🎭 Като две капки вода - сезон 8, тема 3 (16.03. - 29.03.20)

  • 27 517
  • 887
  •   1
Отговори

Анкета

Кой ще бъде най-добър имитатор?

Опции:

  • Испания
  • Мнения: 37 503
9 участници в сезон 68... или 8 на „Като две капки вода“





За първи път в историята на шоуто, „Като две капки вода“ има 9 участници в настоящия сезон. Двама от тях станаха ясни след онлайн гласуване на зрителите. На 24 февруари актьорът Антоан Петров и вокалният педагог Георги Симеонов се качиха на грандиозната музикална сцена, заедно със седем изявени български звезди.





Скрит текст:









Димитър Ковачев - Фънки, Хилда Казасян и Юлиян Вергов



Скрит текст:









Димитър Рачков и Васил Василев - Зуека





„Като две капки вода“ e българска версия на шоуто „Tu cara me suena“, създадено в Испания през 2011 година.

У нас започва през пролетта на 2013 година и се излъчва по Нова телевизия.



Водещи са Димитър Рачков и Васил Василев-Зуека. Журито е в състав: Любен Дилов-син, Хилда Казасян и Магърдич Халваджиян, които бяха жури в първите два сезона на "България търси талант". Излъчва се всяка сряда от 20:00. Наградата за победителя е лек автомобил. Победител в първия сезон е Рафи Бохосян   /Лучано Павароти/.





Вторият сезон започва от 10 март отново от 20 часа. Водещи отново са Димитър Рачков и Васил Василев-Зуека. Журито е в състав: Хилда Казасян, Магърдич Халваджиян, Милица Гладнишка и Юлиян Константинов. Наградата отново е отново нов лек автомобил. Победител във втория сезон е актрисата Невена Бозукова  
    /Александра Бърк/.





Третият сезон на шоуто започва на 3 март от 20 часа. Водещите са отново същите. Журито е в състав: Хилда Казасян, Магърдич Халваджиян и Димитър Ковачев – Фънки. Първият епизод от третия сезон представя най-добрите моменти през изминалите сезони, а официалният старт е на 9 март от 20 часа. Победител в третия сезон е Ненчо Балабанов /Коцето-Калки/. Месец след края на третия сезон в зала 1 на НДК в две последователни вечери на 23 и 24 юни се провежда концерт с изпълненията на най-любимите участници от трите сезона на шоуто. Концертът се излъчи на 14 септември от 21:30 часа по Нова ТВ.





Четвъртият сезон на шоуто започва на 3 март от 21 часа. Водещите са отново същите, а журито е в състав: Хилда Казасян, Димитър Ковачев – Фънки и Добрин Векилов – Дони. В този сезон за първи път участва дует. Официалният старт е на 7 март от 20 часа. Победител в четвъртия сезон е Калин Врачански /Васил Михайлов/.





Петият сезон на шоуто стартира на 27 февруари и се излъчва в понеделник от 20 часа. Водещите остават непроменени, а журито е в състав: Йорданка Христова, Виктор Калев и Димитър Ковачев – Фънки. Победител в петия сезон е Михаела Маринова /Селин Дион/.





Шестият сезон на шоуто стартира на 26 февруари 2018 г. и се излъчва в понеделник от 20 часа. Водещите остават непроменени, а журито е в състав: Хилда Казасян, Димитър Ковачев – Фънки и специален гост. Победител - Славин Славчев /Ян Гилън/.





Седмият сезон на шоуто стартира на 25 февруари 2019 г. от 20 часа. Водещите и журито остават непроменени. Третият член на журито е различен всяка седмица. Победител в седмия сезон е Стефан Илчев /Лили Иванова/.




Страница в сайта на Нова ТВ

ФБ

Последна редакция: пн, 16 мар 2020, 23:12 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 1
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 063
Благодаря за темата. Чакам с нетърпение да ги видим днес какво ще направят. Аз повечето звезди не ги знам, но пък в темата сте супер информирани.

# 2
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ще пусна анкета след бутона днес.

Пренасям част от информацията от миналата тема, защото някой може да иска да се включи.

Тази вечер на живо ще прозвучат най-интересните коментари от феновете, които ще могат да аплодират онлайн звездите в шоуто

Въпреки извънредното положение в страната и липсата на публика в студиото на „Като две капки вода“, най-големите фенове на шоуто за преобразявания ще заемат отново ключово място в предстоящия лайв. Тази вечер зрителите ще получат възможност да станат виртуално жури и заедно с журиращото трио и водещите, на свой ред да споделят впечатления от представянето на деветте участници. Единственото, което е необходимо да направят, е да бъдат пред телевизора и да оставят своя коментар по време на изпълненията на звездите в официалната Facebook страница на предаването, а най-оригиналните от тях ще станат част от предаването.

Важна част от емоцията на любимото шоуто за преобразявания „Като две капки вода“ са овациите на публиката, затова зрителите ще имат и специалната възможност да аплодират своите фаворити сред участниците, както и най-впечатляващите образи за вечерта. С помощта на онлайн бутон на сайта на NOVA феновете ще могат да изпратят своите виртуални аплодисменти директно в студиото като комплимент към звездите. „Телевизията има специална мисия тези дни – да забавлява и повдига духа на хората в домовете им. Ако ги задържим вкъщи – това ще е дoбре свършена работа“, категоричен е екипът на шоуто.


https://bg-mam.ma/p/1183996/40379062

# 3
  • Мнения: 4 952
И ние с детето сме на линия.

# 4
  • София
  • Мнения: 12 253
Благодаря за темата! Седнах да гледам.

# 5
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Въпреки извънредното положение в страната и липсата на публика в студиото на „Като две капки вода“, най-големите фенове на шоуто за преобразявания отново ще заемат ключово място в предаването.

Овациите са важна част от емоцията на „Като две капки вода“. Затова зрителите имат специалната възможност да аплодират онлайн своите фаворити сред участниците.

С помощта на онлайн бутон, феновете могат да изпратят своите виртуални аплодисменти директно в студиото като комплимент към звездите.

Подкрепете участниците в „Като две капки вода“, докато седите пред телевизора вкъщи. Натиснете бутона на https://nova.bg/applause и изпратете своите аплодисменти право в ефира на NOVA всеки понеделник от 20.00 ч.

Станете част от виртуалната публика на най-популярното шоу за преобразявания в България!




Временното класиране



Последна редакция: пн, 16 мар 2020, 20:13 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 6
  • Wonderland
  • Мнения: 643
Като Таркан на Ненчо Балабанов няма втори Joy
https://youtu.be/Pz3oEJ7X9M8

# 7
  • DE
  • Мнения: 9 068
Оплюхме ги миналата седмица за грима и те са се постарали, Дара са я докарали причино Grin

# 8
  • Мнения: 35 057
Искам всяка вечер повреме на извънредно положение да има Капките Wink

# 9
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Много се е постарала Дара. Докара тембъра и танца. Браво!

# 10
  • Мнения: 1 864
Дара горе,- долу добре беше.

# 11
  • Мнения: 940
Добро представяне. Хареса ми имитацията. Гримът за образа на мъж от жена също ми допада. Дара:
Скрит текст:

# 12
  • Мнения: 11 552
Благодаря за темата!
Не ми хареса на мен имитацията. А харесвам Дара.

# 13
  • София
  • Мнения: 12 253
Горе-долу ми хареса Дара. Малко скована ми беше.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 062
Благодаря за темата!

Много са се постарали с грима на Дара, учудващо доближаваща прилика (в сравнение с предишните седмици), но за мен доста издишаше с динамиката на пеенето.

Общи условия

Активация на акаунт