Кауфланд - тема 31

  • 69 125
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Русе
  • Мнения: 7 092
В метро има седмица на есенното почисвтане и в момента препаратите, включително и прахове са на добри цени. Peace
И кафе Лаваца росса 2 бр. за 10 лв и нещо Wink

# 691
  • Мнения: 19 062
Червените ябълки са много хубави
днес една огромна черна котка мина под стелажите в ОК

# 692
  • Мнения: 30 130
В Метро не видях почти нищо от промоционалните им стоки. Или са изкупени, или не знам... newsm78

# 693
  • Мнения: 35 200
]Днес взех ликьорчето, имитация на Бейлис ,намалено на 7 лв. Изкуших се...нямаше как да го подмина Wink

# 694
# 695
  • Мнения: 24 822
Нищо интересно. Гумени ботуши и дрехи за дъжд ги пуснаха преди месец, но явно имат залежали количества

# 696
  • Мнения: 814
Съдовeте на Тефал за печене са на 50 % намалени,добре,че вчера не си купих,щях да се прецакам.Smiley

Последна редакция: сб, 06 окт 2018, 10:24 от em2

# 697
# 698
# 699
# 700
  • Мнения: 19 062
аз като я видях, си викам пуснали са ни някоя стара
все едно имам дежа вю

# 701
  • София
  • Мнения: 3 612
Съдовeте на Тефал за печене са на 50 % намалени,добре,че вчера не си купих,щях да се прецакам.Smiley
Напоследък непрекъснато ги намаляват. Гледат да ги изчистят явно. В изследването на “Американската организация за борба с рака” се казва, че когато използваме уред с тефлоново покритие на по-висока температура, се отделят токсични газове и химикали, които газове и химикали влизат в приготвената от нас храна. При надраскване покритието се разбива и бавно се губи, за жалост част от него попада също в храната. Издръжливостта на покритието не е голяма.

# 702
  • Русе
  • Мнения: 7 092
Харесах си само сурова наденица, моркови и копър Grinning
Ще погледна и кошчето за баня.

# 703
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 099
]Днес взех ликьорчето, имитация на Бейлис ,намалено на 7 лв. Изкуших се...нямаше как да го подмина Wink
И как е? Аз си взех Бейлис миналата седмица, но и друго няма да откажа, ако е хубаво. Падам си по тези "лигавите" питиета, както им вика ММ.

Аз се възползвах от сиренето "Елена" - харесваме го. Ябълките "Златна превъзходна" за мен са фаворит от ябълките - мноого сочни и хрупкави. Взех и от брашното на София мел, яйца, мляко, 3 в 1 и други намалени неща.

# 704
  • Мнения: 14 851
Аз също го пия този ликьор,според мен си е същия като бейлиса,но на доста по-ниска цена. Подсетихте ме,че отдавна не съм вземала. 😃

Общи условия

Активация на акаунт