"Лятото отмина,есента дойде,време е да видим ний чертички две"- Бъдещи мами 35+

  • 56 903
  • 730
  •   1
Отговори
# 75
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Две в едно, много,много хубава новина, радвам се за теб.Нека е успешно сега всичко!
Аз се изгубих,бях насам-натам последните седмици(док така ми каза-да се възползвам на макс от лятото и тъй и сторих),а днес си пратих сладура на училище.Сега чакам началото на октомври док да се завърне и започвам всичко с нови сили,пък дано е за последно.

# 76
  • Мнения: 13 932
Дидка, много е пораснал Цецко 🤗
Моите юнаци са в период на зъборастеж и съответно киселеят доста на моменти... Ходят на ясла. Предпазливи и страхливи са и нямят много рани 😀

# 77
  • Мнения: 683
Благодаря,момичета!
Мистик,дано възродиш традицията!:gift_heart: Как мина първия учебен ден?
Монталче,мечтая за момиченце.Да вържа корделки,да сплитам плитки...Но,каквото дойде.Само да дойде!
Чудя се дали да не меря БТ и да ползвам тестове следващия МЦ.Още спим заедно с Ц.Та,малко "мисията невъзможна.
Амини,да нагушкаш малките съкровища!
Перу,дечицата "помагат" ли в градината?

# 78
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Помагат, все копаят с лопатките.

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
При нас нищо интересно за първия учебен ден  Simple Smile Моят юнак е в 6ти клас сега...много ще ни е зор.Програмата им е тежка...и  вместо да ходят с желание децата,то...става така,че мразят училището.

# 80
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте,момичета!Попаднах случайно в темата ви и безкрайно ви се радвам.Аз скоро станах на 40г. и имам момченце на 12.Не съм искала никога второ дете докато бях омъжена,защото с бащата на детето ми не бях в добри отношения.В крайна сметка се разделихме преди две години ,а от два месеца имам и официален развод.Преди година срещнах „моят човек”,мъжът,който страшно много обичам и който ме обича.За моя изненада в един момент осъзнах,че искам да имам дете от този човек.Той също много иска(има момиченце на възрастта на синът ми)Честно казано не знам какво да правя,не мога да си отговоря на въпроса-Стара ли съм да бъда майка отново или не.Изглеждам поне с десет години по-млада,заболявания до момента нямам никакви,но това с цифрата 40 не ми дава покой.Освен това според майка ми вече не съм млада и рисковете са големи.Аз съм лекар и много ясно осъзнавам,че рискове има както на 20,така и на 40.Много ми се иска да ми дадете кураж да пробвам или пък да ми кажете,че наистина съм позакъсняла с желанието си.
П.С-Извинявам се,че не съм точно по темата,но наистина имам нужда от съвет.

# 81
  • Мнения: 13 932
Добре дошла Веси, за начало би могла да пуснеш едни хормони за да видиш имат ли смисъл терзаниата ти. На 40 забременявянето е трудно  дори ин витро.

# 82
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Веси добре дошла !
Аз те помня от една тема с бройка деца нещо беше.
Както каза Амини на 40 не е лесно дори и с инвитро и уж без проблеми, но аз съм за да пробвате ! Може да имате късмет и да стане от раз !

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
vesi@,добре си дошла!
Щом го желаете е най-важно!Направи една проверка хормони и т.н...и действайте!Пиши как вървят нещата...
Успех ти желая! Peace

# 84
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Добре дошла, Веси. Точно за темата си. Аз оняден се чудех кога е пределът. И още не съм си отговорила на въпроса. Но в чудене минава много време, а на тази възраст може да е фатално.

# 85
  • София
  • Мнения: 2 428
Имам познати, родили:
На 49 близнаци инвитро с по-голямо дете на 24 г.
На 45 едно дете, инвитро, първо
На 44 едно дете, инсеминация, първо
На 39 едно дете, първо, естествено. След загуба на близнаци от икси
Всичките, без изключение, са щасливи от ситуацията, радват се на децата си и на живота.
Аз съм на 39, имам една биохимична и един мисед в 11 г.с. в изминалата една година. И двете естествено, без стимулации.  Решихме, че искаме дете през май миналата. Преди това никога не съм опитвала, не зная дали бих имала същата “успеваемост” - и на зачеването, и на загубите. Чакам си да минат шест месеца и да пробваме пак.

Виж си резерва, прецени според него как да го направите и смело давай напред! Млади сте, светът мноооого се промени в последните 20 години, 40 наиситна са новите 30.

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 19:53 от get_real

# 86
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Благодаря,момичета за подкрепата!Ще трябва май дс си пусна хормони,но не съм запозната точно какви са ми нужни.Иначе цикълът ми е редовен,а овулацията винаги съм усещала кога е.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Благодаря,момичета за подкрепата!Ще трябва май дс си пусна хормони,но не съм запозната точно какви са ми нужни.Иначе цикълът ми е редовен,а овулацията винаги съм усещала кога е.
Тогава дерзайте!  Wink

# 88
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Веси като начало почнете с опитите виж един два месеца поне как върви и тогава.
С днешният дигитален тест приключи серията ми тестове Simple Smile !
Сега се моля и вярвам, че ще чуем поне едно сърчице !

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Ехаааа!Уанче,много ви се радвам!Стискам палци!!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт