Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 5

  • 64 690
  • 746
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 30 196
Да, лесен е за харесване Алихан- бизнесмена. Красотата, парите и властта са афродизиак за много жени, въпросът е колко от тези жени биха го заобичали като човек с всичките му недостатъци, които изобщо не са малко. Да не говорим, че ако заживеят с него, в един момент ще видят и изблиците му, които биха изплашили жена като Лал например.

И пак не се е отказал от Зейнеп. Пак я носи на ръце, пак я гали, пак я закриля ..... поне това виждаме от фрага. На мен тя ми изглежда леко подпийнала. Йълдъз явно е отново при Халит, защото Зейнеп е сама вкъщи, поне така изглежда.

Не го защитавам Алихан. Той трябва да мине по трудния път, защото думите му към Зейнеп бяха безмилостни, действията му и подигравките му, че ще стане асистентка на Хакан, бяха плод на безсилие, но и доста обидни.

# 466
  • Мнения: 3 436
Както и да се убеждаваме, за мен Алихан тръгна за Америка с друга нагласа. Силен-несилен, така го усетих.
Щеше ми се да видя сцени в Америка, това е.  Grinning
А Зейнеб всеотдайна душа. Ще изтърпи и на Алихан бесовете, и на Йълдъз глезотиите. "Тръгни!" и тръгва. Laughing

Бирсен Алтунташ е написала току-що за отличната игра на Онур Туна в последната сцена:

Onur Tuna'nın son sahnedeki bakışları neydi öyle? Mükemmel oynamış yine. #YasakElma
https://twitter.com/birsenaltuntas1/status/1039257919412469760

 smile3524

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 02:02 от Tania M.

# 467
  • София
  • Мнения: 30 196
Аз също исках сцени на Алихан и Зейнеп в Америка, но явно и в ТР няма да му е лесно с нея. Тя може да е всеотдайна, но е костелив орех. Няма да му се даде лесно. Още повече, че един път се опари от него.

На Йълдъз глезотиите не искам даже да ги коментирам. Скарала се с мъжа си и "идвай!". Защо ѝ беше Зейнеп, аз така и не разбрах? Ако е за разговор, можеха да си поговорят и по телефона.

# 468
  • Варна
  • Мнения: 7 505
: )))))  JoyJoyJoy Танче Hands Plus1 Добре го измисли; Вярно си завила , ама съм го пропуснала  и чета слято Innocent
То нас тука , кой ни брои. Ние сме само наблюдател.

Хубаво играе Онур. Като гледах пак на озета сцената в офиса му, когато търсеше сметка на Зейнеп защо заминава - как си смени тембъра и говори сякаш му е заседнала буца, преди това вика, беше и властен, опита се да се наложи; И всичко освен с поглед и движения го предава и с промяна в гласа.

Дали ги снимат по отделно тези сцени и после сглобяват, че да има такава смяна в 2 минути игра?

От днешната серия имаше един момент - Халит и Йълдъз пред нейния дом и когато я дават в гръб е по един начин косата - цялата отзад,  като е в лице - пък е отпред; Значи са правили сглобки и не са догледали; То винаги има разминавания , но това се набиваше на очи Expressionless

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 01:55 от BVAR

# 469
  • Мнения: 5 848
Добро утро, интересен фраг, снощи на онлайна го дочаках. Не е сън според мен, защото в ЗЯ не си спомням да са използвали този похват. По-скоро след срещата в офиса на текстилната фирма са се видяли на вечеря за да изясняват бизнес похватите на Алихан, Зейношче е пийнала чашка вино и "упала в обморок", както биха казали рускините. За логиката на сюжета тук трябва да се правят паралели с 50 нюанса, според мен. Крисчън нали се влюби докато помагаше на подпийналата Анастейжа.
"Махалата" на висшето общество ми е досадна, но какво да се прави. Сега гледам Дъщерите на Гюнеш и в сравнение с него на Ендер, Синан и другите кикимори интригите са като детска игра. Ма нейсе - серии да има.
Малко трудно влизам в атмосферата на Ябълката след цяло лято следене полета на Албатроса Simple Smile

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 13:37 от dariVale

# 470
  • Мнения: 41 765
Добро утрооо!  Wink Hug wavey





Епизодът вече е преведен....

На ДизиМания...
13 серии сериала "#YasakElma 🍏/ #ЗапретныйПлод 🍏" с русскими субтитрами
https://vk.com/dizimaniaat?z=video-129812063_456240851%2F6e73852 … -129812063_138671


На Favorite ♛ IndiTurk ♛ Serials
Запретный Плод - 13 серия с русскими субтитрами
https://vk.com/inditurk?z=video-149512731_456243903%2Feb67adadfa … l_wall_-100681614




Сега изчетох късните коментари и съм съгласна с Мишето Hug!Не е лесен Алихан,и аз не удобрявам как постъпи с фирмата,в която работи Зейно!Но такъв е неговия начин на работа!Важно е,че е тръгнал да си завоюва Зейно,макар че няма да му е лесно!Заслужил си го е! Peace За другите-Йълдъз си играе игричките,Ендер-също!Въртят Халит както си искат,а Зехра-от Ендер и Синан! Peace





Желая ви приятен ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover

# 471
  • Мнения: 41 765
Ето и рейтинга...добре е  newsm10 ,след като имаше и мач ....





Тотал:
2. Запретный плод - 5.54%🆕
3. Очень большая ложь - 3.95%⬇

АВ:
2. Запретный плод - 5.3%🆕
4. Очень большая ложь - 3.46%⬇

коментар.....
Цитат
#Teammy_reyting

📈 Рейтинг за понедельник 10 сентября подарил турецкому зрителю первого "возвращенца". Сериал Запретный плод неплохо стартовал, вернув себе прежнюю аудиторию. Провала, которого так опасался телеканал Fox не случилось. К тому же в программе присутствовал столь любимый турками футбол, что оттянуло часть зрителей. Однако как всегда выводы делать еще слишком рано, все покажет дальнейшая динамика.

А вот сериал Очень большая ложь пока находится не в лучшем положении, потеряв заветные проценты. Видимо все же при двух женских сюжетах, в центре которых борьба за мужчину, зрительницы предпочли продукцию господина Аксоя (что, впрочем, не удивительно). Следующая неделя станет решающей, ведь в эфир вернутся основные тяжеловесы понедельника - Чукур и Обещание.





# 472
  • Мнения: 3 436
Здравейте!
С рейтинга добре. Радвам се, че както обикновено се оказах лош пророк.  Simple Smile

Сега изчетох късните коментари и съм съгласна с Мишето! Не е лесен Алихан, и аз не одобрявам как постъпи с фирмата, в която работи Зейно! Но такъв е неговия начин на работа! Важно е, че е тръгнал да си завоюва Зейно, макар че няма да му е лесно! Заслужил си го е!
Да му имам "работата" (да върне Зейнеб за ръка).  Grinning
След катаклизма на летището и символичното "посипване на главата с пепел", докато връщаше назад лентата с казаните думи на Зейно ...
Ама на никого не съм опонирала снощи насериозно. Но ми се щеше да не изваждат толкова бързо от играта картата "Джем".
Все пак краят на сцената остава за следващия епизод. Още се надявам да не видя стария победоносен поглед на Алихан. Но не мисля, че си го е заслужил, още не.  Peace
А инак ясно, че никой не си мени методите "на работа" от днес за утре. Не само Алихан, а и Йълдъз ... засега с успех.
Довечера ще гледам с превод аз, евентуално.

Боби, така де, не може без завои и все да дълбаем с длетото тънко.  Laughing
Приятен ден!  Hug



Т.Б. с маанета от сета - в негов си стил:
https://www.instagram.com/p/Bnk-MsQHp_B/?hl=en&taken-by=talatbulutt

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 12:05 от Tania M.

# 473
  • Мнения: 5 848
Искрено започнах да се възхищавам на Йълдъз. Давате ли си сметка, че досега Халит не го е зарязвала жена. Дъртия боклук така е подпалил, че каквото и да му говори Ендерката - няма да повярва в дългосрочен план.  А и аргументите на Йълдъз са железни - той не я защитава, няма я в приоритетите му. Този човек също като Алихан за пръв път в живота чува насреща си НЕ. да не забравяме и младостта на Йълдъз . Тя, за разлика от двете му предишни съпруги, може да си намери мъж когато и да пожелае. Когато му хрумне това на Халит ще го побърка. Сериозна доза ревност при него може прекрасно да освежи сюжета.
Сега ми хрумна идея - Джем се връща и докато се върти около Зейнеп се харесват с Йълдъз, Зейнепи Алихан си оправят отношенията и Лал получава инфаркт и инсулт Simple Smile
Жалко, че смениха Хакан, а не Халит. Актьора който играеше приятеля на Алихан ми харесва повече от сегашния, а Талат Булут не ми допада като излъчване още от предния сезон, преди панаирите с гардеробиерката. Има нещо мазно коцкарско в лицето му и се надявах да го пратят на трудовата борса.

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 13:11 от dariVale

# 474
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Здравейте Simple Smile Flowers Hibiscus

Благодаря Злати за преводите и споделеното.

Дари, наистина малко трудно се влиза в ритъма на сериала, след като цяло лято сме  в другия.

Танче Hands Plus1 тънкото длето JoyJoyJoy разсмя ме;

Дари - ДА! Йълдъз и мен много ми харесва ,че се държи на положение и не се унижава за едни пари; Много хубаво му го каза, че се е уморила постоянно да доказва любовта си; И не дава назад, даже й като я поставят в кофти положение.

Харесва ми, че са подобрили стайлинга на Зейно;

Този Алихан - така мило й държи ръката Heart Eyes Обаче тя му е дала коз, като се е обяснила , макар и в отнесено състояние; И на мен ми се искаше повече време да има за Джем, а не така на бързо да го изпратят;

# 475
  • София
  • Мнения: 30 196
Здравейте,

Джем според мен е още в играта и скоро ще се завърне, за да бърка на Алихан в душицата.

З......Обаче тя му е дала коз, като се е обяснила , макар и в отнесено състояние; ......

Това изобщо няма да му е достатъчно, защото тя няма да го допуска до себе си, което сериозно го плаши.

# 476
  • Мнения: 3 436
Цитат
Жалко, че смениха Хакан, а не Халит. Актьора който играеше приятеля на Алихан ми харесва повече от сегашния ...
Старият Хакан не беше много личен, в смисъл че външно ми изглеждаше малко безличен, но ми беше симпатичен.
А новият Хакан ми е още безразличен.  Grinning

За Йълдъз и актрисата - да. За мен Еда Едже не е нищо особено като игра: основният й плюс е физиката, а не друго (обратно на Севда). Но сякаш като набра на Талат Булут в реала, и играта й задобря.  Simple Smile
Инак и на мен Т.Б. не ми харесва визуално. Заслужаваше Йълдъз един левент, макар и посивял.
Гледам, че вече я сватосвате с Джем. Аз още се надявам Джем да не бие така лесно отбой и да не улесни хептен живота на Алихан. Душичката Зейно пък въобще не видяла симпатичен ли е или не.  Laughing

Още нямам обяснение за хаштага - хем като заглавието на сериала, хем за втори път. Би следвало да казва нещо за епизода все пак. След гледането с превод може да ми изскочи някое тълкуване ...

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 13:43 от Tania M.

# 477
  • София
  • Мнения: 30 196
И аз не мога да свикна с новия Хакан.

# 478
  • Мнения: 5 848
Цитат
Жалко, че смениха Хакан, а не Халит. Актьора който играеше приятеля на Алихан ми харесва повече от сегашния ...
Старият Хакан не беше много личен, в смисъл че външно ми изглеждаше малко безличен, но ми беше симпатичен.
А новият Хакан ми е още безразличен.  Grinning

За Йълдъз и актрисата - да. За мен Еда Едже не е нищо особено като игра: основният й плюс е физиката, а не друго (обратно на Севда). Но сякаш като набра на Талат Булут в реала, и играта й задобря.  Simple Smile
Инак и на мен Т.Б. не ми харесва визуално. Заслужаваше Йълдъз един левент, макар и посивял.
Гледам, че вече я сватосвате с Джем. Аз още се надявам Джем не бие така лесно отбой и да не улесни хептен живота на Алихан. Душичката Зейно пък въобще не видяла симпатичен ли е или не.  Laughing

Още нямам обяснение за хаштага - хем като заглавието на сериала, хем за втори път. Би следвало да казва нещо за епизода все пак. След гледането с превод може да ми изскочи някое тълкуване ...
Съгласна съм за Еда Едже - точно в правилния момент дойдоха сцените в които е сърдита на Халит. Simple Smile
Пояснявам се, че в ТБ не ми харесва излъчването, а не визията. Има и симпатични актьори дребоси, но този има нещо в себе си което ме кара напр.да се съмнявам в неговата пълна невиновност във връзка със скандала. По отношения на Джем ми направи впечатление колко упорито зяпаше в телефона докато Зейно говореше с Джем и предполагам, че сценаристите с тази сцена направиха една вратичка за нова сюжетна линия в бъдеще, ако им потрябва за рейтинг. Така или иначе е ясно, че Зейно е на Алихан.

# 479
  • Мнения: 3 436
Пояснявам се, че във "визуално", което идва от думата "лице", включвам и излъчването.
Да не се уточнявам повече, че уточненията са извор на недоразумения (да перифразирам един малък принц). Grinning

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 14:35 от Tania M.

Общи условия

Активация на акаунт