Кауфланд - тема 31

  • 68 745
  • 754
  •   1
Отговори
# 360
  • Пловдив
  • Мнения: 40 598
Някой пробва ли кучешкия шампоан на човешка коса Stuck Out Tongue Winking Eye

# 361
  • Мнения: 54 056
Аз не съм. Wink

# 362
  • Мнения: 951
Някой пробва ли кучешкия шампоан на човешка коса Stuck Out Tongue Winking Eye
някой беше купил два...чакаме отзиви Wink

# 363
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 662
Някой пробва ли кучешкия шампоан на човешка коса Stuck Out Tongue Winking Eye
някой беше купил два...чакаме отзиви Wink

Вече писах, че ползвам точно този от Кауфланд от години. С коса съм все още, дори косата ми е чудесна. Мия я също и с човешки шампоани най-различни. Даже и балсам ползвам - за хора, не за кучета.

# 364
  • Мнения: 1 783
A каква е идеята да се ползва кучешки шампоан?

Отново искам да изразя възмущението си от сапуните Даф, които бяха отворени от хора с IQ на кокошка, за да усетят как миришат явно....

# 365
  • Мнения: 813
И при нас винаги има отворен по един сапун от всеки вид, ама не ми пречи да си взема запечатан Thinking даже мислех, че ги отварят служителите, защото винаги има по един от вид Grinning

# 366
  • Мнения: 590
Не ги отварят служителите, на предишното намаление явно минах точно след като бяха подреждали и имаше цял кашон пълен с отворени сапуни, отвратителен навик.

# 367
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
A каква е идеята да се ползва кучешки шампоан?
И на мен ми стана интересно.

При нас бяха отворени поне половината промо кутии на Милка, за да се вземе моливника. Циганска работа! Взех си запечатана де, моливникът не е хубав, от нещо като картон е, очаквахме метален.

# 368
  • Карлово
  • Мнения: 4 572


A каква е идеята да се ползва кучешки шампоан?
И на мен ми стана интересно.
Идеята е че няма аромати и подобрители, които водят до някои алергии на скалпа при някои хора.

Някой има ли отзиви за кухненския робот Бош 500 Вт.

# 369
  • Мнения: 5 207
Каквото има в човешкия шампоан, това има и в кучешкия, минус аромат.

# 370
  • София
  • Мнения: 13 045
Taкa както търсех само пясък за котешка тоалетна, така взех, че счупих и самата тоалетна.  Mr. Green В Кауфланд продават ли закрити котешки тоалетни? Май не съм виждала обемисти неща?  newsm78 Защото това би трябвало вече да спада към аксесоарите.  Laughing

Скрит текст:
Купих "пясък" от ДМ. Но едва днес го сложих и още не знам дали съм доволна.  Grinning Имаше и пакет от 6 л., на който пишеше, че тоалетната е ултра абсорбираща. В нашия магазин нямаше цена. Дали е по-добра от 8-те литра, която е само абсорбираща?

# 371
  • София
  • Мнения: 9 879
Закупени са намалени стоки с червен етикет, но не е взел бележка...
може ли да се издаде дубликат? 5-6лв се губят...
Дали не е от 20те пакета захар от промото, ако има ограничение?

# 372
  • Мнения: 22 867
Купих само 2 шампоана за кучето.
Леглата се водят 50/80/10, но са огромни, не знам за каква порода?! Rolling Eyes
И си взех ваучер, пак имаше зареждане на малки магазинчета със захар и кенове. Twisted Evil

Леглата се сгъват и се закопчават с копчетата, така стават малки. Аз пък им се зарадвах и взех за моя лабрадор, че едното му легло си беше за смяна. Няма да спи нощем на него, но за денем е добре. Има  дюшече на което си спи нощем. Повече спи на охлаждащата постилка, ама това е друга тема. Peace

Иначе му хареса и веднага се курдиса отгоре му. Simple Smile

Скрит текст:

# 373
  • Мнения: 2 819
Купих само 2 шампоана за кучето.
Леглата се водят 50/80/10, но са огромни, не знам за каква порода?! Rolling Eyes
И си взех ваучер, пак имаше зареждане на малки магазинчета със захар и кенове. Twisted Evil

Леглата се сгъват и се закопчават с копчетата, така стават малки. Аз пък им се зарадвах и взех за моя лабрадор, че едното му легло си беше за смяна. Няма да спи нощем на него, но за денем е добре. Има  дюшече на което си спи нощем. Повече спи на охлаждащата постилка, ама това е друга тема. Peace

Иначе му хареса и веднага се курдиса отгоре му. Simple Smile

Скрит текст:

Благодаря за онагледяването на леглото и целувки на опашатко. Ще мина да ги видя и да взема едно легло и за моя. На каква цена са?

# 374
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Купих само 2 шампоана за кучето.
Леглата се водят 50/80/10, но са огромни, не знам за каква порода?! Rolling Eyes
И си взех ваучер, пак имаше зареждане на малки магазинчета със захар и кенове. Twisted Evil

Леглата се сгъват и се закопчават с копчетата, така стават малки. Аз пък им се зарадвах и взех за моя лабрадор, че едното му легло си беше за смяна. Няма да спи нощем на него, но за денем е добре. Има  дюшече на което си спи нощем. Повече спи на охлаждащата постилка, ама това е друга тема. Peace

Иначе му хареса и веднага се курдиса отгоре му. Simple Smile

Скрит текст:
Благодаря за онагледяването на леглото и целувки на опашатко. Ще мина да ги видя и да взема едно легло и за моя. На каква цена са?

Опашатко е нацелуван и с намачкани ушаци! Simple Smile Евтино е леглото, 19 и нещо си, 20 лева. Аз щото сравнявам с другите му за големи кучета, все към 80, та и 120 лева имаше едно. Не е нещо невиждано, при нас нямаше избор на цветове, само такива, като на снимката. Но явно е направено, бялата страна да е вътрешна при сгънатия вариант, при нас е на пода, но се побира в пералнята, ще се пере. Peace

Общи условия

Активация на акаунт