Лосион/олио за тяло с блестящи частици

  • 3 763
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 986
Здравейте. Много искам да си купя масло за тяло с блясък. Единственото, което откривам, е на NUXE. И понеже не ми се дават 50 лева за масло, което имам, само че без блясък, още повече, че може да не се очаровам, препоръчайте ми нещо до 10-15 лева.

Пробвах едно на ДМ, което са цената си от 3 лева очаквано беше провал.

# 1
  • София
  • Мнения: 28 552
На Севънтийн са такива. Струват 14 лв. Не са масла, а лосиони. Велнеа имат масло, но не съм го пробвала.

# 2
  • Мнения: 944
Лаура Вандини - Кашмир. Лосион е, любимият ми Blush и не е скъп, към 10лв е.

# 3
  • Мнения: 986
Тези на Лаура Вандини не мога да ги намеря Sad да не би да са ги спрели от производство? От кой град си и откъде ги купуваш?

# 4
  • Мнения: 944
Тези на Лаура Вандини не мога да ги намеря Sad да не би да са ги спрели от производство? От кой град си и откъде ги купуваш?
https://apteka.framar.bg/30002032/лаура-вандини-лосион-за-тяло-cashmere-200-мл


Това е. Има го в аптеките, в дрогериите. Трябва да разгледаш, аз съм го купувала в Шумен от магазин за козметика. Но предполагам го има и във всеки по-голям град.

# 5
  • Мнения: 3 788
Този на Велнеа много ми мазнее, твърде тежък ми идва. На NUXE сухото олио за коса и тяло е божествено, меко казано, но наистина идва скъпо. Въпреки че е икономично..

Бях си купувала един лосион на Dove със златни частици, ето такъв:

http://1.bp.blogspot.com/-CioxzP9p_7c/VWCYjeOamEI/AAAAAAAABBA/2M … 2B%25282%2529.JPG

Миришеше приятно и даваше добър glow на кожата.

# 6
  • Мнения: 819
Здравейте! За да не правя идентична нова тема, питам тук.. към днешна дата някакви отзиви за блестящо масло/лосион за тяло? Тези на Велнеа има ли ги още? Уж търсих, но може би не търся на правилното място..

# 7
  • Мнения: 1 349
На Ив роше има олио с частици, от серията monoi de tahiti.
Аромтът ми наподобява на олиото на Нукс, като ефект също. Около 15лв - 100мл.

# 8
  • Мнения: 73
Златните частици в олиото на Nuxe задържат ли се за дълго върху кожата?

# 9
  • Мнения: 205
Златните частици в олиото на Nuxe задържат ли се за дълго върху кожата?
Имам го, но не съм обръщала внимание. Не го ползвам често. В момента не е при мен.Надявам се до другата седмица да си ида и го взема, и ще кажа. Купих го с голямо желание, но не съм особено доволна. Консистенцията като мазнина не ми допада. Седи ми лепкаво на кожата. Предпочитам Лаура Вандини - Кашмир. Мисля,че преди съм ползвала и не беше лошо, но не мога да го намеря. В малък град съм, без особен избор. Не се очертава и да ходя никъде до по-голям скоро. Ако някой знае къде мога да го купя онлайн или да ми купи и прати с наложен платеж ще се зарадвам.

# 10
  • Мнения: 73
Скрит текст:
Златните частици в олиото на Nuxe задържат ли се за дълго върху кожата?
Имам го, но не съм обръщала внимание. Не го ползвам често. В момента не е при мен.Надявам се до другата седмица да си ида и го взема, и ще кажа. Купих го с голямо желание, но не съм особено доволна. Консистенцията като мазнина не ми допада. Седи ми лепкаво на кожата. Предпочитам Лаура Вандини - Кашмир. Мисля,че преди съм ползвала и не беше лошо, но не мога да го намеря. В малък град съм, без особен избор. Не се очертава и да ходя никъде до по-голям скоро. Ако някой знае къде мога да го купя онлайн или да ми купи и прати с наложен платеж ще се зарадвам.

Благодаря Ви.
Този Кашмир на Лаура Вандини може да се поръча онлайн: https://remedium.bg/laura-vandini-kashmir-losion-tyalo-200ml-12396/p ,но не знам дали за него става въпрос.

# 11
  • Мнения: 7 563
Харесвам много олиото с частици на The Body Shop.

# 12
  • Мнения: 1 349
Тези лосиони на Лаура Вандини и на мен ми бяха любими. Това са най нежните частици, които съм виждала в лосион. Страхотно озаряваха кожата.
Не виждам да може да се добави в кошницата, нито съм го виждал в Ремедиум от години. Има нови лосиони с цветя на опаковките, не знам дали са с частици, но миришат страхотно. Ще купя, като привърша наличните.

# 13
  • Мнения: 205
Както обещах, взех го вече. Днес се намазах с него около 10ч. Още си седят частиците,а съм се борила с дъщеря ми, въргаляла по леглото и пр. Така като гледам май само къпане ще ги махне. Явно ми е неприятно само когато е топло времето. Днес не ми беше гадно да го нося и не лепнеше толкова,но при мен е студено. Дано съм била от полза. Simple Smile
Колкото до лосиона, наистина не се добавя в кошницата. Всичко обърнах онлайн.

# 14
  • Мнения: 205
@Ar_Ag_Pt, преди малко се изкъпах. Направих експеримент. Едната ръка я изкъпах с гъбичката+душ гел, другата само с душ гел. Малко останах изненадана от резултата, а той е, че там където търках с гъбичката имам още блестящо. На другата ръка само с душ гела е паднало всичко (поне доколкото се вижда сега при тази светлина) . Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт