я всё ещё безумный, всё ещё влюблённый,
Я всё ещё безумный, всё ещё влюблённый.
Ты от меня, ты отказалась, как будто,
Я всё ещё страстно влюбленный, всё ещё ранен
Ты от меня, ты отказалась, как будто,
Я всё ещё страстно влюбленный, всё ещё ранен
#ЗапретныйПлод || #YasakElma

# 461
  • София
  • Мнения: 30 209
На мен ми направи впечатление и моментът със стоенето под прозореца на Зейнеп. За мъж като Алихан това едва ли е обичайно. Той е свикнал жените да стоят пред неговата врата, а не обратното.
Да се обича мъж като Алихан е много, много трудно. Аз и преди бях писала (по време на първи сезон), че не знам, дали бих имала смелостта и търпението да се влюбя в подобен странен тип. Затова ѝ правя евала на Зейнеп. Мъже като Джем и Хакан лесно се харесват на жените, трудното е при такива като Алихан.

# 462
  • Мнения: 3 436
Превод на фрага....

14 - 1 (рус.суб)
https://vk.com/dizimedya?z=video-132999259_456241070%2F6e782d023 … l_wall_-132999259


и на песента....

Песня из фрага к 14 серии😍😍😍
Слова песни:

Я всё ещё влюблённый
Ты, ты забыла меня, как будто,
Я всё ещё безумный, всё ещё влюблённый,
Ты, ты забыла меня, как будто,
Я всё ещё безумный, всё ещё влюблённый.
Разожжённый тобой огонь я не смог погасить,
Ты всё ещё сумасшедшая, всё ещё бедовая,
Охх всё ещё бедовая...
Я согласен терпеть капризы твои,
Если захочешь, в цепи закуй руки мои,
Пожалуйста, единственная моя, пойми моё состояние,
Я всё ещё безумный, всё ещё влюблённый,
Я всё ещё безумный, всё ещё влюблённый.
Ты от меня, ты отказалась, как будто,
Я всё ещё страстно влюбленный, всё ещё ранен
Ты от меня, ты отказалась, как будто,
Я всё ещё страстно влюбленный, всё ещё ранен
#ЗапретныйПлод || #YasakElma
Благодаря за превода и песента. Дано 14-ти епизод е на нивото на фрагмана.

Ами той трудният Алихан май се харесва на жените повече от Джем и от Хакан. Лесен е за харесване. Laughing

# 463
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Да, Мише - пак съм съгласна с написаното; Интересен типаж е Алихан и не е лесен за понасяне, като му избият чивиите Joy
Обаче ония кукумявки (сестра му, племеницата, и Лял)  постоянно си мислят , че могат да му казват какво и как да прави : ))))

За харесване е лесен, ама да си помислиш да имаш сериозна връзка с него е друго Wink Танче. То не ,че той би позволил : ))))

# 464
  • Мнения: 3 436
Боби, знам, бе, исках да направя шеговит завой, че ми стигна един дълбок Алихан.  Laughing
На кого няма да позволи? На мен ли? Със сигурнност.  hahaha


Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 01:28 от Tania M.

Общи условия

Активация на акаунт