С главата или с дупето напред, през ЮНИ идва и наш ред

  • 13 507
  • 272
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 505
От старата тема виждам, че за днес си имаме второ бебче.Преди малко Velmar e съобщила, че мама evanjelista е родила момиченце.newsm44
Честито дъщеричка на мама Ева!Да е жива и здрава, много щастие и да слушка мама и тати!
Честита ни нова тема!Естествено пак със супер оформление!Ще я запълним само с вести за бебчовци!Ура! rotfImao rotfImbo

# 16
  • Мнения: 1 559
Мunichka,и аз имам такива контракции(от 3 седмици вече),особено вечер си стават ритмични.От вчера са още повече..Незнам и аз какво да си мисля,преди ги записвах,но ми писна накрая,защото файда няма.Просто чакам да станат болезнени и ритмични и тогава ,вече смятам ,че би трябвало да се почне.
Омръзна ми това чакане...доста е изнервящо....

# 17
  • Мнения: 966
Здравейте да се отчета и аз в новата ни темичка! Laughing
Утре влизам в родилен дом "Весела" за секцио.Стискайте ми палци  Rolling Eyesмалко съм притеснена,но се надявам скоро пак да съм сред вас.Татито ще пише във форума.... baby_neutral
До скоро....ще ми липсвате... Hug
Приятен следобед на всички мами 1+1 и на мамите 2 в 1   bouquet

# 18
  • Мнения: 353
Еха още едно бебенце.Честито бебче на мама Ева,много да я слушка  и радва.Munichka и аз от една седмица имам точно такъв тип контракции,започват на пет минути,продължават един час и спират,вече се редуват и с болезнени,но това не означава нищо все още ,нямам грам разкритие,а днес ми е много зле,цял ден ходя като пребито куче и само лежа.Не знам какво означава това,с първата ми бременност не беше така,имах само менструални болки и една вечер просто  ми изтекоха водите и отидох да раждам,а сега пълен хаос #Crazy,контракции и пак контракции,незнам докога ще изкарам така,то ще си проличи де Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 559
Зори с теб сам,стискам ти палци... Hug Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 118
Здравейте !!!

Честито на родилите мамчета! Бебчетата да са им живи и здрави и само да ги радват! Simple Smile
Зори ще ти стискам палци и дано всичко мине добре!!! И аз другата седмица влизам в "Тина Киркова" за планирано секцио и още от сега се притеснявам малко Simple Smile

Целувки на всички Two Hearts

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Зори, стискам палци, пък живот и здраве може да се засечем във Весела. В петък съм на поредния запис на тонове и а дано този път ме оставят да раждам, че от киселини вече не мога да дишам  Sick

# 22
  • Мнения: X
Здравейте и от мен в новата темичка! Надявам сенямате нищо против да се отчитам тук докато се съберем достатъчно мами за родени през 2006г-а и да роди някоя по-оправна,че май няма кой да пусне темата там... Embarassedама аз си признавам,че не ми е в компетенциите....
Честито и тук на Ева и Бебенце!Дано да са им много здрави послушни дъщеричките и много да ги слушкат!А мамите бързо да се възстановяват!
А,и Пейзи от майските вече се е отчела/това беше последната майска мама/
 Munichka,това което описваш са си признаци за предстоящо раждане,но имай впредвид,че това е само подготовката-аз така си откарах повече от месец в очакване-сериозно става когато почнатда стават болезнени и ритмични-но на постоянни интервали...Ако имаш съмнения ,че са такива-пии едно но шпа-лягаш и чакаш-продължат ли и след това....грабвай чантата и бегом към болницата. megan79 ,наистина е изнервящо,ама да ти кажа струва си чакането-нека да си му дойде времето на бебо-така за теб ще е по-лесно...
 yanan и Зори-стискам ви палци-дано всичко при вас да протече по-най-безболезнения и бърз начин...Ще чакаме с нетърпение добрите вести.
И,Пепитка-това със киселините ми е толкова познато-явно и вие ще сте от рошльовците...

# 23
  • Мнения: 609
Ети защо ,ще го предизвиквате,има ли някаква причина?Аз пак хич не искам предизвикване,искам да си тръгне по нормалния път..по малко разкъсвания имало.

доки казва, че плацентата започва да се калцира, въпреки че може да се изчака още малко, но и аз вече не издържам.
със сигурност друг път не съм била толково несигурна в себе си.
успех на всички мамчета!

# 24
  • Мнения: 729
Благодарности, за вече коригирания телефонен номер. Предполагам на Пепитка  Hug.  Пусках sms на Вили днес, да се обади ако има развитие или как е, но не съм получила отговор. Sad
Честито на новите обебили се мами!  bouquet
И стискам палци на всички подготвящи се, както и на себе си , че наближавам до термин, пък не се знае! Thinking

# 25
  • Мнения: 68
Здравейте момичета,

аз днес пак бях на запис на тоновете на беба, те са добре, но записа ми показа, че пак имам контракции. Всичко ми е готово за болницата, само чакам да станат по регулярни и потеглям. Малко сме малки на тегло - 2700, но какво да се прави. Важното е всичко да мине ок.

Целувки на всички и късмет на мамитата, които са се запътили да раждат.

# 26
  • Мнения: 7 430
.... че от киселини вече не мога да дишам  Sick

И аз съм така ooooh! не ми е възможно да хапна нещо и да нямам от него киселини Tired

Зори, стискаме палци всичко да е наред и утре да има добри новини  bouquet

# 27
  • Мнения: 721
Ивче, Меган, явно не съм единствената. Поне това малко ме успокои. Едвам сготвих на мъжлето, ама толкова сол бях сложила, че сега пия вода като все едно ще свърши всеки момент. Само си представете как изобщо не мисля. Ужас Sick
Кабранска, и аз бях чула, че това е признак за предстоящо раждане, ама като се шашнах да не би бебка да страда и само чаках да ме срита.

# 28
  • Мнения: 1 097
Момичета, влизам само да честитя бебчетата на Mucunka и didkec ! Да са им живи и здрави, много да слушкат, да папкат и да спинкат, та да порастнат големи и красиви като майките си  Flutter
Аз след като родих направо забравих да ви чета и изпуснах двете ми сладурки кога са родили  Blush
Да се възстановяват бързо, дано са родили леко  Peace

На всички останали - бързо и леко каждане и здрави и красиви бебенца!  Hug Heart Eyes

# 29
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 Здравейте от мен бързам да ви съобщя аз днес съм щъркел  stork-girlза което съм много щастлива МАМА ВИЛИ СИ ИМА МОМИЧЕНЦЕ  smile3522ИЛИАНА 3500кг 50см ДА И Е ЖИВА И ЗДРАВА ДЪЩЕРИЧКАТА И МНОГО ДА Я РАДВА.Раждането е продължило 17 часа и бебката се е родила през ноща,нормално,това е засега от мен "щъркела" маминката каза че като се прибере ще пише с подробности.Много се радвам и така се развълнувах newsm44

Общи условия

Активация на акаунт