"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман Тема 17

  • 70 307
  • 750
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 41 695
Добро утрооо! Wink Hug wavey





Еидин Hug,екип и приятелка,големи благодарности за превода на епизода! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Свет Hug Heart Eyes,и аз днес ще съм като теб! Wink Peace

Боби Hug Heart Eyes Wink




https://youtu.be/c3_GKpkl2m8

Желая ви приятна неделя! Hug Hug Hug

# 316
  • Мнения: 5 723
Б Л А Г О Д А Р Я ! ! ! ! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 317
  • Мнения: 972
Момичета, добро утро! Еидин и екипа, благодарности за превода Hug , страшни сте 😘. Зарадвахте ни рано рано в неделя. Хубав ден на всички 🤗🤗

# 318
  • Мнения: 14
И аз Ви благодаря! ☉🌷🤗

# 319
  • Мнения: 1 511
Ейдин и екип, Благодаря ви че всяка седмица полагате всичкия този труд за да може ние да потъваме в магиятата, която ни дават тези двамата. Прекрасни сте 🐥😗🤗💕💐

# 320
  • Мнения: 10 805
Приветтттттт,момичета... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Идвам с една новина от фейса... Rolling Eyes


Значи ...отиваме в СЪБОТА...а не в неделя...дали пък не се уплашиха от "Не пускай ръката ми "... newsm78
М/у другото сериалчето е супер   bowuu Peace Peace...малко тъжничко ,но много повече реалистично и без излишни простотии...поне до сега ,което съм видяла.../излъчени са 4 серии/И...там има боксьор... Joy,но СЦ не го разсъбличат за щяло и нещяло...тренировките напълно реални ,без излишна показност и "пъшкане" bowuu Peace  Joy Joy Joy  играта  също... bowuu Peace

Ели...БЛАГОДАРЯ на теб ,приятелката ти и целия екип ,с който превеждате...!!! Hug

 Heart Eyes Heart Eyes



Цитат
DIZIHABER - турецкие сериалы| 4N1K
днес в 10:24
#DemetOzdemir #SeckinOzdemir #DH_news

Когда в очередной раз начались разговоры о танцевальном прошлом Демет на Flash tv, у актрисы подпортилось настроение. Для его поднятия Сечкин отправил на площадку «Ранней пташки» 300 роз.

Последна редакция: нд, 19 авг 2018, 13:44 от Svet_sz

# 321
  • София
  • Мнения: 30 142
Хмммм, събота не знам колко добър ден е за сериал. Обикновено събота е ден за активна почивка, излизане и всякакви забавления. Дали някой ще седне в 20ч. да гледа сериал? Ще видим.

# 322
  • Мнения: 367
Здравейте!
Току що изгледах 8 еп. с бг. суб. Друго си е. Защо ми се струва, че Айлин дойде да тества Джан. За Самет е сигурна, че е влюбена в него,  а сега пробва Джан и от реакциите и отговорите му се разбира, че той също е влюбен. Погледът й когато си тръгваше беше многозначителен.

# 323
  • Мнения: 10 805
Хмммм, събота не знам колко добър ден е за сериал. Обикновено събота е ден за активна почивка, излизане и всякакви забавления. Дали някой ще седне в 20ч. да гледа сериал? Ще видим.
И аз така мисля ,Мише Hug...Аз например в събота не бих седнала на компа...обикновено съм на село ...и най вече ...на маса... по това време cheers Wine Glass dancebowuu Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 19 авг 2018, 13:58 от Svet_sz

# 324
  • Мнения: 8 098
Добър ден!🤗🤗

Благодаря на всички участвали в превода и дали всичко за да стигне епизодът до нас! 💐😍💕

Нова от Джан, пак разсъблечен...😜



Джан напомня за излъчването на епизодите през празничните дни.



Много активен е в социалните медии и това му печели още фенове.🙂

Приятен ден, момичета!😎🍀

Последна редакция: нд, 19 авг 2018, 14:05 от alex_94

# 325
  • София
  • Мнения: 30 142
Хмммм, събота не знам колко добър ден е за сериал. Обикновено събота е ден за активна почивка, излизане и всякакви забавления. Дали някой ще седне в 20ч. да гледа сериал? Ще видим.
И аз така мисля ,Мише Hug...Аз например в събота не бих седнала на компа...обикновено съм на село ...и най вече ...на маса... по това време cheers Wine Glass dancebowuu Joy Joy Joy Joy Joy
Не само ти. Много хора са така. Обикновено неделята всеки се приготвя за новата седмица и вечер гледа да го кара по-спокойно, но в събота много хора посрещат/ отиват на гости, на излет, на разходка, на вечеря с приятели, на дискотека и т.н. (според интересите). Едва ли някой ще се разбърза в 20ч. да се прибере, че да седне пред компа или ТВ, но те си знаят. Дано аз да греша!

# 326
  • Мнения: 14 497


   Здравейте момичета bouquet bouquet bouquet


 В този хаос от емоции около мен този месец имах нужда от релакс.
Дадохте ми го неуморни, прекрасни ,невероятни Ранобудни птичета с преведения 8-ми епизод.
Специални благодарности на проятелката на ЕЙДИН

                                 
                     

                     


  Специално мен събота ме устройва.Не разбрах само от колко часа.

  Отивам да гледам и релаксирам от сватбени емоции.
                 

# 327
  • Под звездите
  • Мнения: 898






Последна редакция: нд, 19 авг 2018, 15:19 от eidin

# 328
  • гр.Сливен
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен! 😊
Чета вашите теми от няколко дни и искрено се радвам на всичко публикувано от вас.
Искам да споделя с вас радостта си от това, че открих този прекрасен сериал.Толкова много ме грабна, че първите 3 серии ги изгледах за цяла нощ.Нямам търпение да гледам и 8 епизод,благодаря на екипа от преводачи.🌷🌹🌷
Актьорската игра е невероятна, химията между главните герои е толкова голяма, че за миг ги помислих за истинска двойка. Имам още много какво да кажа, но засега май е достатъчно.
Хубав и ползотворен ден от мен 😊😊

# 329
  • Мнения: 10 805


Цитат
DIZIHABER - турецкие сериалы| 4N1K
днес в 10:24
#DemetOzdemir #SeckinOzdemir #DH_news

Когда в очередной раз начались разговоры о танцевальном прошлом Демет на Flash tv, у актрисы подпортилось настроение. Для его поднятия Сечкин отправил на площадку «Ранней пташки» 300 роз.

[/center]

Сори ,че се самоцитирам ,ама се налага... bowuu Joy Joy Joy

Чудя се вече на кого да вярвам... newsm78

Тук пише ...


Цитат
DiziMedya | ОТРЫВКИ ONLINE | РЕПОРТАЖИ | НОВОСТИ
преди един час
Действия
#DZMphoto #DZMnews

▪Сечкин Оздемир оказался внимательным по отношению к своей второй половинке. Вопреки тому, что Сечкин и Демет работают, у обоих съемки, он не забывает баловать свою возлюбленную.
Вчера, например, отправил 300 роз ей на съемочную площадку.

Така и не разбрах в крайна сметка кога и защо Сечо е изпратил рози на Демет...не ,че има значение ,не че е важно...по важното е ,че е изпратил тези рози...щом пишат ...сигурно е вярно  newsm78,само тия журналисти да бъдат по точни ,а не да лъжат Naughty

Преди време пишеше ,че вече Демет се е пренесла при Сечо .../неговия приятел ,с когото явно е съжителствал се е изнесъл от къщата му/...но преди седмица пък пишеше ,че Демет и Сечкин избирали къща /май в Бебек newsm78/ и щели да живеят ВЕЧЕ заедно...Днес едно ,утре друго... #Crazy ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт