Колко деца искате?

  • 2 565
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 356
Искам да имам 2 деца.Засега си имаме само една принцеса, но се надявам живот и здраве да си имаме още едно.Иска ми се второто да е момченце Grinning

# 16
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 405
С мъжа ми сме единодушни - искаме две. Само дето той настоява да е по-скоро, отколкото на мен ми се иска ... ама за сега сме отложили до есента ... bowuu

# 17
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Искам поне още 2, ама не съм сигурна, че и за още едно ще стане

# 18
# 19
  • Мнения: 1 666
Поне 2, най-добре - 3! Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 3 408
Искам 3, но едва ли ше стане  Hug

# 21
  • Мнения: 1 202
Винаги съм искала едно !И имам едно вече порастнало слънчице.Незная защо но никога не съм имала желание за повече. newsm78

# 22
  • Мнения: 292
три дечица стига да имаме финансова възможност, за да ги отгледаме без да ги лишаваме от нищо Simple Smile

# 23
  • Варна
  • Мнения: 567
Az съм едно дете и определено искам поне две деца, а  най-добре три  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 14 654
за сега имаме едно дете . мисля си след 3-4 години да имаме още едно . с мъжа ми и двамата сме от семейства с по три деца , със сигурност е хубаво е да са три , но аз не мисля ,че ще родя и трето чак .

# 25
  • Мнения: 4 621
Вече имам една малка принцеса Laughing
Едва ли бих родила още едно,  newsm78 ......за момента съм на това мнение.

# 26
  • Мнения: 120
И аз исках три деца/момичета/. Обаче си имам момченце, сега чакам момиченце, така че ще се задоволим с две. Пък и ще напреднем с възрастта, за да имаме трето.
Иначе ние сме три момичета и е много забавно.

# 27
  • Мнения: 4 668
Винаги съм искала само едно дете , а мъжът ми две . Сега от време на време се хващам , че ми се иска още едно момченце , но поне след 6-7 години . Мъжът ми казва " Аз няма да те карам , ти сама ще поискаш "  Grinning  Ще видим ...

# 28
  • София
  • Мнения: 7 043
Искам да имам две деца, но за сега не мога да сипозволя второ, дай боже по нататък да имам финансовата възможност и за второ дете.

# 29
  • Мнения: 566
ние с мъжът ми искаме 3. първите две може би с около 5 години разлика, а третото по-късно

Общи условия

Активация на акаунт