В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 43

  • 55 619
  • 756
  •   1
Отговори
# 480
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Дами, много Ви благодаря bouquet Оказа се, че сме купили месо на Боримес, днес ще го пробваме Laughing

И отново с въпрос Blush Blush Blush
Може ли да ми препоръчате добър логопед в града?
Благодаря Ви предварително bouquet

Мина ходеше в училището П. Евтимий, обаче вчера като им разглеждах Алманаха видях, че дамата вече е пенсионирана. Беше страхотна и много бързо се разреши проблема, който не беше много сериозен, обаче. В бившият пионерски дом има, попитай. Тази жена се казва Елена Мъжлева и може би има частна практика, но нямам представа. При интерес мога да си разровя в старите апарати и да намеря номер.

# 481
  • Мнения: 1 782
Момичета, някакви впечатления за менталната аритметика или курсовете за програмиране за малки деца в града, имате ли? Дали има ефект?

# 482
  • Мнения: 1 008
Къде в града може да се празнува рожден ден с гости 10 души, от които 3 деца до 2 г.?  Как стоят нещата по парти центровете?

# 483
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 587
Къде в града може да се празнува рожден ден с гости 10 души, от които 3 деца до 2 г.?  Как стоят нещата по парти центровете?
Джамбалая, Приказките

# 484
  • Мнения: 11 569
Детския кът на " Щастливеца", Тринавис, над бившото Магро детския кът- предлагат кетъринг от Къщата на глада.
За програмиране- моето дете ходеше в Интелекти лятото на курс, сега не знам имат ли още.

И да попитам- къде мога да ушия калъфи / или както там се казва/ за предпазване на столове, или мога да погледна някъде ушити? Ако е и по центъра, ще е чудесно.

# 485
  • Мнения: 913
И да попитам- къде мога да ушия калъфи / или както там се казва/ за предпазване на столове, или мога да погледна някъде ушити? Ако е и по центъра, ще е чудесно.

Да се присъединя и аз към въпроса, но за калъф за диван  Flutter

# 486
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856
И да попитам- къде мога да ушия калъфи / или както там се казва/ за предпазване на столове, или мога да погледна някъде ушити? Ако е и по центъра, ще е чудесно.

Да се присъединя и аз към въпроса, но за калъф за диван  Flutter

Aliexpress Grinning

Детски кът - Бианко на Картала и Равена на Пишмана добавям Sunglasses

# 487
  • с.Добри дял
  • Мнения: 18
Здравейте,мамчета,
Имам нужда от помощ.Търся детски стоматолог ,който да работи с анестезия.Става въпрос за 3 годишната ми дъщеря.Пробвахме да даде доброволно и сненихме 4 зъболекари,нищо не се получава.А си има 4-ри кариеса ,които колкото и да отлагаме те си се разрастват .Не мога да отлагам повече и да чакам това с адаптацията.Знам, че не е препоръчително това с анестезита ,но на този етап нямам друг избор.Очаквам да ми пишете,защото не живеем в града ,живеем в близко село и не познавам всички зъболекари ,особено детските и то с такава практика.

# 488
  • Мнения: 11 569
Детски зъболекар- Камелия Дочева препоръчвам с две ръце.

# 489
  • Мнения: 2 179
Във Vivre има много калъфи за дивани.

# 490
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Зъболекар - д-р Димитрова на ул. Габровски.

# 491
  • Мнения: 3
И да попитам- къде мога да ушия калъфи / или както там се казва/ за предпазване на столове, или мога да погледна някъде ушити? Ако е и по центъра, ще е чудесно.

Да се присъединя и аз към въпроса, но за калъф за диван  Flutter

# 492
  • Мнения: 3
Тапицерски услуги 0988790795,шият и калъфи с ципове ,велкро или шнурове.

# 493
  • Мнения: 1 008
Здравейте! Ползвах направление издадено на 30 януари с преглед на 5ти февруари. Мога ли да си запазя час, поради влошаване, при същия специалист, ползвайки същото направление?

# 494
  • Мнения: 3
Здравейте! Ползвах направление издадено на 30 януари с преглед на 5ти февруари. Мога ли да си запазя час, поради влошаване, при същия специалист, ползвайки същото направление?
[/Можете,до 30 календарни дни от първия преглед при същия специалист,минавате по здравна каса,само с потребителска такса.quote]

Общи условия

Активация на акаунт