ОКТОМВРИйчетата ни добрички, скоро зъбчета ще имат всички!

  • 11 771
  • 268
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 737
Пипи, честита ви придобивка и успех в борбата с КАТ.

# 241
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Пипи, честита ви придобивка и успех в борбата с КАТ.

Благодаря, лошото е че и Ели замина и съм без гледачка, ще измъча бебето там, ама какво да се прави, борба....

# 242
  • Мнения: 5 332
Я, Пипи!  Ние сме всяка неделя във Велинград (ако сняг не завали  Mr. Green). Можем да се видим! Честито придобивката!
Джулка,  дано момиченце да се оправи бързо  Praynig!
Миринда, поне на снимки се нагледах, много са хубави  bouquet!
Танче, Мира, Облаче, Пипи - браво на правостоящите мъници  1crib! Ние хич не се сещаме сами да стоим!
Честито на всички мъничета-рожденничета  nbirthday!
galentina , и аз на нашата кухня доверие нямам  Crazy, та затова беба е още на пюренца.
wasp , бързо да се оправяте  babydust7!
KaРмeН_МeРи , браво на дейността ви   bouquet!
Светли, целувки на Светославчик, наддава хубаво мъника  Hug!

При нас нищо ново, беба е малко хремава, ужасно се плюнчи, сигурно ще има зъбче. В кошара за игра стои много малко, но съм упорита мама  Crossing Arms - ще свикне. Вчера дадох сок от диня, Валери направо се обиди и замалко да  се разплаче, не го одобри  ooooh!. Отива на ръце на всеки, който поиска да я вземе  smile3560.

# 243
  • Мнения: 651
Пипи,честита ви придобивка.Със здраве да си я ползвате!Успех в КАТ,дано бързичко си свършите работата.Приятно изкарване във Велинград.
Облаче,можеш само да се радваш,че детето ти си хапва с апетит всичко,много е кофти да имаш злоядо дете като моето.Браво на Ели,все така всичко да си хапва. Hug
Мира,голям помощник си имаш ти,завиждам ти Wink-и прозорци чисти и прахосмукачката му е любима Grinning
Честито на малките рожденици  bouquet
На мен ми остана още седмичка свобода и после всеки ден на работа (оф,че ми се струва гадно,не съм работила от 1.5 год. и няма да си виждам детенцето,но аз сама така си избрах).
Целувки от нас! Heart Eyes

# 244
  • Мнения: 2 494
Здравейте, мамчета! Аз вчера като не успях да вляза да се похваля с новите придобивки за кръщенето и за РД, днес влизам да се оплача!  Cry
Утре е кръщенето. Но Йони е болна  ooooh! Има сополки и кашля, лекарката каза, че гърлото и е зачервено, през нощта в 2,30 вдигна Т=37.8 и аз направо откачих!Дадох и панадол и след 1 час я свали. Днес не е имала, ама........ужас. Промивам със Стеримар, давам сироп за кашлица и вит. С и док. изписа осцилококцинум за 3 дни, разтварям Коризалия за хремата. Дано е лека настинка и утре да е по-добре милото!
Другата лоша новина при нас е ,че племенницата ми и тя е болна и то с бронхит и няма да идват. На антибиотик е и много болничка  Cry
Баща ми пък си сецнал кръста и те с мама няма да дойдат.
Само рева  Cry Cry Cry, ама кво да се прави, няма начин. Като оздравее Раличка и татко, ще дойдат - най-вероятно другата седмица, ама сега ще ми липсват на празника!

Тъй де, оплаках се. Иначе сме 8.100(+200 гр.) и 71 см (+1 см).
От другата седмица сме на детска кухня. Това е .

Джулка, моля се  Praynig Радост да се оправи много бързо и да радва всички и да е здравичка!
А малкия Яни сигурно е като шоколадче, да ти се иска да го хапнеш!!!!!!!!
Пипи, честита нова кола!Със здраве!
Гале, много трудно това с връщането на работа, аз октомври ще се връщам и сега се наслаждавам на всяка минутка с Йони!
Пчеличка, облачка ти е обяснила за плажа, сега не мога да пиша, ама то няма и какво.
Валерия, аз динята я давам на парченца да си отхапва и много и хареса. Пробвай ако искаш така!

Повече нямам сили да пиша , извинявайте! Целувам ви

Последна редакция: пт, 23 юни 2006, 15:59 от megan@

# 245
  • Мнения: 2 433
Миличка Меги... Много съжалявам за всичко това!
Но това е първият ВАЖЕН момент в живота на Йони. И след като най-близките ти хора няма да присъстват - аз лично бих го отложила. Опитай се да се обадиш и да отложиш кръщенето. Дано не е проблем и дано не е много късно! Praynig Дано ти влязат в положението в църквата и да ти насрочат нова дата.
Миличка, пък каквото и да стане - не плачи и не резваляй празника на мъничка сладка Йони.
нали не искаш след години да пита защо си толкова тъжна на кращенето и!
Усмихни се мила! Дано Т спадне и да не се повтаря.
Прегръщам те Hug Hug

# 246
  • Мнения: 2 494
Джулка, няма как да го отложим, в последния момент е все пак. И в църквата е запазен час и в ресторанта е запазено и капарирано. Много ми е мъчно, ама то нали знаеш Божа работа, ще отложим(ако можеше, де) за следващата седмица, ама кой ми гарантира, че децата ще са здрави?! Абе насрочили сме го за утре, на Рождество на Йоан Кръстител и тогава ще го направим. Живот и здраве нашите и сестра ми ще дойдат другата седмица и ще се почерпим. Такъв е животът!
Целувам ви!Специално целувки от Йони за Яни!!! Благодаря ти, че веднага ме успокои! Вече съм по-добре, ама много ми е мъчно, де....................

# 247
  • Мнения: 301
Най-сетне и аз да да седна да понапиша нещо  Embarassed иначе все ми е  отворен форума, ама само да хвърля око дали сте писали ми остава време Mr. Green

Меги и да можеше според мен не трябва да го отлагате - щом сте си нарекли така деня, той трябва да е, пък и то си е хубав празник.  Много целувки от Сашко за Йони Heart Eyes и  Praynig съм сигурна, че бързо ще си оправите и повече никакви температури Naughty. А с близките може и друг ден да се почерпите. Не го мисли много-много. Важното е детенце да е добре, а майка му да слага усмивката на лицето, че те малките много усещат като сме тъжни.  newsm51

За нас няма кой знае какво да кажа  newsm78 ходим по разходки, жега ни мори Mr. Green Мъча го да пие вода - не и не #Crazy
По колко вода изпиват вашите дребосъци? Саши си е и на кърма още, но май в тия жеги не му е достатъчно, защото ми се струва, че пампите са по-сухи newsm78.

# 248
  • Мнения: 1 000
Здравейте мили майчета,
Организираме протест за увеличение на МАЙЧИНСТВОТО и ДЕТСКИТЕ НАДБАВКИ
Присъединете се към нас в опита ни да променим живота на децата
Повече информация за градовете,протеста и исканията тук:
http://www.visx-develop.info/first_july/protest.html
http://www.visx-develop.info/first_july/
Ако не можете да присъствате лично, а искате да ни подкрепите, може да качите ваша снимка/ако сте бременна/ или снимка на детето си на линка горе.

Ако искате да изкажете мнение :
Нова тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108840.0
Предпоследна тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106880.0

Анкета : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108859.0

Ако искате да поразходите децата си по жълтите павета в София
Надали ще имате друга такава възможност
Заповядайте на 01.07.2006г. в 10:00 на Фонтана на Президентството
Да се запознаем и да се поразходим заедно

# 249
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Привет мамчета,
знам че обещах да пиша, ама Пешката такъв екшън ми спретна със зъбите, че покудих таткото в другата стая и се носихме почти цяла нощ. То беше захласване, посиняване, писъци... не е за разказване...

Пипи, честито ви возило. Да си го карате безаварийно и ако може и нас едно кръгче да ни черпите.

Меги, миличка съчувствам ти. И ние подготвяме кръщене за другата седмица и знам с каква любав си организирала всичко. Така е било писано. Не си го слагай на сърце. А иначе и ние ще сме в черквата в Дървеница, при отец Димитър (едно пиле ми прошепна, че и вие там ще се кръщавате).

BgViki, ние на 1 юни бяхме на протеста и живот и здраве ще дойдем и на 1 юли.

Днес бяхме на гости на Р-чето и Краско и ако имам възможност по-късно ще ви разкажа и ще ви пусна снимки - този път не обещавам толкова твърдо.

Айде момичета, мойто детище още не е заспало и сигурно ни чака поредната "прекрасна" нощ. Знаех си аз, че след "чудесните" ни колики, ни чака още по "чудесно" никнене на зъби. Стискайте палци да оживея...

# 250
  • София
  • Мнения: 203
Еееех, спомняте ли си миналата година по това време как разхождахме тумбаци и ходехме "на училище с 9 месеца" Heart Eyes. Имам въпрос. Миналия месец за пръв път имах цикъл. Сега ми закъснява с 1 седмица. Бях на лекар - нищо обезпокоително, ако след още 10 дни няма нищо, да отида отново. Нормално ли е това състояние? То ясно, че още хормоните не са се наместили  Thinking.

# 251
  • Мнения: 1 873
[/center
]ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ЯНИ НА ДЖУЛС!ДА РАСТЕ ВЕСЕЛО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕНЦЕ!А НА МАМА  smile3525 !!!

# 252
  • софия
  • Мнения: 495
Здравейте най-накрая и от мен.Сигурно сте ме забравили,ама нямам време да пиша,само ви чета Laughing.
Първо да ви почерпя-днес ставаме на 8 месеца  party023 beer3
Вчера бяхме на консултация,вече сме 9.800(+1кг) и 72см(+2см) и си имаме 6 зъбчета

# 253
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Здравейте и от нас!

Меги, сигурна съм, че Йони е по- добре и днешният ви празник ще мине по вода!

В КАТ минах, ама как минах... не ми се говори! #Cussing out Хем полковника на подхода към каналите се смили че съм с бебе и ме пусна да не чакам опашката, която започваше от 4 - ти километър  ooooh! ooooh! ooooh!  и пак висях 5 часа  #Crazy #Crazy #Crazy в КАТ , хранихме се там, спахме, после ни валя порой, ама се преборих!

Тичам, че звярът ме вика, вече само иска да лази, не мога да спася книгите и цветята от нея!  hahaha

# 254
  • Мнения: 2 433
Лелеееее....Карменче  Hug Как се сети?! Аз направо бях забравила!!!!! Hug Благодаря миличка!!!!Имаш една голяма почерпка.  HugДа наецелуваш сладките бузки на Дари!!!!
Днес е Еньовден и Яни има имен ден!!!!Всички ви черпим с по   party023 или beer според мезето!!!!! Wink
Меги
- весело изкарване днес - часаме снимки и случки
Дринка - миличка  вашите безсънни нощи нямат край!!!!Ако все пак ти звучи успокоително ...до 1 годинка ще се кротне Hug И да не забравиш да качиш снимчици от гостито при Ер-ка - и тя да се не скатава ами да дойде да се разпише!!! Naughty
ММЗ - нормално е закъснението и на мен така 2 мес ми закъснява с по 10тина дни. Пък ако не е закъснение...ще е за ПОЗДРАВЛЕНИЕ!!!! Hug Което ме подсеща :Абе, къде е Верич бе???? Mr. Green
Попи - ако му е жадно на детенце - ще пие!!!!Мисля че излишно се притесняваш. Нали все пак си се кърмите!
Пипи - поздравления за спечелената битка в КАТ!!!! Mr. Green
Деси - честити ви 8 месеца!!!А за зъбчетата БРАВО!!!!
Айде ...отивам да пия кафе че нали напред станах... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт