Олио за бърз тен?

  • 39 449
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Аз съм ползвала на нивея и има добър ефект може да опиташ с него newsm10
Още един в отбора на Нивеа - доволна съм Peace

# 16
  • Мнения: 198
Не се прецаквайте с плажнота мляко на NIVEA. Взех си с SPF15- нанася се ужасно и никакъв тен не се прави с него. Вече 8дни го мажа и на супер силно слънце- нищо не чернея, имайки предвид че кожата ми почернява много бързо.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз имам един изпитан метод за супер бързо почерняване, подобен на този с маслото  Wink. Правя го обаче, само като имам вече малко тен, като съм сама /напр. на терасата у нас/ и за по-кратко време.
Зехтин+ракия 50:50 - хваща супер бързо, за това трябва да се внимава.
чувала съм за този метод наистина резулатите за чудесни,една приятелка на майка винаги така се маже на морето,мисля да пробвам тази година
И аз знам за този, но една приятелка се мажеше с обикновенно олио за готвене- страхотен тен Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 739
Олио Нивеа ф2. Но трябва да имаш подготовка - една серия солариум, например, иначе ще изгориш и ще се обелиш, защото не е силно защитно.
Чух днес, че при изгаряне помага чист спирт. Поръчах си лосион на Ейвън слънцезащитен и ми мирише на спирт, явно има полза. Ще го пробвам това лято.

# 19
  • Мнения: 1 492
Всичко което е с каротин.Бях взимала едно масло дето е като спрей, супер лесно става.Само не си спомням на коя фирма е.

# 20
  • Мнения: 4 371
Касиди, след като си много бяла, внимавай да не изгориш.
Аз съм много доволна от олиото на Нивея(май е с фактор 2 newsm78), но тази година мисля да си взема нещо с каротин.
Но аз съм смугла и нямам проблеми с изгарянето.

# 21
  • София
  • Мнения: 35 973
Cabanna sun-с каротин.Много бърз ефект има!
И аз съм доволна от него!  Peace
Вярно - бързо се хваща тен, но аз ставам с оранжев оттенък от него. Ползвала съм го само едно лято.
Иначе съм фен на Нивея, когато става въпрос за слънцезащитни  продукти. Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Какаово масло - купува се от аптеките на грамаж. Трябва да се внимава с него, но поне мирише хубаво.

# 23
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Какаово масло - купува се от аптеките на грамаж. Трябва да се внимава с него, но поне мирише хубаво.
newsm10
Вярно, не се бях сетила за него.  Преди години ползвах и наистина има добър ефект.

# 24
  • Мнения: 739
споделете малко повече за какаовото масло - маже се както всичко останало ли? Чувала съм за него

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 571
споделете малко повече за какаовото масло - маже се както всичко останало ли? Чувала съм за него

На стайна температура е твърдо, но като се затопли на слънце се втечнява. Ако не ми се чака изстъргвам малко и го размазвам по тялото си - от телесната температура се разтопява и се разнася като олио.

# 26
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А отзиви за олиото на Ейвън, тамън мислех да си поръчвам, че другата седмица пътуваме.  grinning039

# 27
  • Мнения: 739
на ейвън си поръчах това с фактор 8, много е странно, мирише на спирт и е прозрачно, синьо, като се намаже изгелжда мазно, не е пробвано още по предназначение. Взех също крема за бързо почерняване за лице и за след слънце златистия крем  Peace. Надявам се да свършат работа

Общи условия

Активация на акаунт