искам да попитам

  • 1 162
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 547
Зависи от много неща - от града, от вида раждане, от частната клиника, а ако е в държавна клиника - от лекаря...
Раждах миналата година през септември.Имах уговорка с гинекологът при когото ходех на консултации.Платих му 200лв. Laughing

# 16
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
И двата пъти нищо не съм плащала Peace

Зависи от това дали имаш претенции, възможности или разчиташ на това, че си осигурена. Аз разчитах на последното и съм доволна.

# 17
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Зависи от много неща - от града, от вида раждане, от частната клиника, а ако е в държавна клиника - от лекаря...
Peace
Аз раждах с уговорка и не ми искаха пари.Не съм плащала,само почерпка.

# 18
  • Мнения: 334
Не съм плащала нищо и двата пъти.
За първото раждане имах уговорка с лекарката,която ми следеше бременността.Не ми е искала пари.каза ми независимо по кое време започне раждането обаждаш ми се и аз идвам с вас.Много бях доволна от нея и се чувствах спокойна.Нищо не съм плащала.
Бонбони,уиски и само това.
а за второто раждане бих предпочела да си платя,защото ме бяха оставили да се мъча 20 часа.След като получих аритмия, започнаха да се губят сърдечни тонове на бебето в комбинаци с кръвоизлив изведнъж всички се сетиха,че съществувам.Беше истински кошмар ,но за щастие сме живи и здрави и това е важно.Всичко е въпрос на късмет.
 За 20 часа в предродилна зала се наслушах на какви ли не неща.

# 19
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Родих на 10.05 и нищо не съм плащала, както и другите момичета от стаята.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 884
Не съм плащала, но следващия път ще платя! От 400 до 1200лв се тарифите, зависи от доктора и предполагаемото протичане на раждането.

kama4e ти кога роди, спомням си , че беше почти с мен Hug

# 21
  • Мнения: 3 760
Аз си платих епидуралната - 150 лв. Това е.

# 22
  • Мнения: 1 464
аз платих 150лв на гинекологът ,който ми водеше бременността,при него и родих

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Родих в частна клиника.Платих 400 лв. за нормално раждане

Общи условия

Активация на акаунт