В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 43

  • 55 295
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 553
Силно съм притеснена. А за цена?
Цената върви около 700 лв.

# 31
  • Мнения: 1 767
Здравейте, може ли да ми препоръчате хубав топъл басеин  в Арбанаси или района. Имам предвид температура на водата да е над 28 градуса.
    Другият ми въпрос е има ли плувни шапки, които да успяват наистина да предпазят дългата коса на дете от намокряне. Сегашната ни нещо не се справя.

# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
За басейн не знам, но в Декатлон предлагат разнообразие от спортни аксесоари и са много качествени

# 33
  • Мнения: 2 683
Момичета, търся добър алерголог. Препоръки?

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Момичета, търся добър алерголог. Препоръки?

Мустаков, но е в София Peace

# 35
  • В.Търново
  • Мнения: 6 665
Д-р Мустаков ще преглежда в Габрово на 13 и 14 октомври, но става много трудно записването.Вече може да няма свободни часове.

# 36
  • Мнения: 2 683
Д-р Мустаков ще преглежда в Габрово на 13 и 14 октомври, но става много трудно записването.Вече може да няма свободни часове.

Може ли координати? Телефон?

# 37
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Дами, имам един излишен ваучер от Грабо: https://m.grabo.bg/veliko-tarnovo/izsledvane-0gvz6sw   
Ако някой проявява интерес нека ми пише на лично.
И да питам отзиви за новото строителство последните години в града, някакви лични впечатления от фирми😊

# 38
  • Мнения: 11 558
Ние купихме от Рей- би- ас- доволна съм като качество и коректност. За Илстрой съм чувала също хубави отзиви.
Скрит текст:
Харесва ли ви занималнята?

# 39
  • Мнения: 2 179
Дами, имам един излишен ваучер от Грабо: https://m.grabo.bg/veliko-tarnovo/izsledvane-0gvz6sw   
Ако някой проявява интерес нека ми пише на лично.

Ваучера е изтекъл на 27 август.
До тогава е бил в продажба.
Цитат
Валидност на ваучера: от 10 Август до 10 Септември 2018г

# 40
  • В.Търново
  • Мнения: 6 665
Да, видях го, за това си изтрих поста.

# 41
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Дари, мерси😊....ами засега нямам големи отзиви, от утре стриктно я пускам😉
Дами ваучера е даден😊

Последна редакция: вт, 28 авг 2018, 12:52 от Genni

# 42
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Дами, имам един излишен ваучер от Грабо: https://m.grabo.bg/veliko-tarnovo/izsledvane-0gvz6sw   
Ако някой проявява интерес нека ми пише на лично.
И да питам отзиви за новото строителство последните години в града, някакви лични впечатления от фирми😊

Живеем в блок, строен от Стима. Никакви забележки. До нас пак той строи и следя нещата изкъсо от самото начало. Ми перфектно си вършат работата хората.
За туркинята (Рей...), Илстрой и Ганчо само лоши неща чувам и виждам. От първата и последния имам лични впечатления.

# 43
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Момичета, търся добър алерголог. Препоръки?

Мустаков, но е в София Peace
+1 и от мен

Да споделя и потърся съвет от вас : дадохме един килим да го изперат на автомивка, но след изсъхване има много неприятна миризма, като на блато........ Хванах се в банята аз, зор работа но с една кутия прах, капсули и омекотител се опитах някак си /отиде цял ден/ да го изпера отново. Сега вече сух за втори път отново има мирис, макар и не толкова силен.
Моля дайте препоръка за място където ще ми изперат качествено килима......... на ръба съм да го метна и да си купя нов, а е само на 2г.

# 44
  • Мнения: 11 558
Да не е от самата материя, че да мирише лошо?
Иначе аз моите съм ги давала в автомивката до битака / единият дори 2 год.!!! престоя там- бях го забравила/, в автомивката до полицията също съм давала- проблеми е нямало.
Другият вариант е тепавица- не помня къде точно имаше, до кое село- отиваш, переш си го, просваш го да съхне, докато чакаш си спретваш лек пикник, и до вечерта е изсъхнал.

Общи условия

Активация на акаунт