Искам вашето мнение ;)

  • 2 167
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Ееее, това вече си е излишно престараване. Все едно детето ти да живее в инкубатор. Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 5 299
Shocked

Вече няма да шашна и ако видя как някой мъкне килим, разгъва го на площадката и си събува детето по чорапи да поиграе с топка на чисто  ooooh!
хахахах. Аз какво да кажа, като Викториа си пуска солетите на земята, и после пак си ги взима да яде.

# 17
  • Мнения: 5 577
А Мила (на Майка Зайка голямата дъщеря) я накарах да ходи да настъпва падналите пръчици и солети на земята да не ги яде Иван. А той ходи и пак ги обира, хем няма нижда да ги дъвче.  Blush

# 18
  • Мнения: 1 639
Всеки човем със странностите си ......
Старая се да ужавам чуждия мироглед и без това абсолютна истина няма  Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 2 958
И такива хора ли има. Аз не забранявам нищо като си играе мирно и не пречи. Сега е в такава възраст, че всичко е в устата и постоянно тичам да дърпам я камаче, я някоя фас  Close Повече ме учудват майките, които си хвърлят фасовете по земята и после крещят на децата, че ги пипат.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 352
Е чак пък толкоз  newsm78
То остана да му облече скафандър и да носи спирт да го дезинфекцира, като пипне нещо навън  Laughing
Всъщност хора има всякакви. Аз наскоро бях втрещена от друга крайност - детенцето на една майка в парка лазеше по земята и слагаше в устата паднали солети. Обясни ми, че понеже в къщи му давали солети, нямало как да му обясни да не взима тези от земята, щото щяла да се обърка детето  ooooh!

# 21
  • София
  • Мнения: 13 206
Луда работа бих казала....
моята щерка се търкаля по улиците откакто е проходила... Joy Joy Joy После я дезиндекцирам вкъщи  hahaha hahaha hahaha

# 22
  • Мнения: 66
  Бяхме на басейн и малката ми беше тогава на 11 месеца. Гриска си бисквитка, пада и на земята, пак си я взима и пак си я гриска. Една жена я видя и ми обърна внимание, че бисквитката е паднала на земята, а аз и се усмихнах и отговорих - " Не се притеснявайте, това ми е второ". Така че тази жена може би ако има второ дете ще гледа вече по друг начин на тези неща. Искрено се надявам  Grinning. Иначе не знам как ще научи детето си да се радва на живота.

# 23
  • Мнения: 2 099
Аз пък съм продукт на майка вманиачена от това да не се дава нищо от земята,играела съм си в кошарата,не съм пускана да пълзя и играчките ми до 2 годишна възраст са поливани след приключване на игра с вряла вода(майка ми е лекар което донякъде обяснява защо е било процедирано така  Wink)
Сега съм просто много изнежена,правя алергии към какво ли не:козметика ,лекарства,полени,различни храни Crazyпросто не ми е лесно  Sadпоследния път от някаква шунка бях доста зле ConfusedТкаа че такива крайности са излишни и недобри за детето според мен!
Мойто се въргаля от много малко,пълзеше по целия апартамент и облизваше де що срещне по пътя си,досега не е боледувало изобщо(на 2 годинки е)!Да видите като какви прасета се прибираме от разходка Crazyаз най често с пълни обувки с пясък щот щерката само ме насипва,да не ми било студено на краката Joy

# 24
  • Мнения: 5 647
Аз какво да кажа, като Викториа си пуска солетите на земята, и после пак си ги взима да яде.

Ами това и на моята като беше по-малка й беше коронен номер.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 242
Хи, хи и такива ли образи имало?
Пък аз се чудех на една майка на морето, която си беше пуснала детето чисто голичко на обяд в ресторанта и то си седеше по голу дупе там, където всички стъпват. На тази крайност е за предпочитане Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 3 679
Горкото дете   Sad не може да се наиграе на воля.
Аз не разрешавам на Таня да яде нещо, което е паднало на земята - обяснявам и,  че вече е мръсно и трябва да го хвърли и тя слуша.
Е, лапа разни други работи - камъчета, тревички, но...не правя проблем от това - тя установи, че камъните не са вкусни и все по-рядко ги опитва  Laughing
Играчките за навън стоят в отделна торба и не ги мия всеки път като се приберем. Е, естествено ако са целите в кал ще ги измия и то не аз, ами като влезем в банята с таня и ги слагам в един леген, давам и една гъба и сапун и тя си ги мие  Simple Smile
А че с мръсни ръце яде...няма спасение - в момента в който я измия или избърша и тя вече е заровила ръце някъде по земята и пак е мръсна, така че няма оправия  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 332
После я дезиндекцирам вкъщи  hahaha hahaha hahaha
И аз така - яко дезинфекциране пада, спи в кислородна камера, търкам всичко с белина 3 пъти на ден, изварявам и дрехите след всяко пране, но мисля и скафандър да и купя, че много вируси и бацили щъкат навсякъде...  Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 4 621
 #Crazy #Crazy #Crazy Луда работа....

# 29
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
smile3556 е първоначалната ми реакция.
 newsm78 е следващата... та си мисля дали няма някакво здравно основание? newsm78
Точно същото си помислих и аз, принципно ако си решил да държиш детето си в стерилна среда, това значи дори да не излизаш вън от дома си с него... Чак пък толкова, но пък ако детенце е имало скоро някакъв проблем и майката се е притеснявала да не се повтори... знам ли...

Общи условия

Активация на акаунт