отказва ми зеленчуковото пюре ....

  • 3 299
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 885
Никакво сирене, та вие сте още на 4 месеца. Peace

# 16
  • Мнения: 2 885
моита щерка зеленчуковите си ги ядеше и яде без проблем, нооо с месните е луда работа, обаче днес си изяде цяло бурканче. Пробвай верно да смениш марката на пюрето. Аз зеленчуковите давам на хипп обаче месото не го ще и сега си хареса на ганчев боклуците, но понеже аз много не ги одобрявам май ще правя домашни

На Гербер месните са много хубави, вместо Ганчев.

# 17
  • Мнения: 878
а кога мога да включа заленчуково-месни?Като почне да яде по 1 цяло заленчуково ли? И къде ще остане плодовото?
Малеее вече изкрейзих с тез манджи....цял ден само това мисля  Crazy

# 18
  • Мнения: 992
ми аз ключих месното преди седмица - на 5 месеца и половина 6 а плодовото давам между хранениата преди обед или следобед когато е будно детето  Peace

# 19
  • Мнения: 649
за сиренце ви е още рано  Naughty не се отчайвай толкова бързо, трябва му време на детенцето да свикне... ти с какво зеленчуково пробваш? може този вид зеленчук да не му се услажда на бебо  newsm78
аз захраних със зеленчуково(ранен морков на ХИпп) в 6 месец- прие се добре, и от 7 му давах и местно. плодовите му ги давам сутрин или следобед със закуската- напр. бисквита с плодово пюре, или малко каша и добавям половин бурканче плодово пюре (когато не му давам пресни плодове, но ние сме вече по-големи), понякога и за десерт на обяд

# 20
  • София
  • Мнения: 6 743
Гледам, че много добри съвети са ти дали момичетата  Hug
Аз ще кажа как беше при нас.
След много опитване Влади ядеше само "Картоф с тиква" и месе и нещо ядеше САМО това зеленчуково пюре.После постепенно започна да хапва и от другите  Hug

# 21
  • Мнения: 878
е сега какъв буламач яде ,не е истина.....пюре от ябълка смесено с тиква и картоф  Sick .Обаче не иска с лъжица ,гади му се и такува физиономии прави ,че ще падна ...та порди тази причина остатъка смесих с Милупа мляко и така го изяде с голяма охота.Този моят син ,ще ме умори.
Утре да взема да му направя само варен картоф и АМ .Поне не е голяма кашотина ,малко ще му мирише на жанилия ,ама иначе не става  newsm78

# 22
  • Мнения: 878
оффф ,какви глупости пиша ,извинете ме   bouquet

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 316
    Жужи, и Антония е така. Мисля, че не е свикнала още с вкуса. Но вече мога да кажа, че изядаме по 1 малко бурканче без викане  Laughing. Правя и домашни пюрета и към тях прибавям купешки. В началото се дърпаше, ама аз не се отказвам и сега вече нямаме тоя проблем. Но първите 3-4 пъти  ooooh!

# 24
  • Мнения: 733
Жужи моя се мръщи на картоф+моркофффффф, а с такъв кеф го яде докато не му дадох да пробва тиква с морков ела да видиш сега за какво става дума  Rolling Eyes. Затова му смесвам от 2 пюренца по малко, хем става по-рядко от тиквата, хем и картоф има  Wink. Аз не съм слагала АМ и папкаме от лъжичка, но като е по-гъстичко малко се цапаме  Whistling ама какво да се прави човечето се учи

# 25
  • Мнения: 210
и ние от скоро се борим с зеленчуковото. Купувах какво ли не сега си ги правиа аз с Ам и слагам плодово пюре вече по половин лъжичка и така си го папа. А за плодовото аз го давам следобед, даже като вклуча кашите пак там го давам два часа след обяда. ако искаш направиь таблица и вклучих почти всико за което се сетиь за захранването като взимах от този форум информаця, прати ми mail на лична ако искаш да ти я пратя.

# 26
  • Мнения: 2 936
за начало избягвай да му даваш тези които имат броколи,карфиол.... Sick
ако можеш да намериш тези на Бебивита-Алекс тях ги предпочиташе пред Хип-а,Гербер също  Peace

# 27
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
         Не  се отказвай!  ще ги прояде. И моят син не ги искаше изобщо, повдигашему се, но малко по малко започна да ги харесва. Сега  си изяжда по 1 бурканче на обяд.  Пробвай да вземеш зел.   пюре на ХИП -ранни моркови с картоф.  УСПЕХ! baby_neutral

# 28
  • Мнения: 419
Може да не харесва някой от зелен4уците,моят син например не яде пюрета с броколи Confused

# 29
  • Мнения: 878
ооо да ви се похваля ,май прояде нашият хубостник ...пупупупу .Дано и занепред е така.Ама да го видите после как се срди ,че съм му дала неСладка храна ,ужас.Но си хапва  Wink

Общи условия

Активация на акаунт