Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

С какво се отоплявате през зимата?

• 2 610
  • 114
  •   3
Отговори
Вече е студено, да видим повечето печки ли използват или са преминали към друго средство за отопление.

# 1
На ток сме ние. Конвектори и климатик. За тази зима ще вземем и една газова камина, за случаите като спре тока.

# 2
  • София
Климатици.

# 3
    Климатик.

# 4
    • София
    ТЕЦ

# 5
    # 6
    • София
    С климатици.Но ако в града,в който живеем имаше ТЕЦ и за миг не бих се поколебала да сме с парно.

# 7
    На газ сме.

# 8
    • Велики Преслав
    Аз съм с климатици навсякъде. Отоплявам двуетажна къща, като на всеки етаж има по 3 климатика. В апартамента съм със 2.
    2 са Панасоник, 1 фуджитсу 1 даикин, 1 ЛГ и един Хаиер в къщата.
    Панасоник и Фуджи в апартамента.
    На село Мидеа, Бард, Осака и един Панасоник.
     Навсякъде е 25 градуса, насочени да духат директно надолу и ми е топло на краката.

# 9
    • София
    ТЕЦ и климатик

# 10
    Ние сме с един климатик и два конвектора в спалните. Но на климатика това ще му е последна зима... Ще го ползваме после само за охлаждане лятото, а за отопление на холо-кухнята ще вземем конвектори.

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 16:35 от _Khaleesi_

# 11
    • София
    Климатик.

# 12
    Значи главно в градовете вече не използват печки.

# 13
    Ние сме на газ. Ще слагаме и климатик, но той ще е само за охлаждане лятото.

# 14
    • Велики Преслав
    Аз пък имам въпрос към Khaleesi. Каква е причината да не използвате климатици за основно отопление.

Общи условия

Активация на акаунт