Червила, глосове и моливи за устни

  • 64 109
  • 661
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 5 732
Момичета, някоя от вас ползвала ли е матовите червила на панацея козметикс?
Инфлуенсърите много ги хвалят, но ми се иска искрено мнение.

# 556
  • Мнения: 1 645
Аз преди няколко поста писах за течните матови червила.
В момента любимото ми е в цвят Макиато, на мен ми харесват. Ще си поръчам още.
Изпратиха ми и пдоарък балсам за устни, но ке съм го пробвала още.

# 557
  • софия
  • Мнения: 1 221
Дами, с кой молив ползвате червилото на Catrice matt vegan collagen 100?

# 558
  • Мнения: 653
Здравейте, дами!

Някой с мнение за
Maybelline SuperStay Matte Ink? Търся трайно матово червило, харесах си цвят 80 Ruler, но пък ми е чудно, как хем течно, хем матово...

# 559
  • Мнения: 454
Здравейте, дами!

Някой с мнение за
Maybelline SuperStay Matte Ink? Търся трайно матово червило, харесах си цвят 80 Ruler, но пък ми е чудно, как хем течно, хем матово...
При мен това червило изсушаваше ужасно много устните, за капак нямаше сваляне. Можеш да пробваш на Too Faced-Melted Matte и на Huda-Liquid matte, не изсушават и се свалят лесно, не се събират и във фините линии, от дрогерийните съм доволна от тези на Н. Лозанова.

# 560
  • Мнения: 3 640
Нанася се с апликатор и е течно и след няколко секунди до минута изсъхва до пълен мат. Няма махане това червило, за което питате. Вижте тези на NL.

# 561
  • Мнения: 1 074
С някакво олио би трябвало да се махне.

# 562
  • Мнения: 4 143
Това червило е бетон, но не го казвам в положителен смисъл. Изсушава устните, няма махане, с една дума кошмар. Не си го причинявайте.
От евтините препоръчвам NYX. Доста са сносни за цена до 20 лева. Вчера получих поредното и съм много доволна.

# 563
  • Мнения: 1 936
Имам 4 такива на maybelline момичетата са прави бетон е но аз отгоре слагам гланц на maybelline блестяш lifter gloss ,за да не седи изсушаващо мат ,три пъти са ми казвали от къде е много хубаво червило ,глоса е pearl ice.

# 564
  • Мнения: 653
Благодаря за мненията! Nyx ще си взема, много цветове ми харесват, но кой ли ще ми стои добре. Не го виждам в notino, за да пробвам с камерата на лаптопа... Не че ще е точно, но...
Отскоро реших да нося червило, прикачвам своя снимка, дали ще ми помогнете?

.......

Последна редакция: нд, 25 юни 2023, 20:36 от Velma125

# 565
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 456
Имам 4 такива на maybelline момичетата са прави бетон е но аз отгоре слагам гланц на maybelline блестяш lifter gloss ,за да не седи изсушаващо мат ,три пъти са ми казвали от къде е много хубаво червило ,глоса е pearl ice.

И аз да похваля Lifter Gloss 002 ICE,много ми харесва цвета за лятото ,хубава консистенция,издръжлив,добре стои на устните и е сладичък на вкус  ,доволна съм Simple Smile
Единствения минус е ,че е много малко количеството 5,4мл,а трябва да е поне 10 мл

# 566
  • Мнения: 4 143
NYX вече се предлагат в Лили. Имат тестери на всички течни червила (поне при мен). Рзбирате че цената он-лайн е доста по ниска. Моето струваше в Лили 20 лева, аз го взех онлайн за 12.
Относно цвят на мен ми е трудно да кажа за вас. Надявам се другите дами да се включат по този въпрос.

Последна редакция: нд, 25 юни 2023, 11:16 от Lale_Lili

# 567
  • Мнения: 1 936
Момичета ,обачеее искам да помогнете и на мен искам такъв цвят червило или гланц по наситен да е ето цвета ,като на ноктите ми ако знаете  ще съм благодарна 😊

# 568
  • Мнения: 4 691
Velma125, от снимката ти поне от моя екран ми изглежда, че трябва да се ориентираш към по-студената гама и да избягваш всякакви оранжевеещи тонове. Понеже спомена NYX аз бих пробвала с

NYX PROFESSIONAL MAKE UP POWDER PUFF LIPPIE LIP CREAM Течно червило 15

Тези червила могат да се надграждат и ако не се сложи много придават съвсем лек оттенък.

Или пък с

NYX PROFESSIONAL MAKE UP SUEDE MATTE LIPSTIKS в Lavender & Lace

Друг вариант е да си търсиш нещо в nude цвят, но по принцип е трудно да се намери нещо по-добро от естествения цвят и един прозрачен гланц може да е напълно достатъчно Grinning Но ако тръгнеш в тази посока, виж за nude цвят с розов подтон.

Не казвам конкретен цвят, защото точно с тези nude цветове, които уж трябва да са много универсални, ми е голяма играчка на себе си да избера точния цвят, който да не ме прави по-бледа, по-сива, по-жълта, да стои все едно са си моите устни.  Ако искаш пък червено червило, те съветвам да отидеш в по-скъпа парфюмерия и на място да изпробваш червилата. За мен няма по-сложен цвят за напасване към цвета на кожата, косата, цялостното излъчване от червеното червило.

Още един съвет - за повече обем се ориентирай към матовите червила и не се подвеждай по надписите на някои глосови червила, че придават обем. Само правят устните по-мазни и лепкави Grinning

# 569
  • Мнения: 653
Благодаря много за отговора, Telesilla! Четох тук статии и определих, че съм студен подтон в действителност. Ще пробвам тези, които ми препоръча!

Общи условия

Активация на акаунт