В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 43

  • 55 450
  • 756
  •   1
Отговори
# 495
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 700
Знаете ли откъде мога да купя балони с хелий?

# 496
  • Мнения: 2 688
Знаете ли откъде мога да купя балони с хелий?

Има едно магазинче тип "левче" на центъра. На вратата му с големи букви пише, че имат такива балони. Близо до магазина за подаръци Сиана се намира.

# 497
  • Мнения: 5 679
Здравейте,мамчета,
Имам нужда от помощ.Търся детски стоматолог ,който да работи с анестезия.Става въпрос за 3 годишната ми дъщеря.Пробвахме да даде доброволно и сненихме 4 зъболекари,нищо не се получава.А си има 4-ри кариеса ,които колкото и да отлагаме те си се разрастват .Не мога да отлагам повече и да чакам това с адаптацията.Знам, че не е препоръчително това с анестезита ,но на този етап нямам друг избор.Очаквам да ми пишете,защото не живеем в града ,живеем в близко село и не познавам всички зъболекари ,особено детските и то с такава практика.
Тъй като на моя син му правим зъбите по този начин да кажа - не знам в Търново и в близост да има да работят с деца и с анестезия. Знам в София - клиника Ео дент. Там са се специализирали в този вид дейност. Знам, че има и в Пловдив и във Варна, но за там нямам впечатления. Контактите на Ео дент може да ги видите тук.

# 498
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Разтърсих се днес за Наредба за обществения ред на територията на Велико Търново. Признавам си, с учудване установих, че часови пояс, забраняващ битовия и индустриален шум, в обедните часове, липсва. Направих сравнение с няколко други общини - Столична, Несебър, Троян и др...навсякъде такава забрана съществува - за периода 14-16ч. Та нашата община ли пак е с черна тока  newsm78. А глобите, упоменати за различни нарушения в същата тази наредба, са...смешни.
На какво мога да се позова, за да подам жаба срещу строителна фирма, създаваща целодневен шум, включително и събота?

# 499
  • Мнения: 541
Здравейте!
Някой посещавал ли е дерматологична клиника iclinic? Ще се радвам да споделите вчечатления, т.к. се колебая дали да я посетя. Имам проблемна кожа вече години наред.

# 500
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
Здравейте!
Някой посещавал ли е дерматологична клиника iclinic? Ще се радвам да споделите вчечатления, т.к. се колебая дали да я посетя. Имам проблемна кожа вече години наред.

Доста мои клиентки са впечатлени от доктор Георгиев и техниката. На една приятелка лицето й е прекрасно, а като ученички тя имаше страшно акне. Вече минаваме 40 години.

# 501
  • Мнения: 5
Здравейте, може ли да ми препоръчате фотограф за бременна фотосесия?

# 502
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 849
Здравейте, може ли да ми препоръчате фотограф за бременна фотосесия?

Петя Табакова Heart Heart
Калушков

# 503
  • Мнения: 196
Здравейте, тъй като на 2ри ще пътувам до Търново, може ли да ми кажете дали в района на центъра има платен паркинг?

# 504
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 174
Втори март  е събота, местата в синята зона са безплатни. Питате дали ще плащате за паркинг или държите на платен такъв? Ако искате платен, точно до театъра има- идеален център е

# 505
  • Мнения: 196
Втори март  е събота, местата в синята зона са безплатни. Питате дали ще плащате за паркинг или държите на платен такъв? Ако искате платен, точно до театъра има- идеален център е
Доколкото си спомням точно в центъра е невъзможно да се намерят места за паркиране, а сме с 4 коли. Затова предпочитам да платим.

# 506
  • Мнения: 298
Втори март  е събота, местата в синята зона са безплатни. Питате дали ще плащате за паркинг или държите на платен такъв? Ако искате платен, точно до театъра има- идеален център е
Доколкото си спомням точно в центъра е невъзможно да се намерят места за паркиране, а сме с 4 коли. Затова предпочитам да платим.
Платен до театъра и на гърба на поликлиниката (събота и неделя обикновено е празен)

# 507
  • Мнения: 487
Здравейте!
Някой посещавал ли е дерматологична клиника iclinic? Ще се радвам да споделите вчечатления, т.к. се колебая дали да я посетя. Имам проблемна кожа вече години наред.
Не се колебай,посети я!
Клиниката разполага с най-добата апаратура която можеш да намериш в България,а доктора е изключително готин и отзивчив.Аз лично от пръв поглед си припознах тази клиника и този доктор като моя избор,и му се доверявам изцяло.

# 508
  • Мнения: 1 776
Моля за препоръки за добър алерголог за дете тук или другаде за диагностика и лечение на уртикария.

# 509
  • Мнения: 1 008
Някой правил ли си е бондинг в града, къде и цени?

Общи условия

Активация на акаунт