Колко деца искате?

  • 2 588
  • 139
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 748
и аз си мислех такива неща в края на бременността и докато раждах, и се чудех как изобщо съм се навила да направя такова нещо, но веднага след като родих ми се прииска пак да съм бременна и пак да родя  Laughing

искам поне 3 деца, а мъжа ми 5 Grinning

# 61
  • Мнения: 2 910
Искам поне 2 деца да имам Hug След раждането почти се бях отказала от тази идея, но след 1-2г. бих искала да имам поне още едно детенце  Hug

# 62
  • Мнения: 19
Искам да имам 3 деца. За сега имам две момиченца - едното на 3г и 8м, а другото на 1м и 2седмици , но не съм сигурна че ще успея да навия мъжът ми за трето  family4

# 63
  • Мнения: 4 392
Поне 2 ,ама не знам как ще се реша,защото има доста риск за второ.. Sad

# 64
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз имам две и сега много искам трето, но за сега таткото се дърпа. Бременността наистина тежи особено последните месеци и особено в жегите е най-трудно. След като родиш и започнеш да се наслаждаваш и отдаваш на новия живот, който е благодарение на теб, почти съм сигурна, че ще искаш още и още. Леко раждане!  bouquet

# 65
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Искам много деца- най-малко 3. Надали обаче ще стане, освен ако не се подобри финансовото ни положение. Нито бременността, нито раждането ме плашат.

# 66
  • Мнения: 2 663
Ами искам да станат 3 в близките 10 години.Родих преди 3 месеца и вече замисляме второто,защото искаме първите 2 да са породени,да израстнат заедно.Третото дай Боже да дойде след като двете са достатъчно големи да помагат.

# 67
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Засега имам едно и със сигурност ще родя още едно. Би било добре да са и три, но има време.... Laughing

# 68
  • Мнения: 2 241
Двечки като че ли ме задоволяват мен като бройка Grinning За повече не знам дали ще имам сили, честно казано, а и възрастта напредва все пак.

# 69
# 70
  • Мнения: 3 423
.Не ми се вярва да се осмеля някога пак да преживея тези 9 месеца #Crazy

И аз така,все още не съм забравила,а и на всичкото отгоре бремеността ми бе тежка,а раждането да не говорим!Трудно бих се навила на второ,иначе много ми се е искало преди.

и аз съм от вашия отбор,на мен 9те месеца ми бяха адски трудни, заради постоянни страхове за бебето и въпреки лекото раждане сега ме е страх от втора бременност.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 621
Искам 2 деца. Още малко дребната да порасне и почваме да се трудим за друго. Wink

# 72
  • Мнения: 1 272
Със сигурност 3. Първите 2 с по-малка разлика, а третото си го представям малко по-нататък, когато първите две са поотраснали и са в състояние да ми помагат.

# 73
Искаме поне 2, повече детски смях - повече радост в къщи. И не ми се иска да отлагаме много във времето, че късно родих първото Rolling Eyes

# 74
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Аз съм за две.

Общи условия

Активация на акаунт