Изпитани сайтове за парфюми - 12

  • 76 553
  • 754
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7
Здравейте, съфорумници
Интересува ме дали след като въведа 5-цифрения код на парфюма в този сайт http://www.checkfresh.com, когато е легитимен парфюма ли излиза информация или и на репликите?
Благодаря.

# 106
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Благодаря за отговорите! Hug

Все още  умувам, FragranceFanatic, не че ме е страх, (какви "по-страшни" ходове съм предприемала Mr. Green), скоро ще ги тествам. Wink

# 107
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
Здравейте, съфорумници
Интересува ме дали след като въведа 5-цифрения код на парфюма в този сайт http://www.checkfresh.com, когато е легитимен парфюма ли излиза информация или и на репликите?
Благодаря.
При репликите не би трябвало да излиза..

# 108
  • Мнения: 4 408
Здравейте и благодаря за отговорите.

Ако разликата в цената е 10 лв, и аз бих поръчала по-евтиния, но в случая е по-драстична. В единия сайт парфюмът е 42, а в другия - 75.

# 109
  • Мнения: 551
Някакви отзиви за този магазин - https://4beauty.bg
Мисля, че съм го виждам из темите, но не помня дали бяха положителни коментарите за него.

# 110
  • Мнения: 35 968
л'артизан на добра цена в оплютия /вкл. и от мен/ парфюми-шоп до неделя
преди няколко часа имаше по-голям избор, няколко неща вече се изчерпаха
следващото сериозно и неочаквано промо щяло да бъде на монтали

# 111
  • София
  • Мнения: 1 343
л'артизан на добра цена в оплютия /вкл. и от мен/ парфюми-шоп до неделя
преди няколко часа имаше по-голям избор, няколко неща вече се изчерпаха
следващото сериозно и неочаквано промо щяло да бъде на монтали

Нов дизай на сайта, а може би нов собственик дано не ни разочароват. Бях ги отписала,  бяха ми  пратили ЕДТ, а ме убеждаваха, че е ЕДП, продукта Инсоленс беше без целофан, а по дъното на бутилчето липсваха надписи.  

# 112
  • Мнения: 4 389
Аз и преди съм поръчвала от тях и не мога да се оплача, като цяло.
Кои бяха другите парфюми на L' artisan, които са се изчерпали?

# 113
  • Мнения: 2 025
Bubanka, доволна ли си от поръчката? Спомена, че не са за теб, но кодовете и уханието ок ли бяха? От любопитство питам, намалените парфюми не са от моята категория и не ме изкушават.
А собственикът не е нов, същата дама, на която е и сайтът Ле парфюм.

# 114
  • Мнения: 35 968
ina-mina, поръчах от предната им промоция /Penhaligon's/, не от лартизаните
уханията са бомби, не ми харесват като аромат, но нямам нито една причина да мисля, че са ментета
бутилките са с перфектна изработка, не проверявам сайтове за кодове - кодове се ментосват, а срокът на годност не ме интересува, само доброто съхранение е важно за мен

Iza_, не помня всички, защото не бяха такива, които ми харесат - запомнила съм само Noir Exquis, защото много го харесвам, но го имам /цената беше фантастична, купувала съм го на двойно по-висока/

# 115
  • София
  • Мнения: 1 343
Bubanka, доволна ли си от поръчката? Спомена, че не са за теб, но кодовете и уханието ок ли бяха? От любопитство питам, намалените парфюми не са от моята категория и не ме изкушават.
А собственикът не е нов, същата дама, на която е и сайтът Ле парфюм.

Адрес:
гр. София 1113, ул. Лидице №7-9
ЕИК: 204755404

# 116
  • Мнения: 2 025
Chanel19, фирмата е прехвърлена преди една година, може би са отворили нов шоурум в София, но склада продължава да се намира в Гълъбово, а комуникацията и логистиката на поръчките отново се извършва от визираната от мен дама, която може би е съпруга на предишния собственик ( запомних само първото й име, не съм категорична за фамилията и не мога да съм 100% сигурна) . Както и да е, това няма голямо значение. Бих рискувала отново с тях само при голямо намаление, което   да си заслужава.
За да не е съвсем спам, получих изряден тестер от www.zachoveka.com  и съм очарована от уважителното отношение към клиента. Увериха ме, че при проблем всички разходи по доставките ще са за тяхна сметка. Имах и подаръче като комплимент.

Последна редакция: пт, 05 окт 2018, 19:22 от ina-mina

# 117
  • Мнения: leet
Момичета, знаете ли добър сайт, който предлага мостри на нишови парфюми и има международна доставка? Без значение български или не?

# 118
  • Мнения: 5
Здравейте. За първи път си поръчах парфюм онлайн става въпрос за Burberry Brit Rhythm Intense for Men EDT от get.bg. Може ли да споделите отзивите си за парфюмите от този сайт и ако може да споделите също каква е разликата между тестерите, EDT и EDP, защото съм адски "бос" на тази тема.

# 119
  • Мнения: 255
Знам за този сайт: https://www.luckyscent.com. Не съм поръчвала обаче.

Момичета, знаете ли добър сайт, който предлага мостри на нишови парфюми и има международна доставка? Без значение български или не?

Общи условия

Активация на акаунт