Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 42

  • 36 218
  • 757
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 617
Добро утро, бандичка! Hug
Чета ви и пия кафенце....И аз като Стреличката не бях разбрала за юбилея на родителите на Иринитка, но вече знам ☺  Иринитко, само ти дай списък със задачки и си фурия  Hug Да нагушкаш момичетата, а празникът ще бъде страхотен! Hug
Виждам, че някои сме се разплажували ☺ Вълничке, да си починеш добре! Ще чакаме снимки от срещата другата седмица! Hug
Мори, Инджи, и на вас хубава почивка!  Hug
Мамексче, ще мине, пусти болести... Hug
Вангоби, много вкусна рецепта!  Hug
Какво друго беше.... newsm78
Жгмъцуна май трябва да се е прибрала? Hug
И да не забравя: честит ни празник!  Hug
Прегръдки на всички! Hug

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Честит празник!

Днес от сутринта думата  "съединение" извиква в мен думата "заедно".
Благодаря ви момичета и Курдов, че  сме ЗАЕДНО!
Огромна  сила има в това, да знаете! Огромна!


# 677
  • Мнения: 29 053
Добро утро!
Иринитекеее, чушляците не са твърде люти да не кажа почти хич, по скоро са декоративни, оранжеви и ярко жълти! Simple Smile
Днес пак ще се ходи до вилата.....плодов е, а имаме да ядем и пържоли, но ще съм твърда! Whistling
Айде бандюги залавям се с къщната работа! Twisted Evil

# 678
  • Мнения: 2 844
Аз като съм на почивка и забравям дните😛
Честит Празник!
Морска вълночка 😍😘 откога го чакаш това море,да му се порадваш подобаващо😘
Мори 😘 страхотни снимки и на теб приятна почивка😘
Емче 😘 и на теб ориятна почивка!
Иринита 😘 наистина зедно значи много !!!😘 на всички много 🤗🤗🤗🤗🤗

# 679
  • София
  • Мнения: 2 009
Честит празник !
Иринита, както винаги си казала достатъчно, за да обхване всичко  Hug
Сиси, вие тръгнахте ли ?  newsm78 как е малчо?
Мамексита, да се оправяте  Hug
Мими, бурканчето като за украса  Hug
Инджи, чудно кафе  Hug
Страхотен ден да имате  bouquet
Аз лично смятам , че много добре ще ми се отрази ако направят сряда официално почивен ден  Blush

# 680
  • Мнения: 27 785
Честит празник, мили бандюшки! Hug Hug Hug
Наистина, добре е, че се събрахме тук! Heart Eyes bouquet
Иринита, Сиси, и на мен само списъци ми дайте, да планирам, да зачертавам, да отмятам свършеното.... Mr. Green hahaha
Мими, забравих да ти кажа колко се гордея с теб за почти 4-те кила! bouquet Ще я видиш и петичката! Wink А за чушчиците ще може ли рецепта, в кукъра ли са (шегувам се, Laughing )?  Thinking
Аз дотук съм  на кафе с мляко, 1 ч.л. кокосово масло, 3-4 с.л. кисело мляко с кокосови стърготини, смляно ленено семе, малко боровинки. Simple Smile За обяд ще е тараторче (след малко), малко сиренце и може би варено яйце, а за вечеря ми се иска да е супа топчета (със селъри вместо картофи).
Бела се позагуби нещо....хич да не се оправдава с това, че не е режимна.... Laughing Бела,  Hug
Хубав ден на всички! bouquet
п.с. Емка, ти хубаво чакаш снимки (и ние де  Laughing ), ама и ти защо не пуснеш някоя снимчица? Heart Eyes Wink

# 681
  • Мнения: 29 053

Мими, забравих да ти кажа колко се гордея с теб за почти 4-те кила! bouquet Ще я видиш и петичката! Wink А за чушчиците ще може ли рецепта, в кукъра ли са (шегувам се, Laughing )?  Thinking
Долче, благодаря ти, окуражавай ме така, моля те, хубаво ми е! Чушчиците са почти в кукъра..... Wink Опуквам чушките на котлона, тъпча в бурканчета, завирам на кукъра марината от оцет, олио, сол, захар, още врялата марината заливам, затварям капака и обръщам!Може да се сложи чесънчета, копър и магданоз, стават страхотия! А колко хляб изяждат , божееее! Praynig

# 682
  • Русе
  • Мнения: 4 776
Честит празник!
Аз съм на работа - имам лекции (в момента почивка за малко).
Миме, никакъв ЛяП, начи (освен във ВГХ Wink)
Днес менюто
з - кафе с кокосово масло, 1/2 активия, о - гювеч със свинско (без картофи за мен), сз - кафе и малко ядки, в - същото като обяда

# 683
  • Мнения: 29 053
Миме, никакъв ЛяП, начи (освен във ВГХ Wink)

Тъй вярно Деси, аз и без това не съм му фенка! Hug Flutter

# 684
  • Мнения: 27 785
Мими, ти продължавай така, ние ще те хвалим! Simple Smile Чушките направо на плочата на котлона ли пукаш или в някакъв съд? bouquet
Деси,  bouquet Аз лично избягвам подобни ястия в които да отстранявам картофите- предпочитам направо да е без (то сигурно и, ама явно не си имала вариант 2) Wink
Курдов сигурно обединява работите, ангажиментите вкъщи и на село... Laughing Курдов, как си? Hug
Какво стана с Вики_Кати...? newsm78 newsm78 newsm78

# 685
  • София
  • Мнения: 4 144
Честит празник!
Иринитко, 😘 много силно и точно си го казала!
За отчета: отново пилешки дробчета с маслона фурна и два домата. 
На всички 😘💋💋💋

# 686
  • Мнения: 29 053
Мими, ти продължавай така, ние ще те хвалим! Simple Smile Чушките направо на плочата на котлона ли пукаш или в някакъв съд? bouquet
Може на сух тиган...но аз ги пукам директно на керамичния котлон! Няма да ме надживее , я!

# 687
  • Русе
  • Мнения: 4 776
Долче и аз така правя, но днес ММ ми подготвяше всички зеленчуци и нямаше как да не включа картофи (обича ги и искаше да има) - в същност бяха 4 мини картофчета на една тава гювеч Grinning
Катето щеше да се появява след един санаториум, но така и не се обади, а виждам, че не е била активна след 02.07, което много ме притеснява Sad Мамексче, нали ти имаше връзка с нея?
Мамексито, оправяй се Hug
Аз си изпълних плана за менюто, но добавих и малко замразени берита със заквасена сметана (за десерт)
Иринитко, пълна ли ти е душичката Hug

# 688
  • Мнения: X
Чета ви милички, чакам МЦ и ми е кирливо, не ми се пише.

Чушчиците изглеждат супер, Мими.

Ничия, Долче, живот и здраве на 17ти тръгва, мн ми е мъчно и притеснено.

Инджи, хубаво да си починеш.

И на мен ми липсва Катето.

Другарката къде е?

Обядвах сирене по шопски (домат, чушка, сирене, кашкавал, масло), вечерята може и да не е режимна, ще видим.

Лекичка. 😍😘

# 689
  • Мнения: 27 785
Моята вечеря се трансформира в зеле с няколко кюфтенца и парченце карначе Mr. Green Сетих се, че имам останало от вчера. Simple Smile
Мими, нямам навика да правя нищо направо на тигана Mr. Green Иначе права си, че няма да ни надживяват hahaha
Сиси, гуш Hug Дано всичко е ок в градината!
Деси,  Hug

Общи условия

Активация на акаунт