Звездни компромати - 377

  • 73 297
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 31 370
Анна Шехтова положителен пример? Айде няма нужда. Stop

# 76
  • Мнения: 163
Точно пък Шехтови да са пример...Едната е жена на наркобоса Таки.

# 77
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Развивали се били?Как?Като харчат пари,които не са изкарали?Голямо ниво.Шехтова станала фотогафка - що не стана мед.сестра примерно?

# 78
  • Мнения: X
Ана Шехтова ли беше гадже на Е. Милошев едно време, с Брабуса? Или сестра й?

Не следя никоя пътеводна родна звезда в Инстаграм, още по- малко пък творчеството им, без значение дали става въпрос за певческо или моделско такова.  Peace Специално Камелия от едно време още прекаляваше с провокативните снимки в медиите, сега наскоро някой пак беше постнал нейна снимка в темата по тЕлО. Което ме навежда на мисълта, че още обича подобни изяви. Поне се надявам да си е оправила зъбите и да е спряла да ходи с вечно прорасналите черни корени на косата.  Tired

# 79
  • Мнения: 1 297
Развивали се били?Как?Като харчат пари,които не са изкарали?Голямо ниво.Шехтова станала фотогафка - що не стана мед.сестра примерно?
Ти пък, за 500 лева  hahaha.

# 80
  • Мнения: 1 654
Винаги е приятно да видиш хора като Шехтова, да, не живее в Бг, но е създала нещо и по някакъв начин дава положителен пример и има смисъл и цели. Хубаво е и да чета за жени с три деца, жени до интелигентни хора, харизматични и вдъхновяващи, ето това не е в комтраст с темата, а я балансира според мен, нека има ку** ви, но да има и такива, които може да са имали също компромати в миналото си, но са стъпили на друго ниво, развиващи се!
Ма това сериозно ли? И какво е създала Шехтова, че ми убягва нещо? Помислих си, че с ядрена физика е почнала да се занимава, а то от скука в Дубай се научила да фотографира.

# 81
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
Винаги е приятно да видиш хора като Шехтова, да, не живее в Бг, но е създала нещо и по някакъв начин дава положителен пример и има смисъл и цели. Хубаво е и да чета за жени с три деца, жени до интелигентни хора, харизматични и вдъхновяващи, ето това не е в комтраст с темата, а я балансира според мен, нека има ку** ви, но да има и такива, които може да са имали също компромати в миналото си, но са стъпили на друго ниво, развиващи се!
Ма това сериозно ли? И какво е създала Шехтова, че ми убягва нещо? Помислих си, че с ядрена физика е почнала да се занимава, а то от скука в Дубай се научила да фотографира.
То имаме ли такава,която е направила нещо с акъла си,не с гъза си!?Аз само за Червенкова се сещам (макар и нейната дейност да не е от най-чистите)

# 82
  • Мнения: 596
Сестри Шехтови са ми същите като Бакалова. Чисти и невинни душици, случайно попадащи на богати чичковци.

# 83
  • Мнения: 10 301
......Поне се надявам да си е оправила зъбите и да е спряла да ходи с вечно прорасналите черни корени на косата.  Tired

Оправила ги е - сега е С от неоновите.

# 84
  • Мнения: 1 401
Лиъм Пейн от бившата група "One Direction", който на 22-23 години си направи дете с Черил Коул, доста по-възрастна от него, се е разделил с нея и вече бил засечен да се целува с някоя си американка. Детето сега е на една година. Ето, на който му се чете:

http://m.tialoto.bg/a/1-zvezdi/62181-6-sedmici-za-tolkova-liam-p … abravi-za-cheril/

# 85
  • Мнения: 10
Добре заварила Wine Glass
(Наистина си пийвам винце с темата Laughing)

Актрисите от Sex and the city разказват кое е най-срамното нещо,което им се е налагало да правят в сериала https://www.youtube.com/watch?v=Uhwh1727DpQ

Спам,за тези на които не им се гледа клипа:
Скрит текст:
На Сара - пръцкането на Кари в леглото с Мр. Биг ; На Ким - когато Саманта си боядиса срамната прическа в розово. Всъщност това е била перука поставена с двойно-залепващо лепило. Кристин не я разбрах, а на Ситния - мръсното говорене.

# 86
  • Мнения: 6 304
Екимова и Калканджиева на винен туризъм в Старосел
Скрит текст:

# 87
  • софия
  • Мнения: 25 781
jennifer и gahan Кофти филтър.
Скрит текст:
stellarose gahan
Скрит текст:
[/url]

Последна редакция: пн, 20 авг 2018, 09:20 от zvаnchе

# 88
  • София
  • Мнения: 12 557
Да се запиша с кралица Летисия:https://life.dir.bg/aktsenti/letniyat-shik-na-kralitsa-letisiya

Много хубаво се облича, но понякога гледа леко налудничаво.

# 89
  • София
  • Мнения: 2 241
 Галена Великова. В страхотна форма според мен.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт