Има ли жени доволни от съпруга си?

  • 7 519
  • 181
  •   1
Отговори
# 15
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Това означава ли, че въпроса "мъже какво ви става?" би трябвало да е "Какво ли им става на НЯКОИ мъже?"

Ъпцулютно Tired

# 16
  • Мнения: 2 332
В рамките на нормалното. Имаме си кусури, но вече сме заедно и се развиваме заедно, оттам си заглаждаме кусурите. Да сме живи и здрави и остареем заедно без да ни се случват ексцесии.
Не съм тръгвала да живея с някого с отправната точка, че тук ще клъцна, там ще резна, а тук ще добавя-тая работа не става.

newsm10
Подкрепям на 100% !!!

# 17
  • София
  • Мнения: 4 423
Аз съм една от доволните Peace

# 18
  • Мнения: 2 700
Да, доволна съм и се радвам, че сме заедно вече толкова години. Всеки човек си има трески за дялкане /включително аз и той/, но като се абстрахираме от тази малка подробност, нямам какво повече да желая.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 951
Да, доволна съм!

# 20
  • Мнения: 1 001
Добавих и анкета най-отгоре, от любопитство (не че и самия въпрос не е от любопитство де).

Моля, само бъдете откровенни със себе си. По-добре се логни анонимно, но отговори искрено.
Успех!

# 21
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Гласувах- на 100% Flutter

# 22
  • Мнения: 9 109

100% да, или 100% не Grinning Grinning Grinning

# 23
  • Мнения: 819
Хайде и аз да се разпиша,мисля,че влизам в тая графа  bowuu тделен въпрос е,дали той е доволен от мен  newsm78   Thinking
Като се замисля,страшно много ми помага във всичко,някой път направо ме изумява /като например СУТРИН преди работа да измие чиниите от вечерта,които аз съответно съм пропуснала да измия  Embarassed  Confused
Замислям се дали нямаше той да е по-доволен,ако не му се налагаше да прави подобни неща и нещо ме гризе съвестта... #Cussing out
Ако много се отплеснах от темата,извинете  Stop

# 24
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
93 %  Mr. Green Mr. Green
Обяснение на вота:
2% за качествата, които не ми харесват
2% за лошите качества, дето се разкриха
2% за лошите качества, дето ще се разкрият
1 % статистическа грешка
Щом трябва да говорят числата, ще изчислим ли средно накрая  Joy Joy

# 25
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Винаги може да се намери нещо за което да мрънкам, но истината е , че не мога без него. Някъде между първите две опции, според настроението Wink

# 26
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Доволна съм в рамките на нормалното Wink.....

# 27
  • Мнения: 1 925
Гласувах с 75% да, защото няма идеални хора, въпреки че за мъж, чоя е повече от идеален   Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 107
93 %  Mr. Green Mr. Green
Обяснение на вота:
2% за качествата, които не ми харесват
2% за лошите качества, дето се разкриха
2% за лошите качества, дето ще се разкрият
1 % статистическа грешка
Щом трябва да говорят числата, ще изчислим ли средно накрая  Joy Joy

Ей, взе ми го от устата! Mr. Green

Абе нали като се женим правим съзнателен избор? Който не е доволен - значи не е внимавал  Naughty  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 001
Хайде и аз да се разпиша,мисля,че влизам в тая графа  bowuu тделен въпрос е,дали той е доволен от мен  newsm78   Thinking
Като се замисля,страшно много ми помага във всичко,някой път направо ме изумява /като например СУТРИН преди работа да измие чиниите от вечерта,които аз съответно съм пропуснала да измия  Embarassed  Confused
Замислям се дали нямаше той да е по-доволен,ако не му се налагаше да прави подобни неща и нещо ме гризе съвестта... #Cussing out
Ако много се отплеснах от темата,извинете  Stop

Освен да си го питаш. Ама интересно кога, дали преди или след като е измил чиниите  newsm78 или ... преди или след като се е "почерпил" с причтели  Laughing.
Знам, че никой не познава Жените, ама май и с мАжо е същото  hahaha.

А иначе, аз съпругата си много си я обичам и уважавам. За себе си знам, че без нея нищо от онова, хубавото нямаше да има!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт