"Лятото отмина,есента дойде,време е да видим ний чертички две"- Бъдещи мами 35+

  • 56 921
  • 730
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 2 437
На мен ми позволиха опити! 8 месеца след мисед и 6 след миомектомия. Стискайте ми палци в следващите месеци, имам нужда

# 121
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Добро утро! Бррр, в София си е зима, сега оставих детето на градина и тел.ми показваше 0°...Твърде рано и твърде рязко паднаха температурите.
Успех момичета, дано скоро се похвалите.
Въпреки че нямаше как да опитаме тоя месец в подходящите дни, аз все пак си взех тестове за О. Значи на 24.09 беше категорично положителен, опит обаче имахме предни ден и 2 дни след положителния тест(т.е снощи).
Сега си гледам календара, март като съм забременяла сме правили опит в деня на О и на следващия ден. Явно това е схемата при нас, ама здраве да е.
А аз нали тогава се чудех дали имам +тест за О. Ми положителен си е бил, но аз съм объркала тестовата черта с другата... и съм ги гледала наобратно. Абе шемет.
Сигмич лов ю Kissing Heart Как сте с малката(голяма вече) красотата?

# 122
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мария дано все пак да имате късмет този месец !
Гет риъл честито ! Скоро да се похвалиш !

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Мимче,стискам палци!  Peace

Уанче,ти как си?

п.п.Тук тая сутрин 3*...от сандали минахме на боти  Whistling

# 124
  • Мнения: 13 939
При нас показваше минус 1 бррр
Облякох на децата допълнителни дрехи.

# 125
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
А защо на теста пише че О ще настъпи до 24ч ? Незнам какъв е шанса да имаме успех тоя месец, тъй като + тест видях в 16ч следобяд. Вечерта вече много ме болеше отляво и усещах постоянна неприятна тежест долу. Тия симптоми продължиха до следващия следобяд и според мен точно тия часове са били подходящите за забременяване.

# 126
  • тук-там
  • Мнения: 5 758
Болките предшестват О. Спре ли да боли, значи Ф се е спукал, след което Я живее 24 часа в очакване да бъде оплодена. А тестовете засичат пик на LH, преди да се спука Ф, което се случва в следващите ден-два.

# 127
  • Мнения: 39 466
Мимс, бивам Heart.

# 128
  • Мнения: 683
Много сте тихички,момичета!
Един малко тъп въпрос,но не мога да реша.Положителен Ову тест на 01-10. Кога е най-добре да проверя прогестерона,на 9-ти или на 10-ти. Странното е ,че на 03-10 отново имах белтъкообразна ЦС и болка и в десен яйчник.С това въздържание от по няколко месеца май тотално се обърках относно симптоми около О.Прегледах календара си и установих,че МЦ настъпва 11-12 след спиране на болката в някой от яйчниците,която е два дни(май е доста).
Две в едно,как си?
Мимка,стискам палци.
Мистик,къде са сутрешните кафенца?Юнака ходи ли с желание на училище?
Перу,изчистихте ли градината?Малчуганите заиграват ли се заедно?
Амини,има ли вирусчета при вас? Тук върлува вирусна пневмония и грип с повръщане.
Прегръдки и целувки на всички палавници.

# 129
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Аз вече съм забравила, но след положителен тест за овулация, тя може да настъпи до 48 часа. Май така беше.  Може би 11-12 ден ще е добре, но най -добре след преглед. Но явно нямаш това предвид.
Малкият утре ще е ученик, подстригахме го.
А каката е огън. И хомеопатката вдигна ръце, каза да търсим друг неин колега, който да се справи с диването. То психолози, хомеопати - всички се плащат Wink Пък какво остава за мене.

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Привет!  Grinning
Хич не ми остава време...Сервирам едно преди обедно кафе  Wink


Дидка,мерси че питаш!Ходи...за сега не мрънка  Grinning Е,на компа повече му харесва,ама...това е дереджето.Минаха входните нива,да видим оценките как са...за сега една 4-ка и 3 петици.

# 131
  • Мнения: 82

Здравейте имам следния проблем днес е 12-ти ден от закъснението но цикъл още няма правих тестове но са отрицателни. Ходих на лекар не се вижда нищо никакви проблеми няма според вас дали има вероятност да съм бременна вече съм много объркана и не знам какво да правя. Помагайте моля🙂😐

# 132
  • тук-там
  • Мнения: 5 758
Ановулаторен цикъл? - https://www.arsmedica.bg/simptomi/ановулаторен-цикъл

# 133
  • Мнения: 82
Ановулаторен цикъл? - https://www.arsmedica.bg/simptomi/ановулаторен-цикъл
Дали от това би се получило...

# 134
  • тук-там
  • Мнения: 5 758
Понякога да - просто хормоните не следват естетствния си цикъл. Но аз си усещам ановулаторните цикли - нямам боцкане в Я по време на О, нямам ЦС и накрая нямам и чувствителност в гърдите, за което е отговорен прогестерона.

Общи условия

Активация на акаунт