Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 42

  • 36 163
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 347
Animal Monkey FaceAnimal Hear No Evil
Нагледен превод:
Млечко-рожденика
Дюрасела-бати му
Grinning

Последна редакция: вт, 14 авг 2018, 13:18 от Мамекс

# 61
  • Мнения: 28 562
Разкошни са, красавци!

# 62
  • София
  • Мнения: 11 117
Мамексче, ЧРД на дечко!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да са здрави дечицата и да им е весел празника!  Hug Hug Hug

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Амиии, Мамекситооо, много са ти красиви мъжленцата Heart Eyes Heart Eyes

# 64
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ехей, усмихнати личица!!! Heart Eyes Да е жив и здрав сладкият рожденик! Flowers Hibiscus

Адорейшън, честит имен ден на бебе Максим! Flowers Hibiscus

Тудорке и твоят тати от здраве да се не отърве! Flowers Hibiscus

Пия кафе с кокосово масло и ви чета.
Вангобче, туй столче сякаш във водичката стои - сядам и ще си цопкам с краченца Heart
Долче, благодаря, добре е малката. Вие докога сте в Бг?
Вера, не се отказвай. Някакъв си плодов ден ли ще те саботира? Толкова варианти има да го 'излъжеш', стига да искаш.

Няма да ви изброявам, но ви прегръщам всички. HeartHeartHeart

За днес менюто смятам да е: варени яйца, обяд - телешко на тиган с моркови и лук, вечеря - салата с рулца от раци.

Чакам Гелето да се завърне или да се появи да каже как правеше онова хлебче от намсикво брашно и яйца?

# 65
  • Мнения: 2 844
Чакам Гелето да се завърне или да се появи да каже как правеше онова хлебче от намсикво брашно и яйца?
Демс  Heart Eyes с бадемово брашно - 30 гр. бадемово брашно,1 яйце и 10 гр.масло - това са пропорциите , слага се и бакпулвер, сол и подправки по желание.. За бадемово брашно аз си смилам бадеми.
Мамекс Hug Heart Eyes какви сладури си имаш само  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 66
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Чакам Гелето да се завърне или да се появи да каже как правеше онова хлебче от намсикво брашно и яйца?
Демс  Heart Eyes с бадемово брашно - 30 гр. бадемово брашно,1 яйце и 10 гр.масло - това са пропорциите , слага се и бакпулвер, сол и подправки по желание.. За бадемово брашно аз си смилам бадеми.

Инджи, благодаря ти много!  Heart Т.е мога да взема смлени бадеми от сладкарския щанд тук, като 'брашно' точно май не съм виждала?

# 67
  • София
  • Мнения: 4 141
Мамексче, bouquet bouquet чудни са ти сладурите, весел празник  Hug Hug
Деми, Hug няма начин да нямате бадемово брашно, но варианта на Инджи излиза по - евтино bouquet
Иринитко, Heart Eyes аз съм пропуснала да те поздравя за РД на баща ти. Жив и здрав да е и дълги години да ви радва  Hug. Как изкара толкоз време на фаст ooooh!
Деси, Hug bouquet с добри приятели, мястото е без значение Hug
Отивам да хапвам, че голям глад ме мори днес #Cussing out

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Мамексита, да е жив и здрав Вито! Да расте щастлив! Heart

Благодаря на всички за пожеланията!

Деми, може да си смелиш каквито ядки решиш и да ги сложиш вместо брашно. Аз правих със смлени орехи. Чудесно се получи!

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Вангобче, за можех да изкарам и 36 часов фаст, т.е. до днес на обяд, но дребната каталяса след първата пържолка и си викам, хайде останалите три да не станат зян hahaha
Не мисля, че толкова продължителни фастове са полезни, особено като имам да свалям някакви си 3-4 кила. Има риск, да стане като с неяденето цял ден и после, "Сбогом, Чиста съвест! Здравей, лаком г.з!"
Иначе по-добре се чувствам само на вода, отколкото да хапна някое плодче.....А, какви сливи имааааам  ooooh! Големи, кръгли, тъмносини, сочни.....домашни smile3516 smile3514

Адорейшънче
, вчера пропуснах да те поздравя за празник на Макс! Да е здрав, усмихнат, пухкав и гушкав! Heart Eyes

# 70
  • София
  • Мнения: 4 141
.......Големи, кръгли, тъмносини, сочни.....домашни smile3516 smile3514


Говори ми, говори ми  Whistling Whistling Whistling Опасна си, ей  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 71
  • София
  • Мнения: 3 833

Мори, голяма си сладурка  Hug, тези страничните бирички много ни ги похвалиха и ММ днес ще ходи до Лидл  Crazy



Ако харесваш леко сладникави, леки и непастюризирани бири - ще ти харесат. Лично аз харесах повече тази със синия етикет.  bouquet

Инджи, а аз почти друг алкохол не пия. Обожавам и да изпробвам всякакви бири.  Embarassed

Мамексче, да ти е жив и здрав рожденика. Много да те радва bouquet

Вангоби грабвам едно кафе, че очите не ме държат Crazy

Абе Стреличка ти на какъв режим си, че по менюто нещо не мога да го позная Whistling

Ейййй Иринатка някоя слива няма ли да почерпиш. Аз така да ги обичам баш такиваааа Whistling

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 5 813


Ейййй Иринатка някоя слива няма ли да почерпиш. Аз така да ги обичам баш такиваааа Whistling


Пристигай! Тъкмо са охладени в хладилника  Whistling

# 73
  • София
  • Мнения: 3 833


Ейййй Иринатка някоя слива няма ли да почерпиш. Аз така да ги обичам баш такиваааа Whistling


Пристигай! Тъкмо са охладени в хладилника  Whistling

Малииии. Само да нахлупя джапанките

# 74
  • Мнения: 28 562
Аз сливи неща, само като слушам ииии Sick
Апнах кюфтаци със салата зеле, доволна!
Да похваля Курдов, благодарение на него ще имам инглиша, показан от Балкай!
Курдов, Балкай, мерси!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт